Widok

plenerek

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
no to teraz kilka zdjątek z sesji profesjonalnej
image
image
image
image
image
a to już podróż poślubna
image
image
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
* męża miało być ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Belle gratuluje męża ma wielką klase. Jeszcze raz wszystkiego dobrego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję bardzo on jest naprawde kochany!!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wszytskiego najlepszego, najbardziej podoba mi sie ostatnie zdjęcie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wypowiedziałem swoje zdanie a to chyba mi wolno!!!!!!!!!!!
Belle jest brzydka jak noc faszystowska i basta!!!
Zresztą mężulek też za przystojny nie jest!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kończę dyskusje z tobą, nie jesteś wstanie mnie przybić , nie próbuję cię przekonać o niczym ale zrozum, że twoje zdanie nie muszą podzielać inni i pogódź się z tym i zajmij się czymś innym odpuść sobie te bezsensowne gadki inni tu wchodzą żeby cieszyć sie swoim szczęściem, po to jest to forum, a nie żeby obrażać innych wyładowywać swoje frustracje, życzę ci wszystkiego najlepszego i szczęścia w życiu takiego jak moje.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zastanowiłeś się takie jeden , że nikt cie tutaj nie chce czytać? Twoje wypowiedzi są nieprawdziwe i nie na miejscu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadzam się po co takie bezsensowne gadanie, nie podoba ci się Belle, ok ale po co takie słowa,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam!
Zgadzam sięz moimi przedmówczyniami! Uważam, że nie jesteś wyczulony na piękno, choć piękno jest pojęciem względnym, jednak nie upoważnia Cięto do tego, aby na forum wypowiadać takie opinie. Tym samym zdaje mi się, że nie posiadasz wysoko rozwiniętej inteligencji i zupełnie nie potrafisz stosować porównań - chłopie zastanów się, co mówisz!Chyba pomyliły Ci się adresy, ten ,,dla idiotów" numer dalej!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry