Widok

poradźcie mi czym umyć kafelki....

Rodzina i dziecko Remont - porady Temat dostępny też na forum:
Poradźcie mi drogie forumki, czym umyć kafelki w kuchni, są bardzo obsyfiałe, otłuszczone itp brud. Próbowałam płynami do czyszczenia i nic. Ten tłuszcz tylko sie maże....Już nie mam sieły i pomysłu co może to zmyc... Dodam tylko, że to nie moje mieszkanko tak zapuszczone:P
Może jest jakiś silny płyn - odtłuszczacz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zapros perfekcyjna:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
a próbowałas cifem?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
a moze Cilit bang aktywna piana ??? można pewnie też w kuchni stosować nie tylko w lazienkach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cilit bang też nie daje rady na niektóre zabrudzenia. Sama od dłuższego czasu walczę z płytkami w kuchni . Cif , cilit, próbowałam wszystkiego , ale niestety ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko baba może być tak głupia żeby odpowiedzieć na TAKIE pytanie po 6 latach.....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11

Tylko mądry chłop nie pomyśli że odpowiedz przyda się nawet po 10 latach innym zmagającym się z tym problemem. Także łap dystans i odetnij się od internetu, szkodzi ci.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie. Ja mam teraz ten sam problem i właśnie czytam porady :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Cif polać na folę aluminiową - dociera wszystko ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Szorstką stroną nowej gąbki. Spróbuj wody z płynem do naczyń,octem,sodą. Mogą być perfumy których nie używasz,ogólnie spirytus działa ;-) Zmywacz do paznokci,biedronkowy domestos. A fuge dobrze sie czysci starą szczoteczką
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja ostatnio myłam okap w środku, który od nowości raczej myty nie był wiec parę latek brud miał :) dodam że nabytek już był jak się wprowadziliśmy (mieszkanie po rodzinie) i trzeba było go w końcu umyć i poradziłam sobie odtłuszczaczem Ajax, popryskałam i zostawiłam na 10 min po czym umyłam, w niektórych miejscach trzeba było powtórzyć.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
te ajax też mam w kuchni psikam nim szafki w kuchni aby osadzony tłuszcz wyczyścić co jakiś czas ...jest O.K. ale szału nie ma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oDTŁUSZCZACZ możesz kupić w Biedronce, jest w sprayu. Dobrze powinien umyć też płyn do mycia naczyń jak użyjesz gąbki do szorowania - taka metalowa jakby
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja polecam cilit bang ten zielony. Sama jak się wprowadziłam do mieszkania to musiałam całe wyczyścić bo był mega syf i wszystko ładnie schodziło właśnie po cilicie, a najtaniej wychodzi w bierdonce ;).
Trzeba spryskać i zostawić na parę minut i naprawdę działa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też polecam ten z biedronki :) próbowałam domyć brud z okapu (wiadomo kurz i inne w połączeniu z tłuszczem) i niczym nie mogłam sobie poradzić, aż kupiłam w biedronce spray na tłuszcz http://www.promoceny.pl/detail/biedronka-zestaw-power-fist-kamien-i-rdza-750-ml-tluszcz-750-ml-87981/ psiknęłam, za chwilę starłam i okap lśni :)

ten na kamień i rdzę dobrze sobie radzi w łazience :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki wam dziewczyny:))Sprobuje tym z biedronki...Dodam tylko, że gąbka w połaczeniu z tym brudem tlustym i płynem do naczyń jakby sie roztapiala,z tej warstwy szorstkiej robi sie mazia...;( nie wiem co to? Dam znać jak sie sprawdził płyn. A tytan w żelu poradzila mi teściowa do piekarnika ....żenada, niestety mam pewnie specyficzny brudek:P i nie zadzialal...A faktycznie żrący, że bez rekawiczek nie podchodź:))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja taką gąbkę polewam plynem do naczyć i pocieram dwa jej konce,płukam w gorącej wodzie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nigdy nie myślałem, że to zadziała w ten sposób.
Czy na pewno tak to działa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja proponuje Tytan w zelu - wyczysci wszystko :) Wynajmuje mieszkania i jak sa tak mega zasyfiale biore rekawiczki, tytan i wszystko jak nowe! Tylko zre strasznie, wiec bez rekawiczek nawet do butelki nie podchodze;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja polecam pomarańczowy psikacz z Lidla - jest swietny. Jeżeli masz taki brud to proponuje najpierw popsikac - zostawic na godzine - zetrzeć, a potem jeszcze raz popsikac i wtedy probowac gąbką.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam

Tylko płyn Fila Cleaner . Doczyszcza powierzchnie i pory !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
magiczna gąbka
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja wypróbowałam koncentrat BRUDEX firmy TENZI, kupiłam go w Makro, dostępny też jest w wielu sklepach internetowych np. https://www.grupapsc.pl/Brudex-tenzi-srodek-do-usuwania-tlustych-zabrudzen-1l
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ja odkryłam naturalne produkty oparte na olejku herbacianym tymiankowym i kwasie cytrynowym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widzę, że jest tu wielu utalentowanych specjalistów z branży i sporo wartościowych wypowiedzi na temat tekstur, więc może ktoś będzie w stanie pomóc mi z problemem, z którym się borykam. Dopiero zaczęłam próbować swoich sił w tym kreatorze i nie jestem z nim zaznajomiona, więc proszę o wyrozumiałość. Znalazłam fajne panele tutaj: https://imello.pl/produkty/panele-lvt-vinyl . Podobają mi się i chciałabym je dodać do swojego projektu. Nie mogę sobie jednak z tym poradzić. Może ktoś poleci jakiś fajny poradnik, przy pomocy którego mogłabym się trochę w tym temacie podszkolić? Z góry dziękuję! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.Czyściłem cytryną,rozpuszczalnikiem,sodą z wodą utlenioną i nic.Pomógł natychmiast,bez szorowania keranet liquido z firmy mapei w castoramie za 15 zł 1L.Płytki i fuga pobielała od osadu budowlanego oraz kolor fugi wgryzł się w gres,już były do kucia - są znowu nowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Meglio cytrynowy - świetnie odtłuszcza, czyści i nie śmierdzi:) Dobrze sobie radzi z odplamianiem tkanin kolorowych. Moje nowe odkrycie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam środki czystości od firmy Biozym. Są bardzo skuteczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potrzebujesz kombinacji odtłuszczacza, produktu z elementem typu peeling oraz gąbki z częścią ścierną, która jest bardzo mocna, myślę, że da się popracować z taką kombinacją, chociaż nie pamiętam, żebym czegoś potrzebował inna niż soda oczyszczona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od siebie na pewno moge polecić produkty od indavox home, mają nawet specjalny środek na kafelki. Sama go używam. Produkt jest bardzo porzadny i solidny, wymyje każdy brud. najlepiej spryskac na kilka minut i odczekać. Wtedy środek działa najlepiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

pomóżcie-pomysł na własny biznes (101 odpowiedzi)

podpowiedzcie,co mogłoby wypalić w małym mieście,myślę,by wreszcie wziąć sprawy w swoje...

Oszczędzanie - jakie macie sposoby? (108 odpowiedzi)

Ponieważ niedługo rozpoczynam urlop wychowawczy, przyjdzie nam żyć przez pewien czas z jednej...

Dr Jerzy Łożyk - czy ktoś był ? (21 odpowiedzi)

Witam, mam pytanie, czy któraś z Was była na wizycie u dr Jerzego Łożyka? Jak tak to jaka...

do góry