Widok

poradnia hematologiczna na NFZ

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
mam skierowanie do hematologa ,czy ktoś się orientuje gdzie można sie dostac najszybciej oprócz akademii bo tam termin na wrzesień
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My chodzimy do dr Kapuścińskiej, ale w Luxmedzie.

Może ma gabinet prywatny?
Na NFZ mieliśmy czekac 2 miesiące;(
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Kapuścińska nawet jeździ na wizyty domowe, w normalnej cenie (u nas akurat była jako pediatra, przy infekcji, ale obejrzała wszystkie morfologie, przemiła kobieta), ma też gabinet prywatny na Białej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uwielbiam ją, jako lekarza i ogólnie.
Ale mamy na forum np nieciekawie sie o niej wypowiadają.

Dla mnie jest super specjalistą, jest świetna.
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spotkałam ją tylko raz, chciałam zamówić do domu dr B., ale miała zapchany kalendarz, dała namiary na K., z tej wizyty przy zapaleniu oskrzeli jestem bardzo zadowolona, będę dzwonić do niej następnym razem.

Na szczęście, tfu, odpukać we wszystko, hematologa nie potrzebujemy, ani długiego leczenia, a tutaj wiadomo, zaczynają się schody i lekarz może pokazać się z innej strony...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

poszukiwany dobry ortopeda (32 odpowiedzi)

Moja mame czeka operacja, dostała juz skierowanie i po swietach ma isc sie zapisac w kolejkę......

Problem ze wzwodem (6 odpowiedzi)

Mam 40 lat i problem ze wzwodem robi sie coraz bardziej uciazliwy dla mnie i partnerki. Bedac...

gdzie usg prywatnie 3w1 brzuch tarczyca i piersi (29 odpowiedzi)

Witam jak w temacie Potrzebuje namiary gdzie zrobie usg prywatnie - cały komplet - chodzi mi o...

do góry