Widok

psychoterapeta Grazyna Lewko-zna ktoś

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
j/w ktos zna?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odradzam

Ta rzekoma Pani doktor w porozumieniu z innymi lekarzami z placówki wystawiła kilka pomowien do sądu o rzekome molestowania dzieci.
Rodziny które zostały pomówione przez tą Pania a potem oczyszczone z zarzutów zostały pozostawione samym sobie.Bez żadnego wsparcia do tej pory jeden z posądzonych jest mi osobiście znany po takich przejściach leczy się nie moze dojść do siebie.Gdzie jest sumienie tych lekarzy nawet słowa przepraszam nie usłyszeli rodzice tych dzieci .Żenada że taka osoba w porozumieniu z innymi jest bezkarna....
Co z tymi rodzinami skrzywdzonymi przez Panią Lewko
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 45
Prosze o kontakt, mysle ze mozemy wymienic sie dowiadczeniami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
doświadczenia w sprawie Pani Lewko opinia wyrażona prze ze mnie jest szczera i prawdziwa ale ok podje kontakt do siebie ale alexs-77@o2.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Proszę o kontakt anetapiszka82@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę o pilny kontakt...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo proszę o kontakt mam podobny problem. anetapiszka82@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę o kontakt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem w szoku po przeczytaniu wpisu. Mi osobiście pani Grażyna bardzo pomogła,jako pacjentka jestem z niej bardzo zadowolona. Zajmowała się mną w wieku 16-17 lat. Gdyby nie ona nie wiem jak bym sobie poradziła w życiu.
popieram tę opinię 42 nie zgadzam się z tą opinią 4
P. Lewko poznałem i zdecydowanie odradzam korzystania z jej usług. Zreszrtą nie bez powodu została wyrzucona z Gdyńskiego ośrodka po tym jak okazało się, że napisała kilka opinii które okazały sie tylko pomówieniami. Bez żadnego wyrzutu sumienia zniszczyła kilu dzieciaków narażając je na represje rówieśników i środowiska.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 38
Lewko do oskarżania o gwałt na dzieciach jest pierwszą. Niszczy ludziom życie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

zamknac lewko do psychiatryka!!!!!!!!!!! dopatruje sie strachu u dziecka przed rodzicem, podejrzewa wszedzie wykorzystywanie seksualne!!!!!!!!!! ktos musial ja powaznie skrzywdzic w dziecinstwie ze tak sie odgrywa teraz na innych i niszczy ludziom zycia swoimi bzdurami i obrzydliwymi klamstwami!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przeszedłem to wszystko co tu opisujecie. Była świadkiem w mojej sprawie. RODK miało zgoła odmienne zdanie. Mam ogromny żal za to co zrobiła, ale ostatecznie jej opinia została odrzucona. Powodzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Daj do siebie jakiś kontskt albo się odezwij Nainternet400@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej odezwij się proszę o kontakt wsprawie pani lewko anetapiszka82@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej odezwij się proszę o kontakt wsprawie pani lewko anetapiszka82@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ludzie! wymieniajmy sie tu kontaktem zeby sobie pomoc bo tych opinii jest coraz wiecej. wg tej pseudo psycholog kazdy byl molestowany.
podaje mail do kontaktu nainternet400@o2.pl , piszmy do siebie i sie bronmy wspolnie. wg takich ludzi jak ona kazdy ojciec jest pedo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam proszę o kontakt anetapiszka82@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

kartony na paczki (3 odpowiedzi)

Gdzie kupić solidne kartony ? Ktoś coś poleci ? w dobrej cenie ?

gdzie usg prywatnie 3w1 brzuch tarczyca i piersi (29 odpowiedzi)

Witam jak w temacie Potrzebuje namiary gdzie zrobie usg prywatnie - cały komplet - chodzi mi o...

rodzice chrzestni-kiedy zapytać? (20 odpowiedzi)

Tak sobie myślę kiedy prosi się by dana osoba została rodzcem chrzestnym naszego Maluszka? Jak...

do góry