Widok

opinie o dr Brzósce z invicty

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
skoro robi się nam tu powoli plebiscyt lekarzy, to prosiłabym o opinie o ww. pani doktor :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak dla mnie rewelacja, przemiła, kompetentna, dokładna
Emilia 14.11.2009
Szymon 05.01.2011


DZIĘKI SZATAŃSKIEJ PYSZE JEDNYCH NIE SŁUCHAM, DRUGICH NIE SŁYSZĘ
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja byłam raz na usg 3D. Dla mnie rewelacja! Miła, kompetentna, wszystko wyjasnia. Bardzo ciepła osoba. Polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla mnie tez super, przemiła, bardzo dokladna, przy usg genetycznym wszystko nam mowila, szkoda ze zajmuje sie tylko usg ciazowym, bo chcialam isc do niej na kontrole po porodzie i wogole w sumie jakby byla tez "zwyklym" ginekologiem to mialabym juz problem z glowy a tak do tej pory nie mam "swojego" ginka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sara, mojej koleżanki ciążę prowadzi od samego początku. Podobno to ginekolog najlepsza od patologi ciąży
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rewelacyjna osoba - kompetentna, dokładna, profesjonalna. Oboje z mężem chodzimy na wizyty i usg i jesteśmy bardzo zadowoleni:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czyli to lekarz tylko i wyłącznie dla ciężarówek?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ania - tak uslyszalam w invikcie jak dzwonilam juz po porodzie, to pani pow ze dr Brzoska robi tylko usg ciazowe :-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podobno w zakresie patologii ciąży i usg ciążowego jest świetna. Ja niestety chwalić jej nie mogę - trafiłam do niej , z polecenia, z komplikacjami po poronieniu i zabiegu łyżeczkowania, i na usg "nie zauważyła" zrostów pozabiegowych :( Stwierdziła, że wszystko ok i mam cierpliwe czekać na @ (po 3 m-cach od zabiegu nic się nie działo!). Dopiero kolejny gin, do którego poszłam po pewnym czasie "cierpliwego oczekiwania" złapał się za głowę i stwierdził, że to ostatni dzwonek, bo inaczej czekał by mnie zabieg rozcinania zrostów.
Ale z tego co wiem, w usg ciążowym jest świetna, więc być może po prostu miałam pecha.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Joginko,
a mozesz powiedziec, ktory lekarz na usg zobaczyl u ciebie zrosty po poronieniu?
Bo ja bylam u kilku ginow, ktorzy powiedzieli,ze zrostow po poronieniu nie widac na usg. W tym przypadku, czy one sa, da odpowiedz tylko laparoskopia.
Wiec brzoska miala racje....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam u niej z polecenia mojej gin, która wysłała mnie na te badania USG które robi się między 10-12 tc. a później jeszcze raz na USG "połówkowym" w 21 tc. Bez zarzutu, miła, kompetentna, wszystko wyjaśniła spokojnie, taka lekarz z podejściem do pacjentki. Polecam
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jako, że wątek dotyczy konkretnej lekarki to nie chcę reklamować innego gina. Mogę natomiast powiedzieć, że zaczął to podejrzewać po obejrzeniu "wyniku" usg z badania przeprowadzonego przez panią dr. Po tym co się później wydarzyło i jak mnie wyprowadził na prostą mogę tylko stwierdzić, że ufam mu w 100%, a do pani dr lekko się zraziłam. A nawet jeżeli nie można tego jednoznacznie stwierdzić na usg, to brak okresu przez ponad 3 miesiące po zabiegu nie jest chyba sprawą normalną i może faktycznie należało chociażby zasugerować jakieś badania, bo zalecenie "proszę cierpliwie czekać" jakoś mnie nie przekonało.
Ale tak jak wspomniałam wyżej - skoro pani dr specjalizuje się w patologii ciąży, zakładam, że mogłam mieć pecha - jako nietypowy przypadek. A w swojej specjalności - z tego co inne dziewczyny mówią wynika, że jest naprawdę bardzo dobra.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla mnie rewelacja prowadzila ciaze i po porodze rownież mozna isc na wizyte kontrolna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lekarz rewelacja .Prawdziwa Pani Doktor z powołaniem .Miłsa ,ciepła ,cierpliwa no i przede wszystkim dokładna . Miałam ciążę patologiczną i sprawdziła się wspaniale .Były tygodnie ,kiedy na wizyty wpadałam codziennie ,chociażby na chwilkę ,żeby posłuchać serdszka i sprawdzić przepłyey .Trafnie oceniła zagrożenie i w porę skierowała mnie do szpitala .Mogłam do niej dzwonić o każdej porze dnia i nocy ,z każda rozterką i niepokojem . Moje koleżanki ,które porwadziły ciązę u dr Brzóski mówią to samo .Naprawdę dobry fachowiec .
Z tego ,co wiem są również możliwe wizyty na NFZ ,choć swoje trzeba odczekać
Naprawdę polecam :) .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
dr łapinska zajmie sie ogolna ginekologia poszukaj w sieci ul beniskiego zdaje sie oliwa ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, zgadzam się bardzo miła, wydawałoby się, że dokładna, ale u mojego jeszcze nienarodzonego wnuczka wady serca nie rozpoznała. Synowa, intuicyjnie poszła na badanie do innego lekarza, który mając wątpliwości i wysłal ją do specjalistycznej kliniki gdzie potwierdzono diagnozę - wadę serca. Dziecko w brzuszku mamy jest bezpieczne, ale musi byc operowane w ciągu 48 -miu godzin po porodzie. Jest mi tym bardziej przykro, że to ja poleciłam dr.Brzózkę i Invictę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rewelacyjna, dokładna, cierpliwa i na dodatek miła :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani Doktor bardzo wnikliwie i dokładnie wykonała USG genetyczne:) Spokojna, cierpliwa, wszystko tłumaczy, nie śpieszy się. Zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie i przy okazji badania USG połówkowego będę chciała się do niej umówić.

