Widok

poradnia małżeńska w Gdańsku???

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam, czy wiecie w której poradni nie trzeba robić tych śmiesznych kalendarzyków, pomiaru śluzu itp.???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pozwól, że się do Ciebie dołączę do poszukiwania poradni. Ja zaś szukam poradni, w której nie trzeba płacić 100 zł. Słyszałam, że wszędzie tak jest, ale czytałam, że niektórzy placili mniej:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bez kalendarzyka, jedno spotkanie 2godziny u Pani Ewy Jakubik, ale 100zł kosztuje, otrzymuje się termometr i materiały "kalendarzykowe"

"Poradnictwo małżeńskie: prowadzi p. Ewa Jakubiak, kontakt indywidualny z parą przygotowującą się do małżeństwa, termin do uzgodnienia pod nr. tel. 58/303 72 86 lub 792 007 538" http://www.ignacy.diecezja.gda.pl/?page_id=88
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W całym trójmieście nauki z poradnictwa rodzinnego kosztują 100zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rozumiem, że 100zł zapłace otrzymam materiały i 2h posiedze posłucham cudownych metod i nie będę musiała mierzyć sobie tego i owego.??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Roksa, u Pani Ewy z Ignacego, właśnie tak :) posiedzicie, posluchacie, nauczycie się wypełniać dostaniecie materiały, termometr i po 2óch godzinkach papa :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poradnia małżeńska, której szukasz: http://terapia.gdansk.pl/
Kontakt Gdańsk
Ul. Bolesława Chrobrego 36A
pok. 204
Kontakt Gdynia
Ul Gniewska 21
lok. Ł25
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej Dziewczyny,

Podpinam sie pod temat. Problem u nas jest taki ,ze ja jestem w Gdansku a Druga Polowka w srodkowej Polsce. Jako, iz w poradni musimy byc razem mamy problem z organizacja spotkania. Niestety,ale w naszym przypadku w gre wchodzilby tylko weekend i to nie kazdy i czasem tylko sobota :(

Jakies sugestie , moze ktos cos?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie ten sam problem. Zadzwoniłam pod numer ze strony internetowej Archidiecezji Gdańskiej: http://www.poradnictwo.gda.pl/index.php/dla-narzeczonych/258-poradnictwo-rodzinne-dla-narzeczonych i tam Pani podała mi najpierw numer telefonu do jednej Pani, a ta do kolejnej, która spotyka się w soboty. Jesteśmy umówienie na pierwsze spotkanie na najbliższą sobotę, na Ujeścisku - mam nadzieję, że będzie okej ;) W każdym razie polecam zadzwonić i porozmawiać, a Pani na pewno coś doradzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzieki wielkie - daj znac jak Wam poszlo na pierwszym spotkaniu jezeli mozesz.

My mamy mozliwosc chodzenia na spotkania w rodzinnej miejscowosci TZ ,ale to kawal drogi zeby podrozowac - jeszcze jakies dokumenty/indeksy chcca z parafi , w ktorej bedzie slub a tuaj nic takiego nam nie daja , zadnych skierowan nic - to dalej usilnie szukam po Gdansku czegos :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hej! jesteśmy już po pierwszym spotkaniu :) trwało niecałe 2 godziny, jesteśmy umówieni na 2 kolejne - w połowie kwietnia i maja (ślub bierzemy 9 czerwca). pani skasowała nas 100 zł i z tego, co zrozumieliśmy, to na kolejnych spotkaniach już nic nie trzeba będzie płacić. dostaliśmy płytę cd, termometr i zeszyt ćwiczeń do "kalendarzyka", który mam do kolejnego spotkania uzupełniać, czyli codziennie mierzyć sobie temperaturę o mniej więcej stałej godzinie, zaraz po przebudzeniu (co na pewno mi się nie uda, bo wstaję, o różnych porach :P, ale pani powiedziała, że na kolejnym spotkaniu powie o "poprawce" uwzględniającej różnice w godzinach pomiaru). temperaturę można mierzyć pod językiem ;) w każdym razie nie było tragedii, taka lekcja biologii na poziomie mniej więcej 6 klasy szkoły podstawowej, więc można sobie co nieco przypomnieć + pani trochę opowiedziała o sobie i poprosiła nas o to samo (żeby się lepiej poznać). ogólnie okej, chociaż liczyłam, że da radę załatwić to wszystko na jednym spotkaniu i nie będziemy musieli spotykać się z nią trzykrotnie ;)

a! pani, z którą się spotkaliśmy spotyka się TYLKO w soboty, więc dla nas idealnie, bo my tylko w soboty możemy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej Slicznie Dziekuje za informacje :)

Maja :)

P.S. A my sie chyba przypadkiem znamy...ale to juz na marginesie :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak ;) także macie namiary, jakby co ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzieki i powodzenia na spotkaniach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

dobry...i nie drogi dentysta (49 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

Nietypowe i oryginalne miejsce na wesele? (33 odpowiedzi)

Cześć! Mam pytanie do tych co sa juz bardziej zorientowani w salach weselnych w okolicy...

do góry