Widok

pediatra Maciej Zagierski - jakieś opinie?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Poszukuję opinii o tym lekarzu pediatrze, może ktoś zna i korzysta?
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jesteśmy pacjentami dr Zagierskiego od maja 2012r.,
przeszlismy z nim takze kilka planowych hospitalizacji na na oddziale gastroeneterologii w szpitalu Wojewodzkim.
Zawsze pomocny, dokłądny, nie robi problemów z przepisywaniem leków refundowanych - w tym bardzo zadkich i drogich mlek modyfikowanych dla dzieci, zawsze trafne diagnozy.
Do tego mily i cieply dla dzieci (sam ma ich trojke, w tym najmniejsze 2 letnie, wiec pewnie stąd tak fajny kontakt z dziecmi)
Nawet jak ide z jedna dziewczynką, zawsze pamieta zeby spytac o drugą i dopytuje jak wyszla z ostaniej infekcji - pamieta wszystko:)))
Jak ide z jedna, zawsze pamieta ze neklejki trzeba dac podwojnie bo sa dwie - szczegół ale dzieciaki sa zachwycone:)))

Co wazne, posluguje sie otoskopem - bada uszy - co o dziwo, nie jest standardem u wszystkich pediatrów

My chodzimy do niego do Enel Med we Wrzeszczu - fajne ze jak cos jest niejasne mozna od razu zrobic na miejscu RTG np plus, w chwile jest opis i lekarz ma jasniejszy obraz,
Tam dr przyjmuje w pon i czwartki.

Przyjmuje tez gdzies w prywatnym gabinecie na zaspie, chyba w srody - ale nigdy tam nie bylam

Ostatnio zaczoł przyjmowac w nowym osrodku Diagoson gdzies na Osowej, chyba w soboty ale tez jeszcze tam nie bylam.

Oprócz pediatrii ma tez specjalizacje z gastroeneterologii.

Polecam szczerze!
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również polecam z całego serca;-)))
Jak dla mnie najlepszy pediatra pod słońcem;-)))
Wcześniej błądziłam z synem od jednego lekarza do drugiego, dostawał tony antybiotyków itd.
Odkąd chodzę z nim do dr Zagierskiego - o niebo lepiej.....a chodzimy często;-)
Wyciąga synka z infekcji bez antybiotyków, za każdym razem dokładnie bada (jak wyżej napisano uszy, oprócz tego zawsze ogląda całe dziecko (stawy, sprawdza czy prawidłowo przyciąga głowę do klatki piersiowej itd.) - badanie naprawdę bardzo dokładne.
Do tego jest przeeeeeeeeeeeeesympatyczny, świetny kontakt z dzieckiem,zawsze pomocny, konkretny, nie tylko leczy ale i szuka źródeł, robi mnóstwo badań które uznaje za konieczne.
W mojej ocenie - super profesjonalista.
Taki lekarz do skarb.

Więc ja poleeeeeeeeeeeecam!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy może ktoś wie gdzie pan doktor aktualnie przyjmuje prywatnie ?
W Diagsonie powiedzieli że nie, w Enelmedzie też nie. Bardzo proszę o informacje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Nordic Clinic we Wrzeszczu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

waga 5-6 miesięcznego dziecka??? (12 odpowiedzi)

tak sie teraz zastanawiam, czy przypadkiem nie przekarmiam mojego dziecięcia. Adas ma 5,5 m-ca i...

Pit 2023 (3 odpowiedzi)

Czy ktoś rozliczył się i już otrzymał zwrot? Interesuje mnie II US w Gdyni i Wejherowo

Amniopunkcja - do osób które już to przeszły (285 odpowiedzi)

Z uwagi na poprzednią ciążę z silnym podejrzeniem wady genetycznej, którą poroniłam w 13...

do góry