Widok

ortopeda dziecięcy dla 9-latka- prywatnie lub NFZ

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Szukam dobrego ortopedy dziecięcego dla mojego 9-letniego syna. Syn przy chodzeniu skręca stopy do środka, to się chyba nazywa "gołębi chód". Lewa stopa leci mu centralnie do środka. Szukam ortopedy, który by go dobrze zdiagnozował, a później fizjoterapeuty który by z nim popracował. Koniecznie Gdańsk. Bardzo proszę o informacje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja przeszłam z moimi dziećmi kilku ortopedów, niestety tych najdroższych także. Ortopedzi lekceważą problem koślawych kolan, gołębi chód itp, mam wrażenie, ze to dla nich żadne wyzwanie, choć wziąć 170 zł za popatrzenie jak dziecko chodzi po gabinecie nie maja skrupułów. Mi najbardziej pomogli lekarze(?) nie wiem oni byli z wykształcenia ze sklepy medycznego gdzie produkują sprzęt ortopedyczny (wkładki, buty, ortezy itp) za szpitalem na zaspie. Poszłam ram wyrobić buty dla dziecka, tak dokładnych badań moje dziecko nie miało nigdy. Panowie mierzyli nóżki, podkładali jakieś podkładki, kładli się na ziemi, żeby zobaczyć jak dziecko chodzi, dali mi tyle waznych wskazówek co mam robić z dzieckiem, sami mówili, ze wada poważna, ze mam się starać o szyny do do spania gdzie lekarze nie widzieli problemu, lub, ze wyrośnie. Sami tez powiedzieli, ze mogę i jak to zrobić starać się o refundację NFZ. Buty były drogie, ale starali się również, żeby były bardzo ładne dla dziewczynki. Bardzo nam pomogły te buciki. Teraz jak mam zapłacić kolejne 170 zł za 5 min nic niewnoszacej rozmowy z ortopeda, wole zainwestować w naprawdę porządne buty dla dziecka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki za podpowiedź :) a czy znasz adres albo nazwę tego sklepu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

szkoła Montessori - ktoś miał styczność? (53 odpowiedzi)

Chciałam poprosić o opinie osoby, które mają/znają dzieci uczęszczające do szkoły (nie...

Puszczanie mleka nosem??? (8 odpowiedzi)

Dziewczyny, czy któraś z Was karmiących piersia też tak ma? Jedna z bliźniaczek przy odbiciu -...

czym wybielić zęby (22 odpowiedzi)

żeby jak najmniej bolało, piję dużo kawy;(

do góry