Widok

praca:(:(:(

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
dziewczyny jestem po szkole średniej z matura fakt ze nie mam doświadczenia, ale moze wiecie czy ktos nie potrzebuje takiej osoby do pracy. Jeszcze pracuje jako fakturzystka ale mam dosc nocek prosze moze znacie jakies oferty albo wiecie gdzie szukać

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepiej systematycznie grzebać w internecie na stronkach takich jak anonse, gratka, tu na Trójmieście w ogłoszeniach o pracę, gazeta.pl w dziale praca i tym podobnych, ofert jest naprawdę mnóstwo, przy odrobinie pracy i cierpliwości na pewno coś się znajdzie.



popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szukam szukam bo tej mojej mam naprawde dosc psychicznie sie wykańczam mam 20 lat a pracuje od 15 do bolu nie mam 5 dzieci i dwoch kochankow do utrzymania

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zatem powodzenia :) na pewno coś sie znajdzie, ja właśnie przez internet znalazłam swoją :)



popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gosiu ze srednim wyksztalceniem jest masa ofert dla referentow, chcialam startowac ale z wyzszym wyksztalceniem nie przyjmuja za bardzo ;(

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
naprawde?? ja juz nie wiem gdzie szukac dostałam tera oferte w gdansku na starowce a ja mieszkam w osowie masakra z dojazdem i zawsze cos:(:(

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gosia szukaja ze srednim na policji do pracy w sluzbie cywilnej i do urzedow miasta wojewodzkich roznych... podaje ci namiar mzoe cos tu znajdziesz www.usc.gov.pl zjezdzasz na dol strony i [po lewej stronie masz na ciemnym tle "PRACA W SLUZBIE CYWILNEJ" klikasz na ogloszenie wynajdujesz woj. pomorskie iiii powodzenia ;))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
znam ten bol, ja jestem z gdanska a dostalam oferte pracy w osowej na osiedlu planeta w przedszkolu.... policzylam ze za planetobus bym placila miesiecznie 150 zeta i troche mi sie nie kalkuluje...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To dopiero paranoja... człowiek studiuje, a potem się okazuje, że nie może znaleźć pracy, bo... ma za wysokie wykształcenie... :) Wiele razy usłyszałam na rozmowach, że wszystko fajnie, ale moje referencje, wykształcenie jest zbyt wysokie, żeby mnie przyjąć... =/



popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe to podajmy sobie raczke ;P

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
łapka ;)

pierwszy raz jak usłyszałam taki tekst to mnie zamurowało, zastanawiałam się czy źle słyszę czy pracodawca zwariował ;)

za to kiedyś wynalazłam na stronie, do której linka podałaś fajne ogłoszenie o pracy w policji, zgłosiłam się i poproszono, żebym czekała na telefon. Nikt się nie odezwał, więc trudno, po pół roku przypadkiem się dowiedziałam, że byłam na liście zakwalifikowanych, ale jakoś nikt mnie nie powiadomił... =/



popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o ****!! ja skladam do policji papiery, ale na policjanta, bo wlasnie wczoraj do mnie dzwonili bym skladala, bo jest dobor. Takze ejstem cala happy tlyko musze kondyche poprawic, bo miesiac temu na tym oblalam :P

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
trzymam kciuki :)



popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pracuj.pl

Pozdrawiam,

wiesia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
albo praca.pl ;)



popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki dziewczyny powiem wam ze znalesc dobre prace jest ciezko :( ale trzeba isc do przodu

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciężko, ciężko, ja szukałam 3 miesiące



popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może nie jest to zbyt ambitna praca, ale moja koleżanka poszła do MC donalda, dostaje 1000 zł na ręke i jeszcze może sobie wybierać kiedy chce pracować.
Myślę, że to w porządku opcja nie dla super wymagających, a poszukują do każdego MC w trójmieście, wiec można sobie wybrać blisko domu.
Moja koleżanka jest zadowolona...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.pracuj.pl/OfertyPracy/WynikiProste.aspx?PageMethod=defaultSerch&KeyWords=&CategoryId=3000001&RegionId=9

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wczoraj na poczcie Pani mnie spytała czy nie znam nikogo kto by chciał u nich pracować. Poszukują ludzi do pracy w Sopocie na Kamiennym Potoku. Niestety o warunkach nic nie wiem...

Pozdrawiam
Ola

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz co ola ciekawe:) bo słyszałam ze dobrze zarabiaja tam wiesz co masz szanse sie zdobyc numer

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
idz na poczte tam wisza ogloszenia ze szukaja, bo u mnie tez wisi. podobno ladnie placa na kasie w praktikerze 1500 zl na reke. bo kolega mnie zapraszal ;))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jutro umowiłam sie na rozmowe zobaczymy jak bedzie:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gdzie idziesz? 3mam kciuki :))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W szpitalu na zaspie potrzebują salowe .

Jestem taki i już.Trzeba sie przyzwyczaic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do firmy impel jako telefoniczny doradca klienta

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja znajoma pracowała w Impelu w dziale rekrutacji, na pracę nie narzekała, ale zarobki jej nie satysfakcjonowały, kokosów sie tam nie zbije ;) Nawet po wielu latach pracy i nadgodzinach nie ma co za bardzo liczyć na podwyżkę (mowa o zarabianiu ponad 1000 zł.). Ale może się tam zmieniło :)



popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tonya napisał(a):

> idz na poczte tam wisza ogloszenia ze szukaja, bo u mnie tez
> wisi. podobno ladnie placa na kasie w praktikerze 1500 zl na
> reke. bo kolega mnie zapraszal ;))
>
Poważnie aż 1500zł??!! Moja koleżanka pracuje w sekretariacie w kancelarii, a wyciąga chyba ok. 1200 zł. Skandal w biały dzień, żeby w kancelarii się mniej zarabiało niż w praktikerze

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no niestety, tez mnie zgasilo. ale nie bede robic na kasie jak mam mgr.... bez sensu :P

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
powtórzę się... PARANOJA :)



popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
1000złhm...mało troche:(

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale idź na rozmowę i sama się przekonaj, to było rok temu, może teraz się coś zmieniło i warunki będą Ci odpowiadać?



popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wg mnie ejst masa ofert pracy dla osob ze srednim wyksztalceniem. zawsze mozna isc do urzedu pracy albo na stronke www.pup.gda.pl i tam jest sporo ofert. pzoa tym na trojmiasto.pl ogloszenia - zatrudnie

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też mi się tak wydaje, ostatnio grzebałam na stronkach, które podałam wyżej i widziałam wiele, naprawdę ciekawych ofert



popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja je ciagle przegladam i czasami cos wyłapie ale musze szukać cierpliwie bo nie chce wpasc znowu w cos dziwnego

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gosia- moja kolezanka pracuje w firmie Impel i ma na reke 1300zł,ale po okresie probnym:)
Jak Ciebie zapytaja ile bys chciala zarabiac to powiedz, ze ok 1100zł na reke:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rina nie tylko tam się 1200 zarabia... niestety
>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a-Nitka dziekuje teraz juz wiem co robic tak mnie wiecej ale dzieki dlatego kocham to forum bo jestescie wy:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tonya a Ty teraz idziesz do policji??

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aha, ta moja kolezanka wlasnie skonczyla pierszy rok studiow, wiec tez bez doswiadczenia:) Ale zna swietnie angielski to trzeba przyznac:)
Takze 3mam kciuki i daj znac po rozmowie jak bylo:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cytrynkaaa napisał(a):

> Tonya a Ty teraz idziesz do policji??
>
>


a czemu pytasz? :P

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gosiu1234, skoro jesteś z Osowej to może w Castoramie byś coś znalazła.

To jest najlepiej prosperujący market i najwięcej płaci.
Na poczatek masz 1200zł na rękę - tak mi koleżanka mówiła, która tam pracuje.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cytrynka bede startowac 2 raz ;))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gosiu wczoraj jechalam osowa i widzialam ze Bomi buduja moze tam bys poszukala?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tą Policją to są normalnie jaja.

Mój tata pracuje w Policji i mówi, że niema ludzi do pracy
dlatego płacą im za to żeby przychodzili do pracy w dni wolne
(kasę wypłacają im jeszcze tego same dnia za te 8 godz)

To jest paranoja!
Tyle teraz mają wymagań, że szok!
To niesprawiedliwe

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe mi w zawodzie ciekzo znalezc dlatego chce isc do tej policji sprobowac, miesiac temu oblalam sprawnosciowke, ale jest jakis dodatkowy pobor teraz i dzownili zebym skladala papiery. no to skladam, zobaczymy. nauczycieli jezyka polskiego i logopedow nie szukaja, po kiego grzyba konczylam studia i 2 specjalizacje...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bo ja tez sie zastanawiam nad tym....dlatego pytam o policje...

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To fakt, kilku moich znajomych tam pracuje, zarabiają nieźle i bardzo sobie chwalą :)



popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tonya jestes na gadu????

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ge money bank przyjmuje ze srednim wykształceniem :) poszukaj w necie albo bezpośrednio zgłoś sie do banku (Marynarki POlskiej 177 w Gdansku)

Spełnij marzenie chorego dziecka www.trzebamarzyc.org

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehehe chyba wlasnie Cytrynka sie stamtad zwalnia :P

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gosia 1234 - ja pracuje w fimie IMPEL jako doradca klienta sieci Orange.Polecam ale kokosów zarabiac sie tam nie da jako doradca.Zalezy te co Ci pwoiedzieli ile za godzine?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
taaaa...tylko bez nazwisko proszę...heheh

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Praca spoko kwestia tygodnia aby sobie gadke wyrobic.Pracuje tam 2 lata ale miałam przerwe roczną ze wzgledu na dzienne studia.Jak cos byś chciała podpytac to pisz do mnie na emaila.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gosia czy Ty jestes z Osowy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
casi jestem z osowy bomi odpada bo chca z doswiadczeniem:( sproboje w tym impel a jakie sa tam godziny pracy wiesz moze??

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w impelu - 9-16 i od 16-21 sobota 9-18 ale nie trzeba brac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i jak gosia??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze a ja ide na staz lekarski od pazdziernika i bee zarabiac 1200 zl na reke.zenada..

------------------------------------------------------------------------------------
sprzedam po 10 maja Mariees de Paris Dolores rozmiar 38 ecrue

www.rozowoniebieskie.vot.pl - tam bywam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
renee trzeba przebranzowic sie .
jest 50 wolnych miejsc w stoczni dla kobiet-na pocztek 2000 na reke

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciekawe w ktorej stoczni?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdyni

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
stocznia gdynia i praca w charakterze spawacza-tak,tak naprawde tam jest 50 wolnych miejsc dla kobiet

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe,nie zamierzam,idac twoim tropem toby w polsce zabraklo lekarzy. :))

------------------------------------------------------------------------------------
sprzedam po 10 maja Mariees de Paris Dolores rozmiar 38 ecrue

www.rozowoniebieskie.vot.pl - tam bywam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gosiu jezeli chodzi o prace to Ci zbyt nie pomoge sama jej szukam ale wejdz na gazetapraca.pl , pracuj.pl ,eplus.gov.praca.pl w kazdym razie nie przebieraj bo nie jeste az tak dobrze ja teraz zaluje. w jednej z wypowiedzi zauwazylam ze wypowiadasz sie na temat pana tadeusza i zascianka bylas tam opisz mi jak atmosfera, jedzenie, obsluga, oswietlenie mam wesele na 120 osob w p tadku czy nie jest to za duza sala?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gosiu a gdzie pracujesz gdzie sa tak ciezkie warunki?? bede jej unikac bo sama tez nie dawno szukalam pracy wspolczuje

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pracuje jako fakturzystka w hurtowni i jest masakra bo np ide na 15 a wracam czasami o 4 lub nawet o 7 rano jak jest pełno roboty jestem troche zmeczona.

pracy nie ma chyba dla mnie:( narazie cisza

pan tadeusz jest ok fajne miejsce i jedzenie tylko popedzaj kelnerki:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak wyglądaja w praktyce te testy sprawosciowe do POlicji??? bo mi sie marzy wojo albo cos mundurowego,ale chyba za słabo bym wypadła w rekrutacji na studia wojskowe .

[b]chaberek.dodatki.slubne@gmail.com[/b]
image

[b][i]SWAROVSKI BIŻUTERIA!!!!--------------- http://picasaweb.google.pl/dodatki.slubne[/b][/i]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie w hurtowni jeszcze jak jest jakis drobny asortyment to czlowiek tam wymieka a daleko wogole dojezdzasz bo jak sie jeszcze kawal dojezdza to juz wogole masz dosyc takiej pracy wiem cos o tym sama pedalowalam daleko:(

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiecie co jak szłam do szkoły zawodowej to mialam mieszana uczucia. z jednej strony to byl moj wymarzony zawód i moja pasja a z drugiej gadanie ludzi dookola "idz do liceum bedziesz miała mature i itd a po zawodówce co??"
Skończyłam szkołę zawodową, robię technikum i chce uczyc sie dalej. Tylko że ci ktorzy się śmiali że idę do zawodówki teraz zasuwają w barach i myją gary a ja robie to co lubie i jestem dumna z tego że podjęłam taką decyzję. I to nie jest prawda że do szkoły zawodowej idą "głąby" ja się dostałam do liceum do ktorego skladałam papiery ale wybralam swoja pasje. Bo najważniejsze jest to żeby robić to co się lubi. I różnica miedzy mną a moimi koleżankami ktore pokończyły liceum jest taka że ja w tej chwili nie martwie sie o pracę a one tak, ja jestem samodzielna i zarabiam sama na siebie. A one?? no coż nadal są na utzrymaniu rodziców
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
demolka tak jest zgodze sie z toba np fryzjerow potrzebuje kazdy zakład szlak mnie trafia bo np pluje sobie w tważ ze czemu tam nie poszłam.
Ale rodzice nawet ne chcieli słyszec o zawodowce dlatego po liceum niby mam jakies wykształcenie tylko zawodu mi brak:(

ale mozzzzzzzzzze kiedys znajde jakas sensowna prace:(

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzisiaj ide na rozmowe w dwa miejsca wiec trzymajcie kciuki:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
powodzenia!!

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
demolka napisał(a):

> Wiecie co jak szłam do szkoły zawodowej to mialam mieszana
> uczucia. z jednej strony to byl moj wymarzony zawód i moja
> pasja a z drugiej gadanie ludzi dookola "idz do liceum bedziesz
> miała mature i itd a po zawodówce co??"
> Skończyłam szkołę zawodową, robię technikum i chce uczyc sie
> dalej. Tylko że ci ktorzy się śmiali że idę do zawodówki teraz
> zasuwają w barach i myją gary a ja robie to co lubie i jestem
> dumna z tego że podjęłam taką decyzję. I to nie jest prawda że
> do szkoły zawodowej idą "głąby" ja się dostałam do liceum do
> ktorego skladałam papiery ale wybralam swoja pasje. Bo
> najważniejsze jest to żeby robić to co się lubi. I różnica
> miedzy mną a moimi koleżankami ktore pokończyły liceum jest
> taka że ja w tej chwili nie martwie sie o pracę a one tak, ja
> jestem samodzielna i zarabiam sama na siebie. A one?? no coż
> nadal są na utzrymaniu rodziców


To fakt, ja, szukając pracy, też plułam sobie w brodę, że uparłam się na liceum, gdybym poszła do technikum miałabym jakiś dyplom, coś więcej niż tylko maturę i na studia mogłabym pójść tak samo jak po ogólniaku. Ale wytłumacz to nastoletniemu człowiekowi, który często jeszcze nie do końca wie czego chce od życia.



popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trzymamy, Gosiu!!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i po rozmowach:(:(

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i ?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
5 zł na godzine masakra to bym zarabiała z 700 zł :( a druga musze miec bryke chodz kasa fajna:(

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobrze ze ja od 5 roku zycia wiedzialam co chce w zyciu robic:)) Jestem fryzjerka:) i naprawde pracy mam full moge wybierac i przebierac:) chyba nigdy na barak pracy nie ede narzekac bo kobiety zawsze beda chcialy byc piekne;)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam prozbe słyszałam ze w galeri bałtyckiej jest praca moze wiecie cos na ten temat

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem, gdzie się ogłaszają, odnośnie GB.

Ale jak przejdziesz sie po np. ALfa Centrum zauważysz fajne ogłoszenia. Sami szukaliśmy pracy dla kuzynki. Udało się i do tego nadal ma telefony z innych miejsc.
Praca dość przyjemna, bo w "butikach", a kasa też nienajgorsza.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w gazecie wyborczej w dodatku praca w poniedzialki poszukaj tam sie oglaszali do poszczegolnych sklepow. albo np mozesz zlozyc cv do CUBUSA w matarni a oni przekaza do galerii cos w tym stylu ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a to ciekawe:) popytam

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobra teraz ja lece na rozmowe o prace i jutro druga rozmowa 3majta kciuki ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to podziel sie jak było:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
trzymamy, Tonya :)
Za Gosię nadal też :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
3mamy, 3mamy :)))

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
daj znac Tonya jak poszło!!

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gosia, ja mam jeszcze małe info o pracy, ale nie wiem, czy Ciebie zainteresuje.
Napisz do mnie maila, odpiszę.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czekam :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gosia a czy ty pracujesz moze w hurtowni farmaceutycznej w chwaszczynie?bo tak twoje zdjecie mi cos mowi?:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mycha a znasz mnie???

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie cos mi twoje zdjecie mowi chyba mamy wspolna znajoma z gdanska a co zgadza sie z ta praca?bo moze tylko mi sie wydaje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
TONYA powiedz mi jak załapać pracę na policji????
Trzeba jakieś testy, egzaminy przejść????
Gdzie się zgłaszać???????
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wejdz na stronke www.policja.pl tam znajdziesz info :) do 30 wrzesnia skladasz papiery na komendzie woj. policji na okopowiej dostajesz skieorwnaie na testy z wiedzy i spawrnosciowe do slupska :) ja dostalam na 8 wrzesnia ale juz nie pojade hehe bo jednak w szkole popracuej ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na 1 testach bylam ale sprawnosciowke oblalam, trzeba sie jednak icu przyggotwac z kondycja ;))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w razie pytan zapraszam na gg ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a próbowałaś złożyć CV do banku?

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gosiu, mówisz i masz....zajrzyj na swoją pocztę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w polsce jak sie nie ma znajomosci to trzeba miec szczescie ..ja znalazlam wreszcie prace ale po znajpmosci wlasnie

Nie przeprasam za bledy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
banki sie wycwanily bo zadko kiedy daja stała pensje tylko prowizje a ja musze wiedzieć ile bede mała kaski na koniec miesiaca:)

moze zbeatka sie zlituje :):)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hihi ja mialam szczescie :) bo chcieli mnie w 2 miejscach i mialam mamly dylemat wybrac dalszy dojazd i perspektywy czy bliska odleglosc i prace tlyko na rok bez sznas na nastepne lata.... wybralam to pierwsze ;))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gosia, czy to o mnie chodzi? :)
Wysłałam Ci wczoraj namiary, mam nadzieję, że dostałaś !

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sorrki chodziło mi o dorote:) no tak mysle a co innego pisze:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:)))))))))))))))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up moze wiecie o jakiej sensownej ofercie pracy:(

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nadal nic nie znalalazas??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz co niby jest sporo ofert ale czesc to prowizje w ktore nie chce sie bawic a dalsza czesc to praca przez internet(sciema) lub na trzy zmiany mysłam ze moze cos bedzie tu ciekawego. Wole poczekać i poszukać a moze trafi sie dobra oferta:)

bo po ostatniej pracy mam nauczke:(

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie nerwuj sie. ja szukalam rok czasu zanim znalazłam cos co mi pasuje:)
nie załamuj sie.

szukaj w necie, wysyłaj cv, kupuj gazete wyborcza w poniedziałek.

ja na razie nic nie wiem o pracy, ale tez proponowali mi akwizycje
a nie chciałabys zriobic sobie staz z urzedupracy, zawsze to jakies 480 zl, a pozniej mozna zostac w tej firmie:) zapytaj.. warto sie zarejestrowac i pomyslec choc o stazu na poczatek:)))


trzymam kciuki....
i cierpliowsci:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba musie sie zapisać do urzedu pracy tylko jak pomysle o tych wszystkich papierkach:):) ale musze szukać

tez so oferty gdzie pracuje sie dwa weekendy w miesiacu ale ja mam jescze szkołe co dla mnie rownałoby sie zero wolnego a mam dom do utrzymania i wiele innych obowiazkow zreszta kto nie ma:( wiem ze nie pociagne długo tak pracujac:(

a praca od pon-piat chyba nie istnieje :( bo kazdy pracodawca chce cie tylko dla siebie:(

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mowie Ci ze musisz byc cierpliwa...:)

na pewno sie uda....
z urzedem pracy to dobry pomysł.. maja fajne ofery czasami.... i staze tez sa ciekawe.... odbimbasz 3 miesiace i pewnie zostaniesz:) pomysl.. a tym papierkow nie ejst az tak duzo do wypelnienia:)))

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bylam na takim stazu z UP
bardzo milo wspominam ten rok, niestety szef nie chcial nas stazystek zatrudniac na stale bo wolal kolejne stazystki z urzedu :/

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czasami tak bywa.. jo to w sumie musiałam uciekac bo glupia baba byla i glupi staz... ale inne kolezanki chwailily sobie i zostaly...

zawsze spróbowac mozna.. byc moze uda Ci sie:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
OJ TO NIE MIŁO:( ALE PEWNIE DZIEKI TEMU SZYBCIEJ ZNALAZŁAC COS INNEGO??

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pewnie
masz juz jakies doswiadczenie w pracy :)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w sumie to jak bylam na stazu caly czas szukałam..... bo mialam staz w ubezpieczeniach i bardzo mnie to meczyło...
szukaj szukaj i nie poddawaj sie.. w kkoncu musi sie udac:))

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
WIECIE CO NAWET MOJ NAZYCZONY MOWI ZE CIERPIE NA BRAK PRACY BO CAŁY CZAS SPRZATAM GOTUJE MALUJE SCIANY HE HE MOSZE COS ZNALESC
MOJ MARCIN POWIEDZIAŁ ZE W TAKIM TEMPIE OTYNKUJE DOM I POSTAWIE PŁOT :):)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to powinien sie cieszyc ze jestes taka pracowita!!!! :)
(swoją drogą *narzeczony*) :))))

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
matko!!!!!!sorrki ale siara:(:(:(

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
spokojnie, kazdemu sie mogło przydarzyc :)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

poszukiwania pracy..na jakich stronach jej szukacie? (64 odpowiedzi)

na początek prośba do Admina. o nie kasowanie mojego wpisu,, Pisze tu bo na forum praca mało...

Praca K2 Dystrybucje (29 odpowiedzi)

Czy ktoś wie co to jest warto tam iść na rozmowę ?

Event firmowy (3 odpowiedzi)

Szukam pomysłu na ciekawy firmowy event. Jeśli możecie coś podpowiedzieć, ewentualnie znacie...

do góry