Widok

plenerek

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
no to teraz kilka zdjątek z sesji profesjonalnej
image
image
image
image
image
a to już podróż poślubna
image
image
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam!
Zgadzam sięz moimi przedmówczyniami! Uważam, że nie jesteś wyczulony na piękno, choć piękno jest pojęciem względnym, jednak nie upoważnia Cięto do tego, aby na forum wypowiadać takie opinie. Tym samym zdaje mi się, że nie posiadasz wysoko rozwiniętej inteligencji i zupełnie nie potrafisz stosować porównań - chłopie zastanów się, co mówisz!Chyba pomyliły Ci się adresy, ten ,,dla idiotów" numer dalej!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadzam się po co takie bezsensowne gadanie, nie podoba ci się Belle, ok ale po co takie słowa,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zastanowiłeś się takie jeden , że nikt cie tutaj nie chce czytać? Twoje wypowiedzi są nieprawdziwe i nie na miejscu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kończę dyskusje z tobą, nie jesteś wstanie mnie przybić , nie próbuję cię przekonać o niczym ale zrozum, że twoje zdanie nie muszą podzielać inni i pogódź się z tym i zajmij się czymś innym odpuść sobie te bezsensowne gadki inni tu wchodzą żeby cieszyć sie swoim szczęściem, po to jest to forum, a nie żeby obrażać innych wyładowywać swoje frustracje, życzę ci wszystkiego najlepszego i szczęścia w życiu takiego jak moje.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wypowiedziałem swoje zdanie a to chyba mi wolno!!!!!!!!!!!
Belle jest brzydka jak noc faszystowska i basta!!!
Zresztą mężulek też za przystojny nie jest!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wszytskiego najlepszego, najbardziej podoba mi sie ostatnie zdjęcie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję bardzo on jest naprawde kochany!!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Belle gratuluje męża ma wielką klase. Jeszcze raz wszystkiego dobrego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
* męża miało być ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Belle, masz kochanego mężą :))))) jeszcze raz wszytskiego dobrego

czerwcowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam wszystkich.

Dziękuję za miłe wypowiedzi.

Chciałbym się podzielić wrażeniami z forumowiczami. Mamy pozytywne wrażenia zarówno ze ślubu jak i wesela. Wszystko było tak jak powinno być, czasami nawet lepiej :-) Troszkę się uśmialiśmy podczas zakładania obrączek, zaś podczas wesela nasi rodzice bardzo się wzruszyli i byli miło zaskoczeni podziękowaniami. A następny dzień to śniadanie w plenerze, wszyscy goście mile je wspominają.

Co do Pana „taki jeden”, musze się z Panem nie zgodzić. Ja uważam, że moja żona jest piękna. Uważam tak teraz jak i uważałem że tak jest w momencie poznania. Jednak nie to zdecydowało, że jesteśmy teraz małżeństwem. Zdecydowało zupełnie co innego, to jaką jest wspaniałą osobą. Życzę Panu by Pan też znalazł równie wspaniałą osobę. Powodzenia.

R.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesz co mam wrażenie że jesteś po prostu zazdrosny, a mnie podoba się PARA MŁODA a nie tylko jakość zdjęć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No sama powinnaś zauważyć że wszyscy oceniają TYLKO jakość zdjęć a nie twoją"urodę"której zresztą nie posiadasz!!!
A powodzenia to jednak chyba zbyt dużego nie posiadałaś gdyż chyba dość późno wyszłaś za mąż!!!Wyglądasz dość staro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Belle bardzo mi się pdobają Wasze zdjęcia bo jest w nich tyle szczęścia i miłości. Zyczę wam takiego całego życia. Mada
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki w ogóle polecam spacer starówką, wcale ludzie nie przeszkadzają w niczym, bo też się obawiałam tłumów,wręcz przeciwnie, no i te zachwyty, gratulacje oklaski to bardzo miłe, turyści nam zdjęcia robili, bardzo sympatycznie i odstresowująco, minus to bramki co kawałek, trzeba być przygotowanym odpowiednio. Widzę tu na forum bardzo artystyczne odważne zdjęcia, ciekawe ładne ale ja akórat wolałam tradycyjne bo toby niebardzo pasowało do mnie ale wyglądają dziewczyny rewelacyjnie na tych zdjeciach, potem pojechaliśmy nad morze bo trochę natury też ładnie wygląda

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdjęcia są przepiękne...Ja też takie chcę!
Pozdrawiam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
taki jeden - ty za to jestes niesamowicie plytki. Taka mala dawka kultury i inteligencji to musi chyba az fizycznie bolec, nieprawdaz? Zal mi cie.
Belle, moim zdaniem zdjecia sa ladne, wygladacie na bardzo szczesliwych! Zyczymy Wam samych radosnych chwil na nowej drodze! a ta Turcja to az mnie kusic zaczela jak zerknelam na Wasze fotki - chyba tez sie kiedys tam z moim miskiem, wybierzemy...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z takim niedorobionym facetem to nie ma co gadać i nie potrzebnie się odezwałam ale nie miałam nigdy problemu z powodzeniem u mężczyzn może swoje obliczę pokażesz żeby mozna o tobie pogadać a swoją drogą widzialam całe masy panien młodych i wszystkie były piękne nie ma zresztą brzydkich kobiet są tylko nie zadbane a po twoich komemtarzach widać ze jesteś człowieczkiem małego umysłu z kompleksami a twoja krytyka mnie nie wzrusza bo jestem najszczęśliwszą osobą na świecie mam cudownego męża i wszystko czego chciałam od życia żal mi ciebie idź na inne forum po co tu wchodzisz i przeszkadzasz

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uważasz się za dość ładną???????????!!!!!!!!!!!
Sorry ale chyba lustra w domu nie masz!!!Albo ładnej dziewczyny nie widziałaś,jesteś poprostu strasznym paszkwilem!
Czerwcowa za to całkiem całkiem!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bella super wygladacie na zdjeciach, aby wasze wspolne zycie bylo tak piekne jak wasze zdjecia. Wszystkiego dobrego na nowej drodze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry