Widok

przedszkola

Witomino Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Niedługo zamieszkam w Gdyni, nie znam okolicy a czas już wybrać przedszkole dla swego brzdąca. Najbardziej interesowałoby mnie przedszkole w Witominie, Chwarznie.
Jakie przedszkola polecacie, którymi warto się zainteresować a jakie warto od razu odrzucić? Proszę o opinię o przedszkolach w całej Gdyni.
Pozdrawiam was forumowiczów i czekam na wasze wypowiedzi

popieram tę opinię 107 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam przedszkole na Witominie ,ul. Sloneczna 49 AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA. Posiada pare mankamentów ,ale najwazniejsze ze moje dziecko jest tam szczesliwe i rozwija sie fenomenalnie. Duży nacisk na rozwój dziecka, bez `wyscigu` szczurów- w formie zabaw. Duzo plastyki, zajec manualnych, rytmika, balet i ocywiscie..język angielski.
Minusem jest koniecznosc przynoszenia swojego śniadania oraz cena czesnego (przy 100% obecności miesiecznie ok.900 zl ). Dzieci mają swobodę wypowiadania się , są szczęśliwe i uśmiechnięte.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 183
polecam przedszkole nr 13 na widnej. dobre warunki, miła kadra, dzieci bardzo zadowolone (i co samorządowe, to samorządowe, przynajmniej odpowiednio kontrolowane - wykwalifikowana kadra, odpowiednie dla dzieci posiłki), jest angielski i rytmika i gimnastyka korekcyjna.
i cena bardzo dobra:)
popieram tę opinię 184 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam AKADEMII PRZEDSZKOLAKA - ich reklama jest mocno przekolorowana , brak zaplecza i młode niekompetentne opiekunki a opłaty nieadekwatne do świadczonych usług .
popieram tę opinię 182 nie zgadzam się z tą opinią 1
Już od września wchodzi ustawa o dotacjach i tanich przedszkolach samorządowych .Skończy się pobieranie przez cwaniaków pięciokrotnie wyższych opłat ,którzy obecnie żerują na braku miejsc w tych przedszkolach !
popieram tę opinię 177 nie zgadzam się z tą opinią 1
Już weszła ustawa pt. Przedszkola 1 zł za 1 godzinę !
popieram tę opinię 164 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prowadzą malutkie dzieci na sznurku przez ulicę na plac zabaw S.M. BAŁTYK - dobrze , że narazie jeszcze nie było żadnego wypadku .Ostatnio było tak 15 04 2013 o godz. 11 .45 !
popieram tę opinię 160 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dot. A. P . Od marca 2014 . pomimo zakazu S.M. i sprzeciwu mieszkańców przyprowadzają dzieci na plac zabaw Bałtyku ,co świadczy o tym ,że nie mają własnego placu zabaw dla dzieci !
popieram tę opinię 148 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dot. A. P . Od marca 2014 . pomimo zakazu S.M. i sprzeciwu mieszkańców przyprowadzają dzieci na plac zabaw Bałtyku ,co świadczy o tym ,że nie mają własnego placu zabaw dla dzieci !
popieram tę opinię 147 nie zgadzam się z tą opinią 1

To nie A.P chodzi na plac zabaw spółdzielni Bałtyk, tylko maluchy z Przedszkola "Przystań Szkraba". Mają placyk ok 50 m2 przy samej ulicy, bez huśtawki nawet , więc nie dziwota, że chodzą do Was.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 135

Znowu przyprowadzają malutkie dzieci na plac zabaw SM Bałtyk . Dzieci bawią się w piaskownicy ,w której codziennie załatwiają się dziko żyjące koty . Odsyłam do postu na str. 3 pt. Spółdzielnia Bałtyk , czy szanuje lokatorów ? Dotyczy dzieci z akademii przedszkolaka .
popieram tę opinię 116 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak dobrze , że jednak zdecydowaliśmy się dziecko gdzie indziej posłac. Ostatecznie padło na Bajkoland http://www.bajkoland-przedszkole.pl/ Mają własny plac zabaw, bezpieczny.Wspaniała opieka, jedzenie dobre, synej mi nie dojada , no i mnóstwo zajęć od angielskiego co dziennie po karate,basen, logopedę, zumbę, balet, rytmikę. . Czesto chodza do kina, teatru, mają ciekawe wycieczki, na prawdę zadowolona jestem z naszego wyboru
popieram tę opinię 105 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
Mam ten sam problem co poprzedniczka. Zamierzamy przenieść się do Gdyni - właśnie w okolice Witomina, Chwarzna.
Proszę poradźcie drogie Mamy i Tatusiowie, gdzie można ulokować swoją - obecnie 5cio letnią - pociechę.
Wolałabym posłać dziecko do przedszkola samorządowego i w bliskim otoczeniu przyszłego miejsca zamieszkania, ale nie wiem, czy nie jest już na to za poźno ...
Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi- kompletnie nie znam okolicy.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 123 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak już chwarzczyno to polecam przedszkole moze nie w gdyni ale blisko w klukowie mój mały tam chodzi, tylko,że to prywatne ok 650 miesięcznie
image
fotografia ślubna, chrzciny, ciąża,rodzinnie- http://www.betrisa.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ale to Chwarzno, raczej daleko do Chwaszczyna ;) .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no cóż źle przeczytałam;)
image
fotografia ślubna, chrzciny, ciąża,rodzinnie- http://www.betrisa.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Betrisa a gdzie dokładnie w Klukowie?? Bo ja znalazłam tylko jedno ale takie, w którym dzieci niezależnie od wieku są w jednej grupie a dla mnie to odpada ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam przedszkole "Promyczek" w Chwarznie
popieram tę opinię 176 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też polecam Promyczek. Chodzi tam znajomych córka i podobno płacze jak ma wychodzić z przedszkola.
popieram tę opinię 159 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Dobry neurolog - Gdynia - pilne!!! (27 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy zna ktoś dobrego neurologa z najlepiej z Gdyni, który szybko mnie...

A jakieś porady jak podtuczyć dziecko? (27 odpowiedzi)

Moja Ola ma 10 miesięcy i niecałe 7 kg :( Nie wygląda na wychudzoną, jest drobniutka po prostu....

Czesne 2024 (3 odpowiedzi)

Wysokość czesnego nie jest adekwatna do jakosci nauczania. Szkoła w opłakanym stanie. Dzieci boją...

do góry