Widok

przedszkole Jantarek Gdynia Oksywie

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
poszukuje opinii o przedszkolu Jantarek, może ktoś posyła tam swoją pociechę?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
Mój synek do niego chodzi już 2 lata. Uwielbia przedszkole od pierwszego dnia, nawet w weekendy się pyta kiedy do niego pójdzie (ale to b. kwestia dziecka niż samego przedszkola bo były maluchy, które rano popłakiwały). Z perspektywy mamy mogę przedszkole polecić, fachowa opieka, panie przyjazne i chętne do rozmowy o dziecku i jego postępach i jak dla mnie na plus to fakt zbytniego nieangażowania rodziców w funkcjonowanie placówki. Cenowo przedszkole jest także b. przyjazne.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Najlepszą opinię wystawi pani dziecko jeśli będzie z nim pani rozmawiać i cierpliwie słuchać.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie polecam, zdarzają się tam różne rzeczy o których rodzic może nigdy się nie dowiedzieć. Pani dyrektor ma przygotowany tekst o nadopiekuńczości i wyolbrzymianiu problemu przez rodziców a jeśli dziecko skarży się na zachowanie pani nauczycielki to zakłada się że wymyśla. Grupy są duże więc ciężko jest zapanować jednej pani i puszczają nerwy co odbija się na dzieciach
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 4
Zgadzam się z opinia , mój syn chodzi od września i do tej pory nie może się tam zaaklimatyzować, panie mają wiecznie pretensję, ja mam wrażenie iż chciałyby aby dzieci wszystko robiły same o one tylko kawkowały.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4
Chciałam tam oddać swoje dziecko, ale teraz zaczynam mieć obawy.. możecie coś więcej napisać. Zastanawiam się jeszcze nad przedszkolem nr 11 na bosmańskiej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
witam,ja mieszkam w bloku obok przedszkola nr 11 mam okna wprost na plac zabaw. Napisze wiec,co ja widze na codzien :) a widze dzieci,ktore codziennie wychodza na dwor,nikt nie placze,nikt sie nie awanturuje,Panie pilnuja dzieci,a takze duzo z nimi rozmawiaja i pokazuja rozne fajnie rzeczy na placu ;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pani -zaba nie kuma o jakim przedszkolu rozmawiamy nie o nr 11 a o przedszkolu Jantarek nr 43. Ja osobiście słyszałam niezbyt pochlebne opinie ale to państwo widzicie czy dziecko jest zadowolone czy też nie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam.
Moja Córka chodzi do przedszkola Jantarek nr 43 Poszła jako 2,5 letnie dziecko. Po przejściach z przedszkolami z moim starszym synem bałam się że się nie zaaklimatyzuje a dodam że jest bardzo do mnie przywiązana i tu zaskoczenie. Po tygodniu szła już bardzo chętnie. Często mi choruje ale nawet po 3tygodniowej przerwie idzie chętnie bez płaczu. Co prawda nie podoba mi się wychodzenie z dziećmi na spacery nawet w duży wiatr no ale nigdzie nie jest idealnie. Ja polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Z opinii rodziców wiem ze przedszkole na Dicmana i na Zielonej w Gdyni są polecane ale dużo chętnych trzeba wcześniej się dowiadywać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam jak najbardziej Jantarek, moja córcia chodzi już tam od 3 lat i nigdy nie było żadnych problemów. Chodzi tam bardzo chętnie, ona jest zadowolona i ja również.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Moja córcia chodzi juz tam 2 rok syn starszy tez tam był przez 2 lata teraz posyłam najmłodszego jestem bardzo zadowolona nie zdecydowałabym sie na inne przedszkole choc mam dosz daleko dojezdzac.Ja osobiscie polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie podoba mi sie wychodzenie a bardzo brzydka pogode ,moj synek jest ciagle chory
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
W marcu byłam w "Jantarku"dowiedzieć się o miejsca.Nie spodobało mi się to,że drzwi nie były zamknięta na klucz,a klucz w drzwiach był.Zapukałam,weszłam,nikogo kto by sprawdzał nie zastałam.Niedaleko była sala z bawiącymi się dziećmi,oczywiście z przedszkolanką,ale było głośno,Pani nie zorientowała się,że ktoś wszedł.Można było sobie spokojnie wejść na piętro.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
To bardzo dziwne.Mnie sie zdarza dowozic różne rzeczy synkowi w ciągu dnia i nigdy nie zdarzyło sie aby drzwi do szatni były otwarte.Mowa o godzinach 10-14
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja jestem zadowolona.Mimo ,że wożę małego z innej dzielnicy to nie narzekam.Mój syn uwielbia Panie , które sie zajmuja jego grupą. Wszystko jest tak jak trzeba. Syn zadowolony. Chetnie chodzi.Jedzenie dobre bo zjada wszystko a nalezy do wybrednych :)
Codziennie sa na dworze. W salach zawsze porządek.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
podbijam wątek

