Widok

ratujecie buty

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Co robice jak rozkleją się Wam buty? Robilam porządki w weekend i znalazłam kilka par które oprócz tego że są porozklejane to są w całkiem dobrym stanie, szkoda mi wyrzucić, kleić? Taki klej faktyccznie będzie trzymał, nie chciałabym mieć niespodzianki podczas chodzenia że but mi się odklei
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zanieś do szewca
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupiłam na Allegro klej szewski za 4 zł, jest przezroczysty i szybko schnie. Poprzyklejalsm wszystko noski w adidasach syna i już długo trzyma. Nie wiem czemu, ale we wszystkich adidasach dziecięcych te noski szybko się odklejają... nazywa się dokładnie „klej szewsku”
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam! Norrrka, warto wybrać na domową naprawę butów nowy na rynku kleju TADAM®. Jest on elastyczny, a dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek. Zachęcam do zakupu i sprawdzenia jego mocy działania.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam.com.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dzięki za wzystkie porady, kupiłam sobie ten klej tadam, znalazłam w leroy merlin, paę złotych kosztował a super poziałał, buty trzymają się dobrze, chociaż są używane codziennie praktycznie, pozytywnie się zaskoczyłam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A gdzie w ogóle kupię taki klej? Nie wiem gdzie szukać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam! Mirin klej TADAM® jest coraz bardziej dostępny. Możesz go kupić m.in. w kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych i sklepach elektrycznych. Prowadzimy obecnie bardzo intensywną dystrybucję, więc powinien być coraz powszechniej dostępny także w pozostałych sklepach.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam.com.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry, a w jaki sposób trzeba przygotować buty przed takim klejeniem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam! Zerti przed klejeniem butów należy pamiętać, aby jego łączone części były czyste, suche, bez tłuszczu i kurzu. Najlepiej oczyścić je środkiem na bazie alkoholu.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam.com.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czy Tadam jest tez dostępny online? Pytam ponieważ u mnie w mieście go nie ma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam! Pustułka klej TADAM® znajdziesz z pewnością online w sklepach internetowych z artykułami budowlanymi.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam.com.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak zamawiałam z Tesco on line to też mieli TADAM.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajnie, że ktoś ratuje garderobę zamiast po prostu wyrzucić. Brawo!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W razie czego polecam szewca we Wrzeszczu między na Sobótki, taki trochę ukryty. Już chyba z 10 lat tam oddaję. Nie ździeraja i dobrze robią. Nieraz już mam niektórych butów dość ale podreperują mi i noszę kolejny sezon. Zwłaszcza, że nie lubię chodzić po sklepach. A jak już kupię to dość drogie i staram się je mieć na kilka sezonów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taniej i ekologiczniej jest naprawić. Ja też ostatnio wyciągnęłam po zimie swoje adidasy i chciałam pobiegać, a tu noski odklejone w obu butach. Skleiłam tym klejem i swietnie się trzyma, mimo, że buty są naprawdę intensywnie eksploatowane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi jak buty padły to skleiłem je klejem Tadam, bardzo dobry jest, trzyma długo i do tego wydajny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak, ratuję buty. Mam klej Tadam, który radzi sobie z większością defektów powstałych na skutek eksploatacji obuwia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

but kompany! sprawdzcie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na rynku jest sporo klejów do butów. Sama nie raz uratowałam buty takim klejem i wszystko było w porządku. Jeśli obawiasz się, że nie zrobisz tego odpowiednio, może pomyśl o oddaniu ich do szewca? W tych czasach warto wspierać takie zawody.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jakki bidon dla 3-latki, z którego nie kapie? (13 odpowiedzi)

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone bidony, z których nie kapie. Obecnie mam Canpola ze słomką,...

Dieta Montignaca (307 odpowiedzi)

Cześć dziewczyny, czy któraś z Was stosowała może dietę Montignaca? Słyszałam, że jest bardzo...

Dr Jerzy Łożyk - czy ktoś był ? (21 odpowiedzi)

Witam, mam pytanie, czy któraś z Was była na wizycie u dr Jerzego Łożyka? Jak tak to jaka...

do góry