Widok

operacja żylaków - dr R.Zając

Czy ktoś miał taką operacje i mógłby sie podzielić wrażeniami - czy bolało, jak długa przerwa w codziennych obowiązkach i pracy, jakie efekty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moj maz mial zabieg ale nie tradycyjny bo na taki by nie poszedl , zylaki ma dosc juz zaawansowane ale jeszcze takie ktore mozna zlikwidowac metoda obstrzykiwania, po pierwszym zabiegu srodkiem 1dno procentowym mu za wiele nie pomoglo a teraz mial 3 % i juz po niedlugim czasie widzi roznice jak mu te zylaki ladnie zasychaja w srodku
zabieg mial robiony na Walowej oczywiscie prywatnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam na takiej operacji, jak chyba kazda operacja jest to nie przyjemne. Bol pooperacyjny straszny,leżałam i ryczałam, a opatrunki przeciekały. po zabiegu straszne uczucie jakby ciagniecia,naciagania siłą żył dlatego chodzilam o kulach podtrzymujac sie jedynie ok 2tyg. około 1,5-2tyg na tabletkach przeciwbolowych.efekt po zabiegu na jakis czas dobry ale niestety w niedługim czasie żyły powiekszyły się znowu... ale przyczyna jest jasna,genowo zostało mi to po babci... była już w swoim życiu 5 razy, i 5 razy wyszło znowu... no coz zostaje mi sie w tym pogodzic...:(
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kiki- jaki koszt tych zastrzyków???
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moj maz wybral opcje najtansza czyli obstrzykiwanie - 1500 zl na jedna noge i na szczescie tylko na jednej ma zylaki , pierwszy zabieg mu nic nie pomogl a za drugi placil tylko 100 zl bo to byla jakby kontunuacja gdyby pierwszy zabieg nic nie dal - ale juz widzi poprawe

myslal o laserze ale koszty sa wielkieeee
moze warto pomyslec o innym zabiegu niz tradycyjny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

lek. med. Maria Chojnacka - ginekolog Sopot (4 odpowiedzi)

Ja tu tylko zostawię treść skargi, którą złożyłam na Panią doktor. Dzień dobry, Składam skargę...

przeprowadzka do nowego mieszkania (3 odpowiedzi)

niedawno postanowilismy z mezem sie przeprowadzic. i nadszedl ten dzien, a wiec teraz poszukujemy...

Słabe, łamliwe i wypadające włosy (153 odpowiedzi)

Mam 31 lat i nigdy nie miałam bujnej czupryny. Moje włosy oceniłabym jako średnie. Od jakiegoś...

do góry