mój syn od września chodzi do Jantarka, choć więcej siedzi w domu bo choruje. Zadowolony jest, lubi tam chodzic co bardzo mnie cieszy. Panie życzliwe i z dobrym podejściem do dzieci. Jedno mnie tylko niepokoi. Strasznie śmierdzi wilgocią. Grzeją jak w saunie. Pościel smkerdzi, worek z ciuchami i ubrania które syn ma na sobie. Pd kilku miesięcy nie moge wyleczyć kaszlu, dusi się a osluchowo ok. Czy ktos fez zwrócił na to uwagę?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
chętnie poczytam o nowych opiniach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od dwóch lat nie mam kontaktu z tym przedszkolem. Co do wilgoci, był moment, że w pewnym momencie dach przeciekał i mury pewnie namokły. Dach jest naprawiony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzien dobry, jestem mama 6 latka. Jestesmy 3 ci rok w Jantarku. Dziecko lubi chodzic do przedszkola, ja natomiast mam przekonanie ze jest w dobrych rekach. Napisze co udalo sie wypracowac mojemu dziecku: liczy w zakresie do100, rozroznia gloski, dzieli zdania na sylaby. Po rocznej pracy z Pania logopeda nie ma wady wymowy. Zajecia te byly w ramach zajec przedszkolnych.Nie musialam nigdzie jezdzic, ani za nic placic. Dziecko jest pogodne a my rodzice zadowoleni. Panie przedszkolanki sa mile, a ich kwalifikacje oceniam wysoko. Oczywiscie mysle o Paniach, ktore prowadzily grupe naszego dziecka. Polecam goraco to przedszkole.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Pani dyrektor broni w kazdej sytuacji nauczycielek nawet gdy sa winne... Na placu zabaw stoją i plotkuja grupy szaleja a potem mają klopot zeby ich zwołać. Rowniez podczas kiermaszu zauwazylam na szatni gdy wychodzą z dziecmi na dwor wogule nie zwracają uwagi na to jak dziecko jest ubrane wychodza bez szalikow rozpiete czapki zalozone na czubek glowy nie ma sie to dziwic ze ciagle choruja . nie polecam!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6

WITAM jestem mamą dzieci , które uczęszczały i uczęszczają do "JANTARKA" . Nigdy nie zauważyłam kiedykolwiek , żeby panie nie pomogły dzieciom się ubrać . Nieraz byłam świadkiem jak nauczyciel zwracał się z prośbą do rodzica o dostarczenie dziecku rękawiczek, szalików , itp. Plac zabaw mamy dzięki zaradności P.DYREKTOR , która każdą wolną chwilę poświęca dzieciom . Trudno , gdy dzieci są na placu zabaw i super się bawią , żeby nauczyciele nie zamieniły że sobą kilka zdań .Dzieci chorują nie dlatego , że są żle ubierane przez panie , gdy wychodzą na spacery , ale dlatego , że rodzice przyprowadzają do przedszkola nie do końca wyleczone dzieci i w ten sposób zarażają inne . NIE ZAMIENIŁABYM PRZEDSZKOLA DLA MOICH POCIECH NA INNE . ODDAJAC TAM DZIECI WIEM , ŻE SĄ POD BARDZO DOBRĄ OPIEKĄ .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

jeszcze sie taki nie urodził co by kazdemu dogodzil !!!! "dzieci na placu zabaw szaleja" - a co mają robić? chodzić w parach w kółko jak więźniowie na spacerniaku?????
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jestem mama 4 latka, starszy syn tez chodzil do tego przedszkola, zostal bardzo dobrze przygotowany do szkoly. Mlodszy bardzo lubi chodzic, uwielbia panie i dobrze sie tam czuje. Mialam okazje spedzac w przedszkolu wiecej czasu niz odprowadzanie i odbieranie dzieci na szatni, bralam udzial w akcjach organizowanych przez przedszkole- zawsze panuje przyjazna atmosfera panie opiekuja sie dziecmi nawet gdy rozmawiaja z kims to nie spuszczaja dzieci z oczu. przedszkole jest na bieżąco modernizowane, zawsze jest porzadek a dzieci broja bo taka ich natura .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jestem zadowolona z przedszkola. Panie miłe i pomocne.Dzieci zadowolone a to najważniejsze. I tyle.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Gdyby byly kamery to bysmy sie dowiedzialy jak jest naprawde...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tak i mikrofony do nagrywania głosu. Na pewno da rodzicom to pełen obraz.... żenada serio. Sami się nagrajcie w domu i zobaczcie jak mówicie do swoich dzieci!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moje dzieci chodzą do tego przedszkola od 3 roku życia nigdy nie było żadnych problemów. Uwielbiają tam chodzić.Cala kadra zawsze sympatyczna i każde dziecko traktowane jest indywidualnie. Polecam!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Opinie są różne , ile rodziców tyle opini choc wiecej słyszałam tych negatywnych ale ja sama nie mam nic do nauczycielek które prowadzą moje dziecko . Nie moge nic powiedziec o innych bo wszystkich nie znam. ale za to wożne do rany przyłóż zawsze pomocne.
jedynie nie poddoba mi sie chaos na podwórku gdy odbieram dziecko popoludniu taka samowolka niewiadomo gdzie kto jest.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dużo by mówic ... Prowadze syna tam od dwoch lat . Panie na szatni zmieniają sie jak rękawiczki chyba uciekają z tamtąd nie wytrzymują presji . Kiedys były fajne usmiechnięte teraz ech szkoda gadac ledwo 'Dzień dobry ' odpowiedzą z grożną miną .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety tam to sie już chyba nic nie zmieni brak zaintereowania dziecmi na podwórku co musi sie dziać na salach nauczyciel wiecznie przy biurku jak coś chce sie zapytać to wielka łaska
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

chciałabym od przyszłego roku zapisac dziecko do przedszkola Jantarek prosze o opinie czy coś sie zmieniło słyszałam dużo negatywnych opini na temat nauczycielek i dyrektorki . Bede sie tam przeprowadzac wiec zależało by mi żeby było blisko ale jezeli nadal jest tak żle jak było to napewno będe szukac gdzie indziej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dyrektorka i vice dobrze przybite i paskudna atmosfera w stosunkach dyrekcja - nauczyciele. Krzywda dziecku się nie stanie i zajęcia prowadzone są jak wszędzie, ale musisz liczyć się z tym, że może być rotacja nauczycieli (wrażliwe dziecko może to źle znieść). Nie wytrzymują i są zmiany. Na podwórku to normalne, że dzieci swobodnie się bawią - wbrew pozorom cały czas są pod bacznym nadzorem. Reasumując - z uwagi na dyrekcję dzieciaka bym jeszcze raz nie dała...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Moje dziecko zaczęło chodzić do Jantarka jako 2,5 latek od lutego, więc był najmłodszy z grupy. Panie bardzo dobrze się nim zajęły. Już w pierwszym tygodniu szedł bez płaczu i długiego rozstawania się ze mną. Panie są wyczulone na potrzeby dzieci. Teraz mój synek chodzi do zerówki, więc to już nasz ostatni rok w tym przedszkolu i nie zamieniłabym go na żadne inne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wspaniałe przedszkole. Niesamowicie edukacyjne. Doświadczone, miłe Panie nauczycielki o wielkich sercach. Dyrektor przedszkola cudowna osoba, której los dzieci nie jest obojętny. Wielkie zaangazowanie społeczne, doswiadczenie, ciepła w odbiorze. Przedszkole ma wiele zalet: 6 odziałów, mnóstwo programów edukacyjnych, wystepów , nawet o charakterze medialnym, spotkań ze specjalistami, pokazów, wyjsć poza obszar przedszkola o charakterze rozwojowym: wycieczki. Syn choć nie należy do łatwch dzieci, został fantastycznie przygotowany do nauki w szkole. Aż żal będzie się rozstawać się z tym przefajnym przedszkolem. Na uwagę i pochawałę zasługują także wspaniałe Panie z personelu pomocniczego: panie woźne, które czesto stanowią wręcz bezcenną pomoc Paniom nauczycielkom. Bardzo smaczna kuchnia, zróżnicowane, zdrowe, wartościowe posiłki. Polecam Przedszkole Jantarek z całego serca.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zobaczymy jak dyrektorka się zmieni ... ludzie będą z tamtąd uciekać oknami i drzwiami
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

A skąd pani wie ze smaczna kuchnia? Stołuje się tam pani ? Opinia widać ze kogoś z personelu. Żałosne
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Komunistyczne zasady...Chyba pora na wymianę dyrekcji trzeba wiedzieć kiedy odejść ze sceny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Prawo do zachowku, spadek. (7 odpowiedzi)

Po śmierci mamy razem z tatą i siostrami oczekujemy na wizytę u notariusza w celu uregulowania...

Jakki bidon dla 3-latki, z którego nie kapie? (13 odpowiedzi)

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone bidony, z których nie kapie. Obecnie mam Canpola ze słomką,...

Jak nauczyć roczniaka spania w łóżeczku? (91 odpowiedzi)

Nadszedł TEN moment... ;P czas na wyprowadzkę z naszego łóżka... jak to zrobić?...

do góry