Widok

pod bocianami jakieś komentarze?

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
czy ktoś z Was planuje bądź miał wesele w gospodarstwie agroturystycznym "Pod bocianami" w grabowskiej hucie? mają bardzo tanie menu sala też całkiem niezła tylko brak jakichkolwiek komentarzy, a terminy mają już pozajmowane na pzyszły rok wiec chcemy się pospieszyc i zamówić na 2012 :) dzieki z góry za pomoc :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam, ja już mam termin zarezerwowany na przyszły rok, więc.. więc czekam. Właścicielka bardzo miła, konkretna i "swojska". Są noclegi, klimat typowo swojski ( jesli chodzi o menu), co bardzo spodobało się mojemu tacie i narzeczonemu. Menu zapowiada się smacznie, smakowałam jej własnoręcznie robione ciasto- pyszne. Powyżej 100 osób zabija własnego świniaka i możesz "wykupić" wiejski stół z nalewkami. Właściwie nie wiem, o co się pytasz i nie wiem, co mogłaby,m jeszcze opisać. Z tymże powtarzam, wesele mam dopiero za rok, chociaż rozmowy z Panią dużo już mi podpowiedziały i dały wyobrażenie, jak to może wyglądać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oo mi nic nie powiedziała o świniaku powyżej 100os. :) a bedziesz miała ich zespół czy szukasz kogos innego, bo po przesluchaniu ich płyty mysle że są całkiem nieźli, Martwi mnie tylko że dzieci powyzej 5 r.ż są liczone normalnie :/ dekoracja sali też troszkę skromna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nom, ale ten "stół wiejski" z tego swiniaka jest jakoś opcjonalnie za 600 zł chyba. A ten zespół... no nie wiem. Wydają się być sympatyczni, ale mi bbardzo zależało na saksofonie... a oni takowego nie posiadają. A co do dekoracji... hmm... mi chyba odpowiada. Może trochę bardziej poszalałabym z dekoracją miejsca, gdzie siedzą państwo młodzi (jakieś lampeczki czy coś), ale to chyba kwestia dogadania się z dekoratorką.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mysmy już też zarezerwowali miejsce na 21 maja 2011!|:) (chceiliśmy lipiec, ale brak miejsc :() dekoracje są super, troszkę chcemy wprowadzic dodatkow(balony z helem, kulę strzelającą itp) ale Pani Wiesia ma takie wyczucie smaku, że o wszystko jesteśmy spokojni. Z tego co widzielismy para młoda ma lampeczki za sobą-takie "migające" :P Stół wiejski faktyczne troszkę ponad 600zł, ale i tak warto-obsługiwany w kaszubskim strojach, swojko, bez sztuczności i sztywniaków! :) tego chcieliśmy. A co do zespołu, po przesłuchaniu płyty jesteśmy w 100% zdecyowani. Wymagania mamy większe do oprawy muzycznej ceremoni... :P Wesele dopiero za rok a przed nami piękny okres Narzeczeństwa :)))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A powiedzcie na ile osób organizujecie swoje wesela? Zresztą to chyba ten termin musiał się zwolnić, bo kiedy byłam tam w czerwcu były już tylko dwa terminy wolne, nom... ale wychodzi na to, że masz wesele tydzień przede mną:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
będziemy miec wesele na około 110os. (bynajmniej obecnie na taką ilośc sporządzilismy listę gości) ale wiadomo do maja moze się wiele wydarzy, 10 os mniej lub więcej - trzeba to przewidziec. :) a termin było wolny bo komunie ksiądz w parafii podobno przełożyl- Ktoś u Góry nad nami czuwa :)))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale z tym terminem zbieg okoliczności :)) podobno jesli wezmiesz kolor dekoracji sprzed tygodnia to masz 100zł taniej :) my chyba bedziemy miec błękit, bo ten róż to taki mało męski :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jak na razie widziałam tylko różową dekorację, niebieski uwielbiamy razem z "przyszłym mężem" (Matko jak to brzmi). Ale zobaczymy jak to z tym błękitnym będzie wyglądać. Ja tacie (jko głównemu fundatorowi) wspomniałam o 120 osobach, ale przy licznej rodzinie taty naprawdę ciężko się zmieścić:// Dopiero teraz rozumiem ten ból, kiedy trzeba kroić listę gości...:/ Nom... ale fajnie, ze tak się na tym Wielkim forum odnalazłyśmy, tym bardziej, ze mamy wesele mniej więcej w tym samym czasie. Jeszcze ciężko mi się zdecydować na zespół.. bo ci bracia wyglądają sympatycznie, śpiewaja chyba też, ale mi zależy na saksie. A tyu już masz tę orkiestrę zamówioną?.. bo pani Wiesia wspominała mi, że biorą coś ponad 2.000, ale nie wiem, czy to razem z poprawinami czy jak????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny - spokojnie z tym liczeniem gości - poczytajcie starsze wątki - goście się wykruszają...
ja (sala max 120 osób) wysłąłam zaproszeń na blisko 140 osób i modliłam ise, by poodpadało
skończyło się na 89 osobach (a mój idealny układ stołów zakładał 90 osób i nawet nie marzyłam, ze go osiągne!)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my z zespołem podpisaliśmy wczoraj umowę, nie wiem czy wypada na forum mówi o cenach wiec lepiej zadzwoń do nich albo napisz do nas maila to Ci opowiemy. My niestety też jestesmy zmuszeni posiłkowac się finansowo rodzicami, bo nie udało nam się na wszystko uzbierac samemu, ale będąc studentami i mieszkając razem od tylu lat troche ciezko odlozyc wiekszą kaskę :P troche wstyd zeby rodzice sie dokladali ale nie mamy innego wyjscia :/ mamy dodatkwą liste rezewrową oczywiscie wiec mysle ze drastycznie nie zmniejszymy ilosci gosci, :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nom właśnie... o to się nie zapytałam pani Wiesi, ale ile maksymalnie nasza sala mieści gości. A co do orkiestry caaały czas myslę i się waham... a co do ceny, to właśnie.. bo nie widzę tu Twojego maila, ale ja zostawię swojego moj_avon@wp.pl Bo mi pani Wiesia mówiła, że na saksofonie mogą "dokoptować" kogoś na to wesele, ale jak miałaby się drastycznie podnieść cena to się boję...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sala miesci max 130 os. i wowczas czesc gości siedzi na tym górnym tarasie obok pokoi :) stwierdzilismy że byłoby to fajne miejsce dla dzieci! :)))))) już pisze do Ciebie maila ale o ceny sie nie martw, są całkiem przystępne ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nom... na tym pięterku to mój "Luby" stwierdził, że my powinniśmy siedzieć niczym papież i wszystko podziwiać.. ale to była tylko forma żartu. ja myślałam, żeby tam posadzić młodzież, znajomych... ale takich, którzy za dużo nie piją... bo mógłby pojawić się problem ze schodzeniem na parkiet albo do toalety:P:P:P
A mam pytanietak z innej beczki, ile planujecie kupić alkoholu, bo mi jedni mówią , żeby liczyć 0,5 na głowę, a inni, że 1,0l ( że niby polter i poprawiny)... I treraz nie wiem...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
My liczymy 0,5 l alkoholu ale łącznie z dzieciaczkami moimi kochanymi ;) to będzie nasz zapas. Poltera (na szczęscie) u Narzeczonej się nie obchodzi wiec jestesmy spokojni a na poporawiny bierzemy też beczke 60l piwka (na kaca) wiec mniej wódki pójdzie :) do tego oczywiscie jeszcze winka, nie wiem co z szapanem, bo o to zapomnieliśmy zapytac :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mieliśmy wesele w Grabowskiej Hucie w tym roku i w 100% polecam wszystko co oferują.
Jedzenie wyśmienite - wszystko świeże, swojskie, ciasta przepyszne - goście jedzeniem byli zachwyceni.
Dekoracje - nie byłam przekonana do propozycji więc dekorowaliśmy sami (podobało nam się kilka elementów ichniejszej dekoracji więc nam zostawili - np.lampki za parą młodą - wygląda to pięknie)
Obsługa - Kelnerki naprawdę dawały z siebie wszystko :)
Ceny - obserwując ceny w powszechnych trójmiejskich restauracjach to myślę, że Pod Bocianami maja bezkonkurencyjną ofertę (137zł w tym ciasta, tort, poprawiny!!!) śniadanie dla gości 10zł i nocleg za osobę 30zł. pokój dla nowożeńców gratis ;)
Gospodarze to naprawdę pomocni, życzliwi i bardzo gościnni ludzie.
Mogłabym tak pisać i pisać bo naprawdę jesteśmy zachwyceni!
image

http://emilka-makijaz.bloog.pl

http://ogloszenia.trojmiasto.pl/suknie-slubne/piekna-suknia-slubna-rozm-42-44-duzy-biust-bolerko-ogl3037626.html

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam, może jeszcze ktoś zabierze głos w kwestii tego ośrodka, wszelkie dobre słowo i wskazówki baaardzo mile widziane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ma ktoś jakieś zdjęcia z tej sali? Jakieś porady, info itp. każda rada się przyda:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Marysiaka87 jeśli chcesz sporo ciekawych informacji mam od emilii naszej forumki Letizia_007. Myślę że nie będzie miała nic przeciwko jak i Tobie prześle to co nam napisała. Czas leci i jest go coraz mniej :):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już ( 2 miesiące) jestem po moim cudownym fantastycznym weselu... Naprawdę z całego serce polecam ten ośrodek agroturystczny osobom, którym zależy przede wszystkim na tym, aby jedzenie było smaczne jak u mamy i tyle, aby nikt nie musiał przeliczać, ile kotletów z półmiska przypada na jedną osobę. Atmosfera tak przyjazna, przed w czasie i po weselu, że wręcz szukam okazji do wyprawienia kolejnej imprezy. Naprawdę właścicielom nalezy się ogromna reklama - Ci państwo oprócz prowadzenia sali, mają własne gospodarstwo, z którego pochodziły półprodukty ( kurczaki, jajka i takie tam). Pieczywo było również "domowej roboty". Co prawda daleko od Gdańska, ale przyjazne pokoiki i pyszna jajecznica na śniadanie ( przed poprawinami) powinna wszystkim to zrekompensować. I warto zaznaczyć, że koszty są baaaardzo konkurencyjne - a przez jakość zaproponowanych usług "Pod bocianami' pobiło niejedno wesele moich kuzynów, ktorzy mieli wesele w resgtauracjach tudzież innych ekskluzywnych wesel. Zdaję sobie sprawę, że każdy organizuje wesele według własnych marzeń i pragnień. Ja na pierwszym miejscu postawiłam fakt, aby goście czuli się swobodnie i byli zadowoleni. Ze wspomnień i rozmów uważam, że się po prostu udało:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej zastanawiam się nad wyprawieniem wesela w Pod Bocianami macie może jakieś zdjęcia jak jest tam podczas imprezy, albo ktoś zna opinie dokładne kogoś kto tam organizował wesele? Szczególnie zwracam się tu do A&Ł_narzeczeni może mi coś podpowiecie moje gg jakby co 41381921 albo tel 661 119 348 pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, mogę podesłać kilka zdjęć :) jeżeli jesteś zainteresowana napisz do mnie emilka_z@wp.pl :) mieliśmy tam wesele i uważam że to najlepszy wybór :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nasze wspaniale wesele odbyło się 7.07.2012 w Gospodarstwie Agroturystycznym Pod Bocianami:) Miejsce niesamowicie pozytywne, nastrajające dobrą energią!
Niczym nie musieliśmy się przejmować, niczego nie trzeba było pilnować- po prostu dobrze się bawiliśmy.
Właściciele przyjaźni, pomocni, pełni zrozumienia i uspokajający- co jest bardzo potrzebne w tych ostatnich dniach;) Powitanie po kaszubsku- rewelacja.
Goście zachwyceni okolicą, dekoracją sali-różowa!, jedzeniem, ciastami- domowej roboty, nie do opisania:) Śniadanie następnego dnia-pychotka:)
No i zespół Nasze Chłopaki- naprawdę polecamy, lepiej trafić nie mogliśmy- bardzo wyczuwalscy, świetnie prowadzone zabawy i reagujący na zachowanie gości- często nieprzewidywalne...;] Grali tak, że bawili się wszyscy- i starzy i młodzi. Na zakończenie "poranne zorze" :)
Nie wszyscy goście nocowali na miejscu- na śniadanie zostali przywiezieni wozem drabiniastym- byli zachwyceni dodatkowymi atrakcjami:)
Naprawdę polecamy miejsce, zespół- klimat niesamowity, wspaniała atmosfera, przepyszne jedzonko- udziec z sosem żurawinowym mniam:) Sesje zdjęciową robiliśmy na miejscu, przepięknie zagospodarowana zielona okolica.
No i w porównaniu z innymi miejscami- bardzo atrakcyjnie cenowo!
Bociany całą noc latały nad naszym oknem i klekotały:)
Wspomnienia niezapomniane, będziemy wracać też na inne okazje w to miejsce:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
P.S. Zdjęcia sali i dekoracji możecie zobaczyć na stronie chwaszczyno.pl/kim
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam stronę http://www.agropodbocianami.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesteśy po weselu POD BOCIANAMI. Było super Grał zespół od nich Nasze \Chłopaki. Dali radę a powiem że naprawde fajnie grają , konkursy i wodzirej najlepszy jakiego widziałem !!!! Swojsko ciekawie i niedrogo.
Polecam osobiście jak bede robic następne wesele to tylko tam :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam, ceny maja świetne. Ma ktoś zdjęcia z wesela?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bociany odlecialy

ten zespol nasze chlopaki = tragedia.....poza tym ile piją....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam, moje koleżanki miały tam swoje wesela...bo to blisko mojej miejscowość. Zawsze było super! Pani jest odlotowa, miła, swojska itd. Byłam tam też na zabawie w lutym 2011r. na DZIEŃ ZAKOCHANYCH i też mi się podobało. Poza tym u jednej koleżanki byłam "z moją" brygadą jako MASZKI WESELNI (bawimy się w to...) i też zostaliśmy miło przyjęci. Goście bawili się jak na najlepszym SYLWESTRZE! atmosfera taka "ludzka" , nawet osoby z kuchni patrzyły się i uśmiechały oraz klaskały jak MASZKI dawały popis swoich talentów. Co do menu, to koleżanki wszystkie twierdziły, że bogate i smaczne, my na zabawie też najedliśmy się że aż...
Czyli pełne zadowolenie. Jeśli macie jakieś konkretne pytania, to piszcie! mogę popytać koleżanki jak to wyglądało. Pozdrawiam Ewelina

ps. na tej zabawie też grał ich zespół, to synowie... byli rewelacyjni, nie wiem skad ktoś bierze takie brednie, że pili i tragedia- to nieprawda!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej ja w sprawie tych maszek weselnych czy Ty z koleżankami jesteście z tamtych stron bo bym chciała taką atrakcje u siebie na weselu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szwagierka miała tam wesele. Była bardzo zadowolona i gorąco polecała.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nasze Chłopaki to super zespół widać konkurencja nawet tutj brednie wypisuje. Grali u mnie na weselu i nie dam złego słowa powiedzieć solitnie miło i wesoło .!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak z terminami? trzeba dużo szybciej rezerwowac?? i jak to wyglada cenowo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja byłam jakoś tydzień temu i mam termin na 18 pażdżiernika 2014:)a cenowo to najlepiej samemu podjechać i sie opytać:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sala w sobie bardzo ładna. Ale właścicielka nie miła, tylko stoi i obserwuje ludzi, zamiast zająć się zorganizowaniem ekipy. Na naszym weselu jedzenie nie zbyt ciepłe, przypalone. O kawę i ciasto trzeba było się upominać. Na koniec zostaliśmy wyrzuceni . Z całego serca nie polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

do góry