Widok

prezent na roczek pomóżcie!

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Kochani pomóżcie,

ile pieniążków wypada dać chrześniakowi na roczek?

bardzo proszę o konkretne porady, a nie doradzanie w stylu kup iphona.

z góry bardzo dziękuję za wszelkie informacje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja uważam że dajesz tyle na ile Cię stać. Mój syn od chrzestnego dostał prezent który wiem że kosztował 200 zł a od chrzestnej prezent za 100 zł. Ja generalnie jestem za prezentami, może kup np. rowerek biegowy? Fajne można kupić już za około 100 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jak chcesz coś droższego to może jakaś fajna tablica manipulacyjna - dzieciaki coś takiego uwielbiają a sama wiem , że rodzicom przeważnie szkoda kasy na coś takiego bo to dość dużo kosztuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak właśnie myślałam o tym rowerku, ale rodzice powiedzieli jak pytałam czy prezent czy pieniądze (a niepotrzebnie pytałam... ahh) , że pieniądze bo zbierają mu na jakieś autko :/ teraz mi trochę głupio dać prezent...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja się już nauczyłam, żeby nie pytać :) Tak czy siak uważam, że mimo wszystko jak i tak kupisz prezent to nie będzie w tym nic złego. A rowerki biegowe nawet lekarze polecają więc to naprawdę dobry prezent a kasę i tak pewnie od kogoś dostaną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To co sprawdza się u większości dzieci niekoniecznie sprawdzi się u Twojego chrześniaka - nasza córcia na urodziny dostała rowerek biegowy (mój pomysł ;)) który nigdy jej nie zainteresował. Stał, gracił, kurzył się. Córka za to kocha od małego klocki i od chrzestnego dostała właśnie lego d***o. A odpowiadając na pytanie myślę że chrzestni przeznaczyli na prezenty 150-200zl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lego d*plo rządzi. Zawsze kupuję je dzieciakom z rodziny. Do tego kilka ciuszków stąd: https://www.modisimo.pl/modne-ubrania-dzieciece , żeby ulżyć rodzicom :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Jaka suszarka do włosów? (36 odpowiedzi)

Czy możecie polecić suszarkę, która jak najmniej niszczy włosy i jednocześnie szybko suszy? Moja...

small design polecam!!! (3 odpowiedzi)

Najlepszy sklep internetowy!

Czesne 2024 (3 odpowiedzi)

Wysokość czesnego nie jest adekwatna do jakosci nauczania. Szkoła w opłakanym stanie. Dzieci boją...

do góry