Widok

poradnia rodzinna

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy macie namiary na jakąś "ludzką" poradnię rodzinną w Gdańsku. Para, na którą trafiliśmy przy okazji kursu przedmałżeńskiego wygląda na trochę nadgorliwą. Chciałabym namiar do kogoś, kto skoro już musi to przedstawi mi naturalne formy planowania rodziny ale nie będzie mnie na starcie rozliczać ze stosowanie się do nich!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i my już po ;) hehe szczerze, to myślałam, ze umrzemy ze śmiechu, ta babka strasznie zestresowana była, a jak jej czymś przerwałam, to się biedna gubiła ;)

no ale mamy już z bani, a to najważniejsze :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ktoś się orintuje czy P.Barbara Znajewska prowadzi jeszcze poradnictwo rodzinne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba jeszcze prowadzi, bo na Morenie jest podany jej nr tel.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny,
A napiszcie jeszcze ile płacicie za te porady :)
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fajna jest tez P. Jakubiak w , 100zł, 2,5 spotkania i termomentr gratis:). życiowo jest.

Parafia Rzymsko - Katolicka pw. św. Ignacego z Loyoli
80-045 Gdańsk Stare Szkoty, ul. Brzegi 49
telefon: 309-46-02, 309-47-84

Poradnictwo małżeńskie: prowadzi p. Ewa Jakubiak, kontakt indywidualny z parą przygotowującą się do małżeństwa, termin do uzgodnienia pod nr. tel. 58/303 72 86 lub 792 007 538
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy któraś z Was była u p. Barbary Znajewskiej na Migowie? Jak wrażenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też jestem ciekawa czy ktoś u mniej był?? jak wyglądają spotkania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My byliśmy kilka miesięcy temu.

Przez 3 spotkania kobiecina wykładała swoje, a my kiwaliśmy głowami. gdy próbowaliśmy podjąć dyskusję, np. dot. in vitro (bo poglądy Pani ma na zasadzie "czytałam w gazetach, bo TV to mój mąż ogląda") Pani wyjaśniła, że ona powie swoje.

W pewnym momencie mój mąż podniósł głos, bo takich bzdur nikt nam nie wciskał. A na info, że na biologii w LO wszystko było Pani wyraziła zdziwienie.

Jest po 1. dziwnie (Pani mówi swoje, my swoje), 2. mały pokoik 2 krzesła i wykresy Pani, 3. cholera muszę to przyznać, ale przydatne są te zajęcia. Jeżeli chodzi o metodę naturalnego planowania rodziny babeczka co by tu nie mówić wymiata. Pokazywała swoje wykresy wieloletnie, opowiadała z pasją o metodzie. Więc tu zainteresowała, ale cała reszta, ta zaściankowość i zamknięcie na inne poglądy :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się z Tobą. Byliśmy i zgodnie możemy potwierdzić, że mile byliśmy zaskoczeni. P.Ewa bardzo sympatyczna i elastyczna. Gdybym miala wybierać drugi raz-- wybralabym p.Ewę- bez chwili zastanowienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja wypowiedź tyczy się p.Ewy Jakubiak- POLECAM!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny ile czasu trwa takie jedno spotkanie w poradni rodzinnej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my bylismy u P.Jakubiak dwie godzinki i po problemie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My niestety bylismy az na 3 spotkaniach, ale pani nie byla dociekliwa i nie zadawala zbytnio dyskretnych pytan, ogolnie tak sobie mysle ze jesli pary sa malzenskie to taka forma antykoncepcji nie jest glupia- bo jest naturalna i bezplatna, tylko ma jedna wade- trzeba byc zorganizowanym
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1