Widok

potrzebny mi psycholog

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam, czy mógłby ktoś polecić dobrego psychologa, psychoterapeutę z Gdańska? Fajnie by było gdyby to było na nfz ale tez moze byc prywatny.
Od kilku miesięcy nie radzę sobie ze swoimi emocjami:/ Ciągła hustawka nastrojów (od eufori do maksymalnego przygnebienia kilka razy dziennie) staje się juz nie dowytrzymania dla mnie i dla moich bliskich. Byle drobnostka potrafi wyprowadzić mnie maksymalnie z równowagi tak, ze strasznie korci mnie bobić osoby znajdujące się w moim otoczeniu (najczęsciej jest to w obecności męża i to jego ranie najbardziej swoim zachowaniem)Wiem ze robię zle, ale nie potrafię sobie z tym poradzic i nad tym zapanować. Widzę jak niszcze nasze małzenstwo (często chodzi mi po glowie zeby uciec z domu, zostawic wszystko meza i dziecko i samej sie gdzies skryc...odetchnac-- takie mysli mnie wykanczaja, gdyz mam straszne wyrzuty sumienia wobec bliskich, ktorych mimo wszystko bardzo kocham:()W napadzie nerwicy potrafię l6yknac kilka tabletek uspokajajacych na raz, ktore potem calkowicie mnie otumaniaja i zasypiama sama ze swoimi problemami. To sie robi chore i nie chce zeby moje zycie tak wygladalo, a dziecko nie mialo matki wariatki:( Mam kochającą rodzinę, satysfakcjonującą pracę, wspaniale dziecko wiec nie mam naprawde powodu zeby tak sie zachowywac:(
A moze ktoś mial podobny problem i wie kto moglby mi pomoc?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może jakieś problemy z hormonami? Od dawna masz takie problemy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od jakiś 4 miesięcy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze zbadaj tarczyce. przy niedoczynnosci moga wystapic takie objawy. zrob tsh i ft4 na poczatek. ja tez mialam zmienne nastroje i jakies doly depresyjne, wiec moze to to...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pół roku temu mialam badana tarczyce i wszystko bylo ok. Czy w tak szybkim czasie mogloby ulec zmianie????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmm..nie tylko tarczyca produkuje hormony. Przecież klimakterium czy PMS nie jest spowodowane tarczycą ;)

Tutaj już lekarz powinien pomóc (nawet ogólny). Naturalnie zakładając, że tu chodzi i hormony.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
smutna mialam to samo,
mało brakowało abym uciekła z domu! chciałam sie zaszyc gdzies !powstrzymywało mnie tylko to ze wszyscy bedą sie o mnie martwic i juz zawsze bedą na mnie patrzec pod tym kątem ! ze zostawiłam dzieci ! wyciszyłam sie ale nie ręcze czy kiedys to nie wróci! życze ci powodzenia ,ja nie miałam odwagi isc do lekarza i opowiadac mu co we mnie siedzi:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podobno dobry jest dr Piotr Pankiewicz z tym ze to jest psychiatra. On przyjmuje w swissmedzie na morenie we wtorki 14-16 tel. 58 5241500 i na ul.Chrzanowskiego tel. 058-344-68-80
Poczytaj sobie o nim w tych linkach
http://www.spchgdansk.pl/prelegenci/71-dr-n-med-piotr-pankiewicz
http://www.znanylekarz.pl/piotr-pankiewicz/psychiatra/gdansk
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Panikiewicz do odstawki

smutna ja mam dokladnie to samo, tez lykam sobie proszki uspokajajaca jak tabletki, tyle ze u mnie ostatnio sie pogorszylo, mam straszny nastroj, potrafie siedziec i ryczec a wczoraj wykrzyczalam mezowi ze kompeltnie nie wie co jest w mojej glowie, zaliczylam endokrynologa, kardiolola,diabetologa nawet itd - wszystko ok jak chcesz mozemy pogadac na priv
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
gizbona, a byłas u jakiegos psychologa moze? Tak sie zastanawiam, czy to wogole ma sens cala taka terapia, czy to juz poprostu taki moj potworny charakter ktory się teraz uaktywnia:/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Smutna, pewno to zabrzmi mało wiarygodnie, ale może to brak magnezu.
Ja ostatnio przeżywałm identyczne problemy. Dziennie potrafił mi się zmienić humor ze sto razy. Mąż obrywał na każdym kroku, aż powiedzial, że ma już tego po dziurki w nosie, a dodam, ze jest bardzo spokojnym człowiekiem. Moje dziecko też nie miało ze mną za dobrze (broń boże nie biłam, żeby nie było). Ciągle wrzeszczałam, płakałam, no poprostu koszmar. Miałam nawet myśli, żeby coś sobie zrobić.
Zrobiłam badania tarczycy i nic nie wyszło. Zaczęłam szperać w necie, co mogło być przyczyną mojego zachowania no i wyczytałam, że niedobór magnezu może powodować nerwowość i stany depresyjne. Pomyślałm, że nic nie zaszkodzi i łykam od 1,5 miesiąca dość duże dawki magnezu. Nie tak jak napisane na opakowaniu 1 tabletkę tylko kilka dziennie, bo tylko wtedy można uzupełnić braki. W razie jakbyś chciała spróbować z tym magnezem to dopytaj się lekarza ile powinnaś brać, żeby nie było, że chcę komuś zaszkodzić.

Teraz po systematycznym zażywaniu magnezu jest o niebo lepiej. Więcej się uśmiecham, mąż zauważył zmianę i jest zadowolony, ze stara żona powoli wraca. Myślę, że troszkę to jeszcze potrwa ale różnica jest. Oby to nie wróciło.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
chodze do psychiatry, biore leki, bez nich raczej kiepsko bym funkcjonowala , a magnez swoja droga - nie zaszkodzi tez biore
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki dziewczyny, moze faktycznie magnez tez ma w tym swój udział...

Gizbona, a do kogo chodzisz jesli mozna spytac?? dlaczego Panikiewicz do odstawki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moge ci napisac do priv
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@moge ci napisac do priv - mała podpowiedź - aby pisać na PRV trzeba się najpierw zarejestrować i zalogować ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na nfz to w przychodni na Mickiewicza przyjmuje psychiatra (nie trzeba skierowania) i psycholog
pisałam już kiedyś w innym wątku, chodzi tam moja koleżanka - na pierwszą wizytę umawiasz się do psychiatry i ona kieruje Cię na terapię a potem umawiasz się w razie potrzeb i dostępnych terminów
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mickiewicza mam bardzo blisko siebie, ale tam nie chodze, juz dawno owe pani mi przestaly odpowiadac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może ktoś jeszcze kogoś polecić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam to samo. Najbardziej cierpią dzieci i mąż. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej. Ja też tak miewam , ale u mnie to pms. A moja siostra ma problemy z prolaktyną i zachowuje się podobnie :-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaskolcza dr Furmanska - polecam ta pania doktor szczerze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tego co kojarze, to na mickiewicza przyjmuje nowy psychiatra- kobieta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko , ze dostac sie do Furmanskiej nie sposob, takie kolejki, nowych pacjentow nie chca zapisywac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja do niej chodzilam rok, nie bylo problemu, szybko sie dostawalam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może to hormony, nerwica, albo PMS ale wiem z swojego doświadczenia, że warto iść do lekarza, czasem nie trzeba brać leków, ja trafiłam na super panią psycholog, czasem rozmowa wystarczy, ale pomyśl czy będziesz umiała przed obcą osobą zupełnie się otworzyć, tabletki nie dokońca rozwiązać twoich problemów, musisz stawić "czoła" swoim obawom , lękom, może jesteś przemęczona, ja jak otworzyłąm sie tej Pani, nadal mam lęki, ale coraz lępiej sobie radzę,powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
We wrzeszczu na białej w Medincus Centrum słuchu i mowy,tam są świetni terapeuci,psycholog.Polecam,co tydz chodzę z synem na cwiczenia logopedyczne i widzę jak swietne podejscie ma cała załoga,przyjmuja prywatnie i na nfz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do niezalogowanej, w sprawie dr Furmanskiej: ale jesli ladnie poprosisz i powiesz, w jakim jestes stanie, to moze Cie zapiszą? Jesli nie, sprobuj Sęp-Kowalik (przyjmuje w przychodni na Morenie oraz w przychodni Przemysłowy ZOZ na Wałowej)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z ciekawości weszłam w ten wątek i okazało się, że nie tylko ja mam podobne problemy ;) jak czytam - jest nas więcej ;) jestem mega nerwowa i wybuchowa. też wiele razy miałam ochotę zostawić wszystko i uciec ;) nawet ostatnio to zrobiłam na kilka godzin. ale i tak wróciłam, bo telefon zaczął mi się urywać - wszyscy dzwonili i pytali co się dzieje, gdzie jestem itd. i dopiero wtedy zobaczyłam ile osób się o mnie martwi, ilu osobom na mnie zależy itd.

i faktycznie - jak przez pewien czas łykałam magnez, to było lepiej. ale mam ten głupi nawyk, że systematycznie przyjmuję tylko antybocianówki, więc magnez leży na półce i nie działa ;P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusiagda - tylko ze magnez nie jest panaceum na wszystkie takie dolwgliwosci , owszem, bywa ze jego brak moze powodowac podobne symptomy ale jest to akurat tak delikatna sfera ze trzeba to dobrze sprawdzic i zadzialac w odpowiednim czasie bo wiem jak to jest kiedy zaburzenia rozwina sie na dobre
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Co to za inwektywy "do odstawki", "zapomnij". To jest manipulacja i się nadaje do sądu i prokuratury z tytułu zniesławienia. Nie wolno używać takich określeń w przestrzeni publicznej. Poza tym obowiązuje RODO i wszystko powinno być do tego dostosowane. To antyreklama połączona z kryptoreklamą niezgodna z regulaminem. To działalność nieuczciwej konkurencji i fala hejtu prowadzona przez "farmę trolii".
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Domagam się natychmiastowego usunięcia tej bezpodstawnej i gołosłownej opinii. Jakim prawem ktoś tak pisze o osobie, która od lat leczy na terenie całego kraju i nie tylko z bardzo dobrym skutkiem. To jest hejt przygotowany przez konkurencję. Czy mam wytoczyć proces sądowy o zniesławienie? Jeśli nie usunięcie to tak to się skończy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja jak potrzebowałam skorzystać z pomocy specjalisty, to zdecydowałam się na wizytę u psychoterapeuta-online.pl. Mają szybkie terminy, polecam zwłaszcza mieszkającym jak ja za granicą. Lepiej mieć kontakt z kimś z polski niż rozmawiać po angielsku np.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Co na uspokojenie przed egzaminem na prawo jazdy? (68 odpowiedzi)

Proszę o polecenie, jakiś tabletek uspokajających, ale nie usypiajacych. Będę baaaardzo wdzięczna :)

co w tym roku się daję na komunie (99 odpowiedzi)

inspiracji poszukuję. Dla dziewczynki

Jak pozbyć się wilgoci w mieszkaniu????? (63 odpowiedzi)

Czym zwalczać?? co robić

do góry