Widok

podroz poslubna

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Gdzie planujecie podroz poslubna?
Ja najpierw zastanawialam sie, czy w ogole jechac - ze wzgledow finansowych, ale moj Marcin mowi, ze bedziemy tego potrzebowac, aby odpoczac od stresow przedslubnych;-) wiec zaczelismy sie rozgladac i chyba zdecydujemy sie na teneryfe na tydzien, a wy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A my spedzimy dwa tygodnie w Portugali albo Maroku. Nie możemy się zdecydować

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tego co my pytalismy to latem (my akurat szukamy w maju) koszt od osoby za tydzien to ok. 3.500 zl...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słuchajcie a powiedzcie jaki jest szacunkowy koszt takiego wyjazdu??? Bo my też nie wiemy gdzie jechać, a po weselu musimy się też liczyć z pieniążkami. Pozdrowionka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My lecimy na tydzien na wyspe Rodos, do miasta Rodos w samym centrum. Podobno pieknie, a mamy zamiar wypozyczyc za rosze auto i objechac wszystkie zakamarki samemu. Lecimy z wakacje.pl - polecam serdecznie! Dla nas Teneryfa za droga :-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie tez bylismy popytac w scan holiday: )! obsluga bardzo mila i sa bardzo rzeczowi : ) chyba sie zdecydujemy, no i sprawdze w katalogu, czy ten hotel, o ktorym piszesz maja jeszcze w ofercie; ) dziekuje bardzo!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z biura scan holiday-wczesniej jeździliśmy z biura wakacje.pl-tego,które jest w alfa centrum i oba biura są naprawde godne polecenia.w scan holiday są naprawdę fajni pracownicy-wzięli od nas nr telefonu i sami dzwonili,że zwolniły się 2 miejsca i ze mamy szybciutko przyjezdzać.wszystko,dosłownie wszystko było zgodne z ofertą-a to ważne, bo teraz słucha się tyle o tych oszustwach.ja polecam hotel tropical playa-duży,ale bardzo fajny,wszędzie blisko, z okien widac ocean
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziekuje bardzo:-) no wlasnie tez slyszelismy duzo fajnych opinii i dlatego sie zdecydowalismy:-) a z jakiego biura bylas, jezeli moge spytac?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podróż poslubna dopiero przede mną ale goraco polecam teneryfę-byłam tam z moim skarbem w kwietniu zeszłego roku i było jak w bajce-bylismy 2 tygodnie a i tam zbrakło nam czasu aby wszystko zobaczyc.krajobrazy fantastyczne, pogoda świetna, mnóstwo klubów i pubów-polecam playa de las americas.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry