Widok

prezent dla 10-latki

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
hej

może jesteście ciociami albo macie dziecko w takim wieku ?!

poszukuję czegoś na urodzinki, dla chrześniaczki mego małża .. niestety mała ma wszystko .... poczynając od modnych torebeczek, naklejek, do laptopa, mp3 i innych takich rzeczy

może ktos zaporoponuje coś oryginalnego ?!

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
jestem 10 latką i marze o zeztawie kreatywnym lub kolorowym filcu nowych ciuchach super ksiażkę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja osobiście mam 10 lat i najbardziej chciała bym dostac(może dostane):
-the sims3
-pościel z the dog lub the cat(jeżeli lubi zwierzęta
-wyjazd na basen,aqaparku,kina,parku wspinaczkowego lub linowego
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja mam 10 lat i normalnie wszędzie się maluje i korzystam z kosmetyków dla dorosłych. Normalnie dajcie nam dzieciom trochę więcej " wolności i dorosłości"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Sama mam 10 lat i mówiąc szczerze nie lubię się malować ale bardzo lubię lalki monster high może to zły przykład bo te lalki są potworami ale 10 latki lubią je . Gorąco polecam ponieważ wszystkie dziewczyny z mojej klasy mają chociaż jedną .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
jeste porombana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sama jestem 10-o latka i ucieszyla bym sie z czegos w "violeťe"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
MOJE DZIECKO Ma 10 lat i chce ciuchy dla 15latki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lalka ... nigdy tesz mam 10 lat i lalka to szajs . ja bym chciała telefon albo tablet , lub zmywalne farby do włosów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem 10 cio latką i ucieszyła bym sie z takiego prezentu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No wlasnie sama szukam czegoś na prezent dla chrzesnicy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

z doswiadczenia wiem ze takie nastolatki chca sie juz podobac wiec wiele uzywa podkradanych mamie kosmetykow :) moja corka majac lat 9 dostala swoj pierwszy blyszczyk, zdrowe cienie do powiek i lakier do paznokci, teraz ma 13 i juz jakis gust wyrobiony wiec jak chce cos jej kupic to zabieram ja na zakupy do drogerii
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

moja ma 11 ale jeszcze nic nie mowi o kosmetykach :P w sumie tylko paznokcie chce malowac i w branzoletkach chodzic :D a swoja droga jakie to są zdrowe cienie do powiek dla takich nastolatek? pytam przyszlosciowo :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mmadlen
2008-10-22 21:26:03
hej

może jesteście ciociami albo macie dziecko w takim wieku ?!

poszukuję czegoś na urodzinki, dla chrześniaczki mego małża .. niestety mała ma wszystko .... poczynając od modnych torebeczek, naklejek, do laptopa, mp3 i innych takich rzeczy

może ktos zaporoponuje coś oryginalnego ?!

Ja to proponuje coś przy czym razem się będzie można świetnie bawić. Gre planszową na przykład. Ostatnio kupiłem swojej chrześnicy Folwark Marzeń i jak przyjeżdżam to zawsze w to gramy. Zabawa jest świetna i uczy przedsiębiorczości. Trzeba się postarać aby to nasze gospodarstwo było najbogatsze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dużo zależy od dziecka.
Moje dziecko po wstępnej fascynacji Elza w wieku 3/4 lat oraz chwilowym wow na barbie całkowicie się odlalkowiło. Jedynym słusznym prezentem są figurki schleich oraz przybory plastyczne i niezliczona ilość kartonów na budowania stajni i domów dla tych figurek.
Nigdy nie lubiła LEGO.
Za to uważam, że zawsze dobrym prezentem jest książka i gra. Jeśli dziewczynka jest małą strojnisią, możesz jeszcze zastanowić sie nad podarowaniem jej torebki:
https://sowkasklep.pl/pl/59-modne-torebki-dla-dziewczynek

W sklepie jest obecnie dobra promocja na torebki z misiami.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry