~Czerwcowa
(20 lat temu) 15 lipca 2005 o 21:32
do taki jeden,
uważasz że trzeba mieć urodę super modelki aby pokazac zdjecia na forum? Ludzie wklejając swoje zdjecia chca pokazać jacy byli szczęsliwi tego dnia, dlaczego piszesz tak przykre rzeczy??? Chiałbys by Tobie ktoś tak kiedyś powiedziedział czy napisał????
0
0