Widok

przybieranie na wadze

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
dziewczyny mam pytanko czy wiecie jakie jest prawidłowe przybieranie na wdze w czasie ciazy...czy sa jakies przedziały?i jak to wyglada w waszym przypadku...znaczy w jakim okresie ile przytyłyscie...bardzio wdzieczna bede za odpowiedzi:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to chyba każda dziewczyna różnie tyje :) wiadomo nie można przesadzać i zagładzać się, żeby za dużo nie przytyć, bo po co mieć problemy z maluszkiem, chyba to nie my wtedy jesteśmy najważniejsze, ale też ważne :)

ja w tej chwili przytyłam 10-12 kg i wcale nie czuję się z tym źle :)

image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem wiem:)i nie chodzi mi o mnie:)bo najważniejsza dzidzia ale dobrze byłoby znać granice:)bo troche mnie przeraza fakt ze 2 moje bliskie osobki przytyły 21 i 25 kg,a inna 13...jest jednka różnca (mimo iz wsztystkie juz odzyskały figury i sa szczuplutkie jak przed ciaza)...poza tym ja mam chyba po mamie rozrost bioderek i udek:)w poczatkowej fazie ciazy:)..tak poprostu chciałam zapytac:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://twoja-ciaza.com.pl/waga.html

to może to będzie pomocne :)))

image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja na początku prawie w ogóle nie tyłam.Zaczęło się około 5 miesiąca ale w sumie przytyłam 9 kilo do końca ciąży z czego maluch prawie 4. Z tego co pamiętam to tak optymalnie jest ok.14 kg ale 20 i więcej to juz zdecydowanie za dużo. Chociaz znam i takie dziewczyny które przytyły 30! kilo i szybciutko zrzuciły:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a brzuszek kiedy zaczął sie uwidaczniać choc troszeczke?bo ja juz bym chciała a poki co tylko udka i bioderka-co nie wyglada fajnie;)ale co tam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja od początku ciąży przytyłam ok kg-chyba najwięcej biust,brzuszek też już powoli sobie rośnie-ku mojej radości:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a w którym tygodniu jesteś jeśli można wiedzieć ? Bo ja jestem w 8 tyg i chyba przytyłam z 1,5 do 2 kg.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi brzuch było widać juz w czwartym miesiącu, w piatym to juz był spory:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja jestem dokladnie w 12tc 4dc i juz mam 3 dodatkowe...za 3 dni kończę 3 miesiac:).....a jescze głupiutkie pytanko:)jak liczycie miesiace ciaży:)czy np 3 miesiace i 2 tygodnie to 4 czy 3 miesiac ciazy:)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
monia już 4 wg mnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki, no i oczywiście w tygodniach, bo dla dzidziusia każdy tydzień ma ogromne znaczenie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jestem w 15 tygodniu ciąży i mam w brzuchu bliźniaki:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wow...no to gratuluję, radość x2 :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Coś dla Was, z gatunku "hobby Agathy", oczywiście :)

http://stanikomania.blox.pl/2007/05/Karmniki.html#ListaKomentarzy


http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=32203&w=64617810&v=2&s=0


Pamiętajcie, aby najpierw zwiększać miseczkę stanika! Obwód dopiero na końcu (a może nawet - wcale). I nie dajcie sobie wmówić, że dobre fiszbiny mogą powodować zatory (za małe, wbijające się w tkankę piersi - owszem).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam chyba juz jakas obsesje:)bo chciałabym juz być w 6 miesiacu albo najlepiej w 9 i już czekac na dzidzie...macie tez takie podejście?nie żebym nie chciała przechodzic przez ciążę ale już tak bardzo bym chciała zobaczyć zdrową dużą dzidzie:)...albo przynajmniej płeć:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj agatha jak obliczyłam sobie mo rozmiarek to nigdzie nie moge dostac:(chyba aleje i dalej bede nosiła zaszerokie 75....:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zejdź chociaż do 70 i większej miseczki... W większości sklepów da się je kupić bez problemu... Ponosisz lepiej dopasowany obwód, ciało Ci się ładniej uformuje i za kilka miesięcy sama będziesz wiedziała, że musisz szukać idealnej bielizny, a nie tylko takiej "w miarę dobrej".

A do tego - z pomocą forum nauczysz się robić doskonałe zakupy w internecie... Do tego dziewczyny ciągle organizują ciekawe akcje i jestem pewna, że już niedługo obwody 60 i 65 będą dostępne w sklepach.

Przetestowane przez dziewczyny z forum - w ciąży i w czasie karmienia biust psuje się głównie przez kiepskie staniki - luźne w obwodzie, za małe w miskach, kiepsko formujące i podtrzymujące...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jak byłam w zeszłym miesiącu to dopiero przytyłam 4kg.
Dzisiaj idę więc zobaczę ile jeszcze doszło:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jestem w 29 tygodniu i przytyłam 6 kg :)
już wiemy, że bedzie córcia ;-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej ja jestem w 25 tygodniu i przytylam 8 kg i tez bedzie coreczka :).Wszystko poszlo mi w brzuszek i biust i mowia mi ze z tylu jak patrza to nic nie widac ale ja przed ciaza bylam bardzo szczupla(50 kg no i 175cm jestem wysoka).Zobaczymy jak bedzie dalej bo apetyt mam ogromny :)a mowia ze te co mialy niedowage przed ciaza to szybciej przybieraja na wadze.

Pozdrawiam :)

Iwonka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kamiś gratulacje!!!
My też będziemy mieli córeczkę:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Teraz same dziewczynki jak slysze na okolo :).

Iwonka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj a u mnie wszyscy szaleją zeby była dziewczynka:)bo dla mnie wiadomo jak dla kazdej chyba przyszłej mamy najwazniejsze aby zdrowe:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to ja sie chwale ze u mnie tez córa ma być:) jestem w 26 i przytylam jakies 7 kg a co mi tam..;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No ja dzisiaj zaczełam 27tc i przytyłam 6kg :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale Wam zazdroszcze:)Jeszcze raz bym w ciązy pochodziła...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jestem w 24 tc i przytyłam 4,5 kg.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jestem w 22 tyg i jak na razie schudłam 3kg:)
kurcze a ja ciągle słyszę że się rodzą sami chłopacy:) my też będziemy mieli chłopaka
Kamiś gratulacje:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Gra dla 5 latka (12 odpowiedzi)

Hej, napiszcie proszę jaka polecacie grę planszowa dla rozgarniętego 5 latka. Potrzebuje na...

szkoła Montessori - ktoś miał styczność? (53 odpowiedzi)

Chciałam poprosić o opinie osoby, które mają/znają dzieci uczęszczające do szkoły (nie...

Pit 2023 (3 odpowiedzi)

Czy ktoś rozliczył się i już otrzymał zwrot? Interesuje mnie II US w Gdyni i Wejherowo

do góry