Widok

poszukuje namiarów na niedrogie okna

Dom i mieszkanie Temat dostępny też na forum:
szukam firmy z niedrogimi oknami możecie kogoś polecić?
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jesli chodzi o Gdańsk to kupowałem napoczątlu 2011 kiedyś w firmie w Osowej, nie pamiętma jej nazwy ale byyli najtansi a chciałem nietypowe wymiary
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kup chleb za 1.60 pln a kup chleb za 2.60 pln i poczuj roznice. sorry taki maly przyklad ale z oknami i cala reszta bedzie to samo :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wymieniałam w sierpniu okna, bardzo chciałam okna vetrexu bo je chwalę u Rodziców 8lat od wymiany, a u Dziadków ok15lat i nadal super chodzą, sprawne, kolor biały jest jaki był na początku. Nie powiem jeździłam od punktu w Gdańsku do punktu i wzięłam tam gdzie najtaniej, jak się okazało - właściciel osobiście montuje (nie sam z pomocnikiem) i robi to od 14 lat więc się na tym zna, jak coś mi się później wydawało od razu przyjechał (okazało się że przy transporcie pas je podbrudził w jednym miejscu :P wystarczyło mocniej szmatką wyczyścić - ale to nowe to wiadomo chciałam jak najdelikatniej;)) zatem o każdego klienta nawet po wykonaniu usługi dba bardzo:) teraz czekamy na rolety u Niego :) powiem jak mi się widzą jak pomontuje ;P

Firma nazywa się KRASS i mieści się w Gdańcu an Obrońców Wybrzeża to namiary: http://www.krass.pl/krass2.html

Pana Mirka polecam!! Co do pracy (wymiany okien) szybko, w miarę czysto w trakcie, a po robocie posprzątali po sobie i w mieszkaniu i na klatce na błysk :)
image image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dopiszę że w czasie pracy na ile to możliwe przy takiej robocie było czysto, nie oszukujmy się w czasie takiej pracy się kurzy i brudzi ;) mają swoje folie zabezpieczające na podłogi i kładli je mimo że my mieliśmy swoje rozłożone (robiliśmy remont). Czas oczekiwania na okna jest szybki, co prawda my mieliśmy umawiany na konkretny termin już przy zamówieniu bo miesiąc, ale i więcej wcześniej zamawialiśmy ;)

O "Wilku mowa" pan Mirek dzwonił że jedzie z roletami ;P
image image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W sumie to każde okna są robione na miarę.

Bo to jest tak, że przychodzi gościu, mierzy i mierzy, potem wysyła zamówienie do fabryki i tam dopiero robią okna.

Jeśli kupować okna to na pewno nie tanie, tylko dobre takie 5 czy 7 komorowe. Komfort mieszkania jest wtedy super - nic nie słychać.

Unikać też tanich okien z niby drewna bo to nie drewno tylko jakaś sklejka i za 2 - 3 lata zacznie się sypać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
NIE PAMIĘTAM NAZWY ,NR TEL. 663-768-024,FIRMA Z KARTUZ, NAPRAWDĘ DUUUŻA RÓŻNICA W CENIE :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Sylwia, polecam sprawdzoną firmę na Kartuskiej 45 w Gdansku, tel 58 303-34-05
sprawdzone biuro i istnieje od lat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dziękuję na pewno sprawdzę kontakty
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...

wypowiedź zmoderowana ( 2012-06-05 10:23:50)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...

wypowiedź zmoderowana ( 2012-06-05 10:23:56)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
już nie aktualne okna zamówione
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A z jakiej firmy okna zamowilas ?
image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
techmix
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a czy ktoś z was zna firmę Sapor? też produkują okna. Co prawda nie są z Trójmiasta, ale słyszałem dobre opinie o nim.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Co kupić - wyposażenie

Gdzie można kupić pościel dobrej jakości ? (65 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanko - gdzie w Trójmieście ( najlepiej w Gdańsku ) można kupić komplet pościeli...

Stół + krzesła - gdzie najtaniej? (51 odpowiedzi)

Gdzie najtaniej kupię zestaw stół +6 krzeseł,może któraś z was wie coś na temat?

Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? (132 odpowiedzi)

Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim własnym, nowym mieszkaniu....

do góry