Widok

polećcie CICHY INHALATOR dla niemowlaka

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
jak w tytule... z góry dzięki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
takie bardzo ciche to beda najszybciej nawilżacze powietrza, o cichym inhalatorze nie słyszałam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pani w jednej z aptek powiedziała nam, że są dostępne ciche, jednak ceny zaczynają się od 800zł (pytałam w tej aptece na Polankach obok szpitala) - nie pytałam natomiast o nazwę, gdyż cena mnie przeraziła ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obawiam sie, ze na prawde cichy nie istnieje. My mamy OB Concept i jest sredni-mam porownanie do Philipsa, ktorego uzywaja rodzice i Medeli u mojej siostry. Ale sa sposoby na wyciszenie: w czasie inhalacji nie kladz go na stole, tylko na lozku, albo tapicerowanej kanapie, ewentualnie podloz poduszke. No i jak synek byl maly inhalowalam go przez sen-czekalam az zasnie. Kiedy spal min. 30 minut, to wlaczalam inhalator i przynosilam go do pokoju w ktorym juz "brzeczalo". Nawet jak na sekunde sie przebudzil w pierwszej chwili, to potem sie przytulal i zasypial z powrotem. Wowczas dopiero siadalam z nim przy inhalatorze, podlaczalam "wezyk" do maszyny i przykladalam mu maseczke. U nas swietnie to dzialalo-pomysl podsunela nam pediatra. A co najwazniejsze inhalacje byly bardzo skuteczne.
Zdrowka zycze!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
my mamy inhalator formy MICROLIFE i też niestety jest głośny, ale u nas podziałał telewizor :) siadałam przed telewizorem, maluszka układałam tyłem do siebie na mojej klatce piersiowej, a maseczkę trzymałam drugą ręką, może pomóc mąż oczywiście, jeśli jest w domku. Maluszek był bardzo zaciekawiony oglądaniem telewizji, także nawet nie zwracał uwagi na to co robię :) zaznaczam, że moje maleństwo miał 3 miesiące. POWODZENIA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja osobiście mogę polecić inhalator ze sklepu https://www.medbryt.com.pl. Znalazłam tam wspaniały inhalator. Oprócz tego, że jest bardzo cichy, to dodatkowo ma silikonową maseczkę, która idealnie sprawdza się w kontakcie ze skórą niemowlaka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja osobiście mogę polecić ten inhalator: https://forum.trojmiasto.pl/poleccie-CICHY-inhalator-dla-niemowlaka-t319029,1,16.html . Oprócz tego, że jest bardzo cichy, to dodatkowo ma silikonową maseczkę, która idealnie sprawdza się w kontakcie ze skórą niemowlaka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobry jest Familino Pro wpisz sobie w Google
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Gdzie najlepiej kupić dziecku okulary? (8 odpowiedzi)

Wiem, ze było już trochę wątków na tt., ale za wiele nie wyczytałam...Muszę zrobić okulary dla...

dobry prawnik- prawo rodzinne. Kogo polecacie? (17 odpowiedzi)

sprawa jest dosyć skomplikowana, szukam dobrego prawnika który zajmuje się ustalaniem ojcostwa....

Jakie zabawki edukacyjne polecacie? (28 odpowiedzi)

Chcę kupić jakieś zabaweczki Amelce ale nie mogę się zdecydować co jej kupić, za dużo tego...

do góry