Widok
podroz poslubna
Gdzie planujecie podroz poslubna?
Ja najpierw zastanawialam sie, czy w ogole jechac - ze wzgledow finansowych, ale moj Marcin mowi, ze bedziemy tego potrzebowac, aby odpoczac od stresow przedslubnych;-) wiec zaczelismy sie rozgladac i chyba zdecydujemy sie na teneryfe na tydzien, a wy?
Ja najpierw zastanawialam sie, czy w ogole jechac - ze wzgledow finansowych, ale moj Marcin mowi, ze bedziemy tego potrzebowac, aby odpoczac od stresow przedslubnych;-) wiec zaczelismy sie rozgladac i chyba zdecydujemy sie na teneryfe na tydzien, a wy?
z biura scan holiday-wczesniej jeździliśmy z biura wakacje.pl-tego,które jest w alfa centrum i oba biura są naprawde godne polecenia.w scan holiday są naprawdę fajni pracownicy-wzięli od nas nr telefonu i sami dzwonili,że zwolniły się 2 miejsca i ze mamy szybciutko przyjezdzać.wszystko,dosłownie wszystko było zgodne z ofertą-a to ważne, bo teraz słucha się tyle o tych oszustwach.ja polecam hotel tropical playa-duży,ale bardzo fajny,wszędzie blisko, z okien widac ocean
KB - a jesli mozna sie spytac - w jakim miesiacu i za ile... krotko mowiac - co jest w cenie?
my tez szukamy jakiegos niesamowitego miejsca.. takiego wlasnie.. "raz w zyciu"... gdzies gdzie jeszcze nie bylismy.. i pewnie dluuuugo nie bedziemy. chcemy jechac ok. miesaic po slubie czyli przelom wrzesnia i pazdziernika... na 2 tyg. ... myslelismy tez o Indiach, Tybecie, Nepalu... ogolnie Azji... no i o Ameryce Pd... ale cen nie znamy jeszcze kompletnie... wiemy tylko,ze na pewno beda wysokie ;(
my tez szukamy jakiegos niesamowitego miejsca.. takiego wlasnie.. "raz w zyciu"... gdzies gdzie jeszcze nie bylismy.. i pewnie dluuuugo nie bedziemy. chcemy jechac ok. miesaic po slubie czyli przelom wrzesnia i pazdziernika... na 2 tyg. ... myslelismy tez o Indiach, Tybecie, Nepalu... ogolnie Azji... no i o Ameryce Pd... ale cen nie znamy jeszcze kompletnie... wiemy tylko,ze na pewno beda wysokie ;(