Widok

rehabilitacja w Gdyni- co i jak?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Hej forumki mam pytanko, moja Madzia jak się ją bierze na ręce caly czas swoje rączki trzyma z tyłu- nie opiera się na nich o mnie i trzeba jej porawiać, lakarka nie wiem czy tego nie widziała,albo nie zwrócila uwagi, ale siostra mi mówi że mam ją pokazać rehabilitancte i tu moje pytanie- czy powinnam póść do lekarza po skierowanie, czy to jest na NFZ, czy samej szukać prywatnie, i jeżeli tak to możecie kogoś polecić w gdyni?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gosiaczek u koleżanki to wygladało tak pediatra wytawia skierowanie do ortopedy , ortopeda do rechabilitanta na witomino w jej przypadku, ale to był wrzesień zeszłego roku, może są jakies zmiany o których nie wiem.Dziecko było starsze ok 5 latek.-esli chodzi na nfz, ja osobiście juz nie pamietam od kiedy ale napewno ponad 15 lat chodzę do gdyni chyloni Bogumił Kowalewski. i polecam .Za masaż z ustawianiem kregosłupa bierze 50 zł, takze podejrzewam,że za konsultacje więcej nie weżmie.Zatrudnia z 5 rechabilitantów, leczy tez sportowcow po urazach . Fachowy i miły spróbuj
wojewodztwo : pomorskie
ulica : Osowska 6
kod : 81-045 miasto : GDYNIA
Tel 1 : 058 663 99 74
image

image
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobra Diagnostyka
Gdynia ul. Armii Krajowej 44
2 piętro, gab. Nr 204 - Rehabilitacja
Nr 214 - Diagnostyka
Nr 226 Poradnia neurologiczna
Gdańsk ul. Jaśkowa Dolina 16
gab. Nr 1
tel: 570-040-055
tel: 58 558 81 39
http://www.dobradiagnostyka.com.pl/

rehabilitacja

W Placówce Dobra Diagnostyka w Gdyni ul. Armii Krajowej 44 gab. 204, posiadamy szereg zabiegów rehabilitacyjnych. Nasza aparatura jest nowoczesna oraz wysoce skuteczna. Rehabilitację dobieramy dobieramy indywidualