Widok
nie polecam
Poród w tym szpitalu to katastrofa. Młode położne są ok, ale te stare to już się chyba wypaliły w zawodzie! Totalna olewka, na moje pytanie o znieczulenie usłyszałam że jestem wyrodną matką,nie napisze co usłyszałam,że nie chodziłam do szkoły rodzenia itd ...Pozdrawiam młode położne,bo one są jeszcze nadzieją,na lepsze opinie o tym szpitalu,a stare do zwolnienia!
Moja ocena
Szpital Morski im. PCK
kategoria: Szpitale
obsługa: 2
jakość usług: 2
wyposażenie: -
czas oczekiwania: 3
ocena ogólna: 2
2.2
* maksymalna ocena 6