Widok

planowana cesarka gdańsk zaspa

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam,
próbowałam znaleźć podobny wątek, jednak nie znalazłam.
Proszę o informacje, jak wygląda planowana cesarka na zaspie?
Chodzi o to czy są konkretne dni, w które można się umawiać oraz np czy to na IP się odbywa?
Za wszystkie informacje dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może jednak ktoś się wypowie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co rozumiesz przez planowana, masz skierowanie od lekaza, jakie wskazania są do CC?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To że jest skierowanie na CC od lekarza prowadzącego, nie znaczy, że ja wykonają. Ostateczna decyzję podejmą lekarze na Zaspie. Chyba, że na skierowaniu jest ewidentny powód do cięcia.
Ja miałam wskazania do CC, bo pierwszy poród zakończył się cięciem i nie minęły 2lata, dodatkowo nadciśnienie, trombofilia i cukrzycy.
Zgłosiłam się na izbę przyjęć po ukończeniu 38tyg, bo tak miałam umowione na Klinicznej i miałam mieć cc, ale niestety nie było miejsc i pojechałam na Zaspe. Przyjęli mnie na oddział, a na drugi dzień rano na obchodzie uslyszalam, że z CC nici i będą próbowali wywoływać. Leżałam 2 tyg i po interwencji u kierownika zrobiono mi CC na życzenie pacjentki i całe szczęście bo młoda ważyła prawie 4kg i miała owinięta pępowinie, ja już też ciśnienie wysokie, a rozwarcia i oznak porodu po balonikach i oxy nawet nie bylo.
To było 1,5 roku temu ale wiem że teraz też nie jest tak łatwo z CC.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Oczywiście wiem że wszystko zależy od lekarzy w szpitalu.
Jestem po dwóch cesarkach, także z cukrzycą i nadciśnieniem.
Ostatnia cesarka nawet nie była planowana, zostałam przyjęta po terminie na oddział na zaspie o 22 a już następnego dnia przed obchodem położna przyszła i powiedziała że będzie cięcie.
Od lekarza prowadzącego ciaze usłyszałam że powinnam mieć trzecie cięcie i dostanę skierowanie.
Chciałam tylko się dowiedzieć jak to wygląda od strony organizacyjnej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie było tak że decyzje podejmowali dopiero po przyjęciu na odział, akurat bylo dość duże obciążenie wiec robili cesarke jak mieli miejsce :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak 3 cięcie, to faktycznie nie powinni robić problemu. Sami po operacji mówili juz, że po dwóch CC trzecie to już formalność.
Tak, czy tak pierwsze kroki i tak rozpoczniesz od izby przyjęć i tam ustala termin kiedy masz położyć się na oddział ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

echo serca płodu-gdzie w Gdańsku? (30 odpowiedzi)

Czy orientujecie sie, gdzie poza Invictą, zrobię badanie echo serca płodu? Co prawda mam...

Czesne 2024 (3 odpowiedzi)

Wysokość czesnego nie jest adekwatna do jakosci nauczania. Szkoła w opłakanym stanie. Dzieci boją...

Poszukiwania pracy. (65 odpowiedzi)

zapraszam do rejestracji na http://bezrobotnetrojmiasto.pl/ nie wiem jak Wy ale ja od...

do góry