polecam!
[url:]http://lilypie.com/">
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli chodzi o dr Brzóskę to moge wyrazić o niej tylko słowa uznania...W czasie ciązy wykonywała 3 razy usg 3d i 4d, chorowałam na toksoplazmozę i sprawdzała czy nasz dzidziuś rozwija się dobrze. Niesamowity specjalista. Prowadziłam ciążę u dr lenckowskiej i ona od razu mnie skierowała do dr Brzóskiej. Ona również okresliła nam prawidowo płeć dziecka już w 13tyg ciąży...:)
Potrafiła sprawdzić każdą tętnicę, przepływy, budowę mózgu wyrażała sie bardzo fachowym słownictwem a z drugiej strony od razu tłumaczyła co wszystko oznacza...Niesamowita osoba, na poczatku troche oschła na pierwszej wizycie, ale juz przy kolejnych przesypamtyczna :) Nie pomyliła się w żadnej z wystawionych diagnoz POLECAM POLECAM POLECAM z czystym sumieniem

A co do zrostów o kórych pisze koleżanka...Cóż usg nie wykrywa zrostów, wkrywa jedynie narządy miąższowe a nie tkanki miękkie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Super lekarz a na wizyte po porodzie tez mozna sie do niej zapisac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny, a jaki jest koszt wizyty u niej? czy standardowa wizyta w ciąży (raz ma m-ąc?) zawsze jest z usg? jaka jest cena takiej wizyty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja płaciłam za USG genetyczne 12/13 tydzień 130zł (Invicta). Naprawdę warto!
[url:]http://lilypie.com/">
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak dla mnie rewelacyjna kobieta delikatna mila zna sie dokladnie na swojej pracy wszystkiego sie mozna od niej dowiedziec :) chodzilam do niej od 7 tyg z zagrozona ciaza robila mi tez amniopunkcje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
na kazdej wizycie jest krotkie usg zeby sprawdzic czy jest ok na tych "duzych" genetycznych jest zawsze dodatkowo dluzsze usg gdzie dziecko jest dokladnie sprawdzane wazone mierzone itp....bardzo polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co wiem to teraz w invicie płaci się za wizytę 100zł i za usg 100zł a usg u dr brzóskiej chyba było trochę droższe...Podczas umawiania na wizytę jakieś 3 tyg temu sprzedano mi taką informacje ;) Przegięcie jak dla mnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej,

Ja też aktualnie prowadzę moją ciążę u dr Brzóski, bo wcześniej byłam u innego lekarza. Ale nasuwa mi się pytanie, czy dr Brzóska bada w ogóle ginekologicznie pacjentki? Byłam u niej już 3 razy, za każdym razem robiła mi usg, ale ani razu nie przebadała mnie ginekologicznie. Nawet nie ma fotela w gabinecie. Proszę o info, bo dla mnie to trochę dziwne.
imageimage
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo proszę o info
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem pacjętką dr Brzóski, jest rewelacyjna, prawdziwy lekarz z powołania. Miła, cierpliwa, rzeczowa i przedewszystkim dobry fachowiec. Badanie ginekologiczne wykonuje, ale nie na każdej wizycie- tak co drugą :) ale usg choć krótkie na każdej. Prowadzi mi ciążę i jeśmy z mężem bardzo zadowoleni. Z czystym sumieniem polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mami.80 fotel ma w gabinecie obok :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki Ala :)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiecie, czy do Pani doktor można się dostać na nfz? Ile się mniej więcej czeka na taka wizytę?
[url=www.nawieszaczku.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja miałam kontakt z dr Brzoską jeszcze zanim wyspecjalizowała sie w ciążach
SUPER podejście bardzo ubolewałam ze przestała sie zajmoac zwykła ginekologia
wyprowadziła mnie na prostą :)
super naprawde polecam :)
teraz mam juz 3 letnia córeczke
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również polecam panią doktor.
Chodziłam do niej na USG w trakcie ciąży. Bardzo dobra lekarka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny, orientujecie się ile teraz kosztuje usg genetyczne (miedzy 12-15 tyg ciazy) u dr brzóski? na stonie invicty jest info ze 200 zł, ale jakoś strasznie dużo mi się wydaje..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a w jakim wieku ta dr Brzóska jest i jak wygląda mniej więcej ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam pytanko, czy pani dr daje bez problemu zwolnienia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w górę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny wiecie gdzie jeszcze oprócz Invicty przyjmuje dr brzoska?
slyszalam ze gdzies w gdyni, ale nie moge tego wyszukać...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam temat - a jak jest ze zwolnieniami??Bez problemów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej,

moją ciąże dr Brzóska prowadzi od początku (obecnie początek 15 tygodnia). I ja jestem bardzo zadowolona -miła, wszystko tłumaczy i na każde pytanie odpowiada. USG genetyczne (choć nie jest tanie) rewelacja - trwało 30 minut i faktycznie Pani dr obejrzała,podświetliła i omówiła wszystko:)

Co do zwolnienia ja nie miałam potrzeby brać ale na każdej wizycie Pani dr pyta czy chcę/potrzebuje więc myślę że nie ma żadnego problemu;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a mi dzisiaj właśnie odmówiła!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ta pani dr Brzóska to tylko prywatnie przyjmuje, czy na nfz również?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
iwonus chodzisz do invicty? na jakiś pakiet czy prywatnie?
ja w pon ide do szpitala, ale nie wiem na 100% czy mnie przyjmą bo zależy od miejsc na patologii i dr tez nie chciala mi dac zwolnienia.
jakos dziwnie sie dopraszac o takie rzeczy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wklejam resztę mojej historii o braku zwolnienia. Nie oceniam i nie krytykuje tylko nie wiem co myslec bo bardzo mnie to rozczarowało...bo naprawde uważalam te lekarkę za dobra
http://forum.trojmiasto.pl/?act=show_topic&topic=549397&c=1&k=160#post9591863
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chodzę prywatnie.
Jestem autentycznie zdziwiona - ja co prawda od tego tygodnia jestem na zwolnieniu, ale biorę je od lekarza państwowego. A Pani dr jeszcze w tym tyg. pytała czy chciałabym zwolnienie.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani Doktor prowadziła też moją ciążę 3 lata temu. Jak dla mnie super lekarz, oby więcej takich. Bardzo żałuję, że zajmuje się tylko prowadzeniem ciąży, bo ciężko potem znaleźć kogoś tak wspaniałego zarówno jako lekarza, ale też człowieka. Moja ciąża nie była łatwa, zagrożona cały czas, byłam na zwolnieniu prawie od początku i to Pani Doktor tak naprawdę mnie do niego nakłoniła, bo byłam w tym czasie "pracoholiczką". To ona uświadomiła mi ryzyko na jakie narażam siebie i moje dziecko. Polecam z całego serca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja niestety z żoną mam inne zdanie co do pracy Pani doktor. I nie jest to zdanie pochlebne. Pani doktor podczas badania połówkowego zgadywała choroby jakie nasze dziecko miało mieć od Zespołu Dawana, Zespół Patau i wiele innych chorób genetycznych tak naprawdę z wywiadu bo badanie usg ani trisomie na to nie wskazywało. Namawiała na badanie amniopunkcji a ciąża już wtedy była wysokiego ryzyka.Nie zgodziliśmy się. Po badaniu wyszliśmy z gabinetu z przeświadczeniem jak by na nas spadła cała plaga nieszczęść. Żona całą ciąże żyła w stresie. Kto wie czy na niską masę urodzeniową dziecka nie miało wpływu właśnie to badanie. Maluszek przyszedł na świat drogą naturalną, żadna z diagnoz stawianych przez Panią doktor nie potwierdziła się. Oprócz płci to akurat dobrze stwierdziła Pani doktor.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
niestety, ale również nie mogę podzielić zachwytu nad panią doktor.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdecydowanie polecam-wykonywala wszystkie usg podczas ciazy i amniopunkcje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
podzielam ode mnie wzięła ponad tyś. zł i zapomniała dodać o przykurczu stopy, którego leczenie mogłam już zaplanować w ciąży, niby takie dokładne to badanie a tu klops.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jakie wrażenia po amniopunkcji? Bardzo się boję i chciałabym trafić do dobrego specjalisty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie doktor Brzóska też się nie popisała, nie wykryła ciężkiej wady serca na usg w 12-13 tyg.ciąży, a usg połówkowe zaczęła stwierdzeniem że dziecko zdrowe i nagle wielkie zdziwienie że jest wada i zdiagnozować ją musi kardiolog. Nie przystoi coś takiego lekarce tej klasy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Urodziłam 2 lata temu a będąc w ciąży dr Brzóska nigdy nie sprawdzała moich wyników badań. Doszło do tego że nie zauważyła cukrzycy ciążowej. Dobrze że coś mnie tknęło aby udać sie na wizyte do innego lekarza :/
No i zawsze spóźniona na wizyte...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Kasza manna do butelki (27 odpowiedzi)

hej Dziewczyny jakie proporcje dajecie tak żeby dziecko piło kaszę manne z butli. Cukier...

nnt. mieszkanie na parterze (71 odpowiedzi)

Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na parterze właśnie i proszę Was kobitki byście napisały...

waga 5-6 miesięcznego dziecka??? (12 odpowiedzi)

tak sie teraz zastanawiam, czy przypadkiem nie przekarmiam mojego dziecięcia. Adas ma 5,5 m-ca i...

do góry