Widok

poszukiwania pracy po raz kolejny :)

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
mam pracę ale nie satysfakcjonuje mnie wiec szukam czegos nowego
nie mam jakiegos cisnienia, nie szukam byle czego
od ponad pol roku przegladam ogloszenia wyslalam juz doc sporo cv i ciagle nic
kogo poszukują pracodawcy?
studentki za ktorą nie bede musieli placic zusów srusów ktora ma 10lat doświadczenia zna trzy jezyki i jest dyspozycyjna 365dni w roku

toż to obłęd !!

nie wiem juz co robic, czy bez znajomosci sie nic nie da?
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agitka, witaj w klubie, ja po powrocie z macierzyńskiego zminiłam pracę, bo w tamtej nie wypłacano mi tego co zarobiłam. Teraz mam nową, w tej samej branży, ale w korporacji, co tu się dzieje to głowa mała. Chcę uciekać jak najszybciej ale słabo z odzewem. Co prawda wysyłam od dwóch miesięcy, ale odzew rzeczywiście cienki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
taa i osob z orzeczeniem ;/ masakra

od kwietnia przegladam ogloszenia

jedno mnie rozbawilo "pania do biura lt 25-35 rozm ubrania 38 "....

og grudnia wyslalam juz stos cv i cisza........
Ślub cywilny
image

Slub Kościelny

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może jeszcze rozmiar miseczki podać :/ Dostaję newslettery z różnych portali pracy, przeglądam pod kątem znajomych i jest naprawdę kiepsko... Wymagania coraz wyższe, a wysokość wypłaty to ostatni punkt na trzeciej rozmowie kwalifikacyjnej.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam w klubie, ja też poszukuję pracy....

byłam na kilku rozmowach i całkiem nieźle szło dopóki nie powiedziałam ile chciałabym zarabiać...:) tak z czystej ciekawości ( bo widzę, że także szukacie pracy biurowej) jakie wymieniacie kwoty na takich rozmowach kwalifikacyjnych??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla facetow radze s toczni popytac zarobki sa ok a czesto kogos potrzebuja
image.
[url=http://www.suwaczek.pl/][img]
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mozesz podpowiedziec w jakiej stoczni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zora - a jakie kwoty proponuja?
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mnienarazie udalo sie isc na 1 rozmowe i jeszcze sie okaalo ze nie bedzie to praca biurowa tylko łapanie klientow dla netii ;/ zwialam z tamtad szybciej niz przyszlam ;/ a powiedzialam ze na poczatek 1200 /1300na reke mi styka
Ślub cywilny
image

Slub Kościelny

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja byłam na rozmowie w sprawie pracy urzędnik państwówka 1800 brutto,jedno z najniższych stanowisk a kandydatów ok 50 osób dlatego były najpierw testy, a potem najlepszych 5 osób rozmowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to jest masakra. ja tez mam wrazenie ze 2 najwazniejsze czynniki ktore mnie dyskwalifikuja to ze mam dziecko male i to ze min 2 tys netto chcialabym zarabiac. inaczej mi sie wogole nie oplaca zmieniac pracy. no ale tez ciagle szukam sle cv i cisza... :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też powiedzialam ze 2 tys netto (na poczatek moze byc np 1700, a za rok 2 tys) ale chyba bede musiala obnizyc loty - chociaz jak mam opiekunce zaplacic 1000 zl to ile ja mam zarabiac??.... no masakra....
bardziej mi sie oplaca isc na zasilek i miec 700 zl na czysto... a szkoda, bo jestem mloda, zdolna i chetna do pracy.. wolalabym sobie wypracowac te 700 zl...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zora ja też chciałąm zarabiać po2,5 tyś, bo tyle miałam kiedyś a teraz zjechałam na 1800 zł, jak oddam dzieciaki do przedszkola + ich dodatkowe zajęcia , plus dojazd do pracy to tyle mnie własnie wyjdzie. Czyli nic nie zarobie wiecej...
Bardzo zależy mi tylko aby podjąć jakąkolwiek pracę bo siedzenie w domu działa na moją niekorzyść... ehh.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pati - a gdzie startowalas?
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez w zeszlym roku bylam w gdyni w um. na 2 etapie byl test. pytania ewidentnie pod kogos pisane ;/
ale masakra malo na poczatek placa... ciakawe jak z awansami...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ja mialam w takim razie szczesci bardzo szybkoo znalazlam prace w zawodzie wyuczonym bez zadnego doswiadczenia pracuje 5-6 godz dziennie i zarabiam 1500 na reke
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jaki masz zawod jesli mozna spytac??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
technik rachunkowości
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zora ja tez ciagle bije sie z myslami czy np nie zrezygnowac z pracy i miec te pol roku na poszukiwania... ja niani oddaje cala pensje. byle do wrzesnia i zeby moje dziecie sie do przedszkola dostalo!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
skarbówka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
masakra z ta praca... jak moje dziecko sie dostanie do przedszkola (za 2 lata) to wtedy bede mogla pracowac za 1300 miesiecznie, ale narazie, skoro panstwowy zlobek to abstrakcja - pozostaje mi zasilek... łudzę się, że za pół roku mi się uda :)

jutro poniedzialek - nowe ogloszenia - powodzenia dziewczyny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja na szczscie niemusze placic opiekunce bo jedno dziecko chodzi do szkoly a drugie idzie od wrzesnia :) a teraz na szczescie pilnuje mi go mama
Ślub cywilny
image

Slub Kościelny

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może tu porozsyłajcie
http://www.pbsdga.pl/x.php?x=13/Kariera.html

?
Wchodzicie na strony różnych firm? Ja tak swego czasu robiłam: wchodziłam na trojmiasto.pl w katalog firm i po kolei wchodziłam na strony i szukałam zakładek "kariera"...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmm, w tym co jest tutaj napisane jest trochę racji, niestety...

http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/ponad-polowa-ogloszeniodawcow-na-temat-zatrudnienia-jest-oszustami-czy-idiotamijak-kto-woli-ogl3375177.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
następne ogłoszenie, ZAJRZYCIE ZANIM JE ZABLOKUJĄ
http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/o-co-tu-chodzi-ogl3378597.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie rozumiem tych "apeli". Co to da?
Ludzie wylewają swoje żale, ale to chyba nie miejsce na to. Pracodawcy i tak nie przeczytają.

Zresztą forma wypowiedzi pozostawia wiele do życzenia:/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
eh ja mam wykształcenie turystyczne i jakoś cięzko znaleść mi cokolwiek innego

ogłoszenia są dla jakis kosmitów co rodzą się ze znajomoscia trzech jezykow i piecioma fakultetami i wymagaja za prace 1500na reke
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
skad bierzecie ogłoszenia o prace?

trojmiasto.pl (choc tu ostatnio jakis cyrk sie dzieje )
pracuj.pl
infopraca.pl
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja właśnie nie widzę, że ogłoszenia są dla tych co mają kilka fakultetów i 5 języków.

Widze natomiast, że poszukują specjalistów: techników, konstruktorów, informatyków, programistów itp.

Już nawet ten mgr nie jest ważny, bo tyle się ich narobiło, że brakuje właśnie specjalistów.

Właśnie kończe studia i też mało ciekawie mi się zapowiada:/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agitka a ja szukam pracy w biurze podrozy( wyksztalcenie turystyczne z zamilowania) jezdze sama po swiecie, duzo wiem o kurortach, krajach , atrakcjach itd. tylko nikt mi nie chce dac szansy i zaprosic na rozmowe bo nie mam doswiadczenia w buirach podrozy.
dla mnie to nie prob;em nauczyc sie systemu rezerwacyjnego czy zapoznac z hotelami. ale jak mam to udowodnic ze to moja pasja skoro nawet na rozmowe nie zaprosza. ehhhh
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
surin ja pracuje w biurze podrózy :)
i znalazłam ta prace od razu po licencjacie bez doswiadczenia, miałam farta :)
kocham to co robie ale wszystko sie jakos zlozylo ze szukam czegos innego, bardzo bym chciala zostac w turystyce ale nie ma z tego kokosów
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Surin, postaraj się skontaktować z firmą wakacje .pl, tam dają bardzo dobre przeszkolenie, pracowałam tam bez wykształcenia z zakresu turystyki. Wiem że co jakiś czas mają nowe nabory-najlepiej jak tam napiszesz-może akurat dadzą Ci szansę tym bardziej że sezon wakacyjny już tuż tuż:)
Na samym dole ich strony jest zakładka praca-akurat szukają specjalisty ds. turystyki-powodzenia:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zrobiłyście mi zimny prysznic :/ wiedziałam, że nie jest kolorowo ale aż tak... :/ szukanie pracy przede mną i widzę że niefajnie będzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej ja tez mam wyksztalcenie turystyczne i rozsylam cv do hoteli, pensjonatow ale takze z zamilowania do biur i firm na pracownika administracyjnego, sekretarke czy asystentke i bylam narazie na 2 rozmowach, dla przykladu bylam na rozmowie z poczty polskiej-dziewczyny to jakas masakra, pani zapytala o oczekiwania to powiedzialam 1,5 tys na reke a pani ze owszem ale 1,4 tys brutto czyli jakies 950zl!!!zenada normalnie, na caly etat, porazka i tyle!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki za podpowiedzi :)

mysle nad wlasnym biurem podrozy ale boje sie zaryzykowac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
surin ja tez mysle ale uwazam ze za duza konkurencja
w ostatnim czasie pełno tych biur powstało
musiałoby to byc w prawdziwego zdarzenia :)

a wiem ze tez niektorzy duzi touroperatorzy nie chca podpisywac umow z nowymi nieznanymi biurami
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z każdej strony pod górke :/

najlepiej samemu zostac organizatorem ale do tego trzeba duuuzzo kasy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej dzieczyny była może któraś z was dziś na rozmowie kwalifikacyjnej w pruszczu?? bo widziałam wiele dziewczyn, więc pytam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a w jakiej firmie byłaś na rozmowie? jeśli wolno zapytać,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja szukalam pracy od wrzesnia, wysylalam cv , zaproszono mnie na 3 rozmowy a do 2 sie dostalam, co prawda zrezygnowalam, a teraz moj szef sie odezwal ze mam wrocic jednak z wychowawczego,a mmyslalam ze nie bede miala gdzie, dostalam dorba stawke i jeszcze moge prowadzic swoje panie 3 razy w tyg do 12, bardzo wazne jest cv, pamnietam jak na poacztku wysyalam to nikt sie nie odezwal, mialam do dupy cv, kilka razy poprawialam i dopiero poskutkowalo, poszukajcie na profesjonalnych stronach doradczych jak maja wygladac cv , trzeba sie troche pisac to co pracodawca chce sie przeczytac , oczywisice zeby nie bylo to klamstwo , tylko napisane w sposob na maxa biznesowy
OSOBISTY TRENER FITNESS, ODCHUDZANIE, kształtowanie i modelowanie sylwetki, zajęcia indywidualne,diety,zapraszam, tel.695519424,fitness-ola@wp.pl www.odchudzanieztrenerem.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no dziewczyny - pochwale sie - znalazlam prace!!!!!!!! jednak kiedyś nadchodzi taki dzień !!!!!!:)
z calego serca życzę wam tego samego!!!!!
POWODZENIA!!!:)

teraz szukam żłobka...:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zora1 gratulacje

czytam ten watek z ciekawosci, bo ja pracuje w UK i wmedycznym biznesie, i nie narzekam na zarobki - choc powinnam wiecej zarabiac..., ale tez szukam pracy i ciezko, ja jestem troszke zmuszona , bo atmosfere mam tragiczna...

ale jestem przerazona tym , co dzieje sie w PL, za stawki tak niskie chca nie wiadomo kogo...masakra

wszystkim zycze powodzenia
image


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zora - gratulacje,
musialas obnizyc oczekiwania dot. wynagrodzenia?
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zora, a w jakiej firmie w Pruszczu byłaś na rozmowie? również rozglądam się za pracą w tym mieście, ale za dużo ogłoszeń w tym mieście nie ma;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zora zora, pochwal sie chociaż w jakiej branży znalazłaś

i gdzie znalazłas info o pracy, czy tak normalnie z ogłoszenia? bo przestaje wierzyc w prawdziwosc tych ogłoszeń
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zora, gratuluję!!!

Ja mogłabym zaopiekować się twoim maleństwem. Bo z normalną pracą ciężko.
Skąd jesteś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki dziewczyny:)
w pruszczu byłam na rozmowie w firmie Euro Nord - ale to nie tam dostałam pracę
od przyszłego tygodnia zaczynam pracę w gdańsku - normalnie z ogłoszenia - nikogo tam nie znam:) z pracuj.pl
co do wynagrodzenia- nie musialam az tak zchodzić z ceny - na początek nie jest źle...:) nie będę pracować dla samej pracy to na pewno:)
aż sama nie mogę uwierzyć, że wreszcie się udało:) martwię się tylko czy dam tam sobie radę...

wiem doskonale co czujecie - ale jestem przykładem, że w swoim czasie coś znajdziecie - ja szukam w zasadzie od października - a naprawdę intensywnie od grudnia
powiem wam, że do tej pracy napisałam taki naprawdę dobry list motywacyjny - i chyba dlatego zaprosili mnie na rozmowę. Taki skierowany tylko pod to ogłoszenie, opisujące moje umiejętnosci pod kątem ich oczekiwań z ogłoszenia - pisałam go długo, ale jak widać opłaciło się:)
powodzenia dziewczyny - będę śledziła ten wątek:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ty RENNI skad jesteś - szukam opieki (żlobka w zasadzie) w oliwie, przymorzu itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gratulacje Zora! milo zobaczyc ze komus sie udalo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj jednak za daleko. Ja mieszkam w Redzie :) Więc nie da rady zająć się Twoim dzieckiem.
Ale miło mi że złożyłaś propozycję.
pozdr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam wątek.

Ja również szukam pracy (obecnie pracuje, ale chciałabym zmienić z wielu względów)

Ciekawa jestem, czy znalazłyście pracę.
Minęło prawie pół roku...
Jeśli znalazłyście to dajcie znać w jaki sposób, przeglądam ogłoszenia w necie od miesiąca, CV wysłałam kilka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też szukam pracy, od dwóch miesięcy.. mam tytuł mgr, mam doświadczenie a tu cisza;-( nawet na rozmowę mnie nikt nie zaprosił....
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to i ja również się podpinam...
... do sierpnia jestem na wypowiedzeniu , powód - młoda mama :(
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam macierzyński do końca sierpnia potem szef chce mnie wylać więc pójdę na wychowawczy umowę mam do kwietnia 2012 więc trochę czasu jeszcze mam. Szef musi dać mi urlop zanim wezmę wychowawczy uzbierałam 35 dni za które musi mi zapłacić chyba go krew zaleje bo jeszcze o tym nie wie. Potem pójdę na zasiłek dla bezrobotnych. Bo z pracą to masakra. Chętnie bym sobie dorobiła gdzieś może jako opiekunka do dziecka. Wzięłabym o wiele mniej niż normalna niania bo i tak siedzę z córcią
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no a ja miała dużo szczęścia, zmieniłam pracę w 3 tygodnie, na lepiej płatną i zgodną z moimi marzeniami.....
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja zmieniłam prace :)
ale nie pociesze was - znalazłam ja po znajomosci i jestem bardzo zadowolona :)

przez osiem miesiecy wysylalam cv i cisza
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
laski suchajcie kumpela na studiach powiedziała ze kiedys z kumpelą wymyśliły ze jedna mamusia moze w domu pilnowac 4 dzieci za kazde bierrze 500 netto zeta razy 4 to ma 2000 na miesiąc na czysto
poco placic w przedszkolu 1000 na miesiąc!!!!!!! powinniście się skrzyknąć i rozważyć propozycje...... dla dużo matek dziecko staje sie problemem do powrotu do pracy........
ja szukam pracy już 8 miesięcy ostatnio jak desperat zaczołem składac na stanowisko zwyklego pracownika powiedzieli mi ze mam za wysokie kwalifikacje czy 3 kierunki studiów to jest tak wiele......świat syaje na głowie........pozdrawiam wszystkie mamy








1
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej laseczki
no wlasnie,dziewczyny skad jestescie?moze faktycznie sie skrzykniemy :) ja mam synka 1.5 rocznego i chce wrocic do pracy od wrzesnia,no i przedszkole prywatne,w tym tyg ide go zapisac ale jednak wolalabym zeby chociaz jeszcze ten rok nie szedl tylko opiekunka no ale wiecei jakie sa ceny,no masakra jakas,ja bym musiala 3/4 pensji oddac a w takim ukladzie nie oplaca sioe mi wrocic do pracy bo tryle mam na wychowawczym....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Klub gogo-praca-****-moja opinia (4 odpowiedzi)

Dziewczyny nie polecam pracy w tych klubach. Poszłam do pracy jako promotorka klubu gogo,...

jak znaleźć pracę bez znajomośći???? (51 odpowiedzi)

nie mam pojęcia juz co robić.....skonczyłam studia...nie mam doswiadczenia...ale też nie mam go...

DGP Security Partner - kwalifikowany pracownik ochrony - obiekt wojskowy (4 odpowiedzi)

ktoś coś wie na temat tego ogłoszenia ?? pojawia się od dobrego tygodnia wysłałem już 2x cv ale...

do góry