Widok

plenerek

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
no to teraz kilka zdjątek z sesji profesjonalnej
image
image
image
image
image
a to już podróż poślubna
image
image
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki wszystkim byliśmy w turcji a co do dziwaka imieniem taki jeden- pewnie sam masz biedaku smutne życie i zazdrościsz szczęścia innym uważam się za osobę dość ładną i nie obrazi mnie taki anonim zapewne wybrakowany fizycznie oraz psychicznie pozdrowienia dziewczyniki a forum życzę moderatora

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Belle - jeszcze raz zycze samych szczesliwych dni :) Widac jacy jestescie szczesliwi i oby tak bylo zawsze :)
Ja z kolei myslalam ze podroz poslubna byla w Grecji... Ale moge sie mylic, bo nigdy nie bylam - to po prostu taki strzal :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do taki jeden,
uważasz że trzeba mieć urodę super modelki aby pokazac zdjecia na forum? Ludzie wklejając swoje zdjecia chca pokazać jacy byli szczęsliwi tego dnia, dlaczego piszesz tak przykre rzeczy??? Chiałbys by Tobie ktoś tak kiedyś powiedziedział czy napisał????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Belle kto Wam robił zdjęcia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O BOŻE!!!Ale wy brzydcy jesteście!!!
Belle ale z ciebie paskuda nie wspomnę o "pięknym Romanie"mężu!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
po zdjeciach - szczegolnie jednym chyba poznaje ze to Turcja. Prawda Belle czy sie myle?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Belle i ode mnie jeszcze raz wszytskie naj, wpisuj sie na liste spotakniową :))))

Buziaki

Gdzie byliście w podróży????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo ładne zdjęcia Belle!! Jeszcze raz wszystkiego najjjlepszego!Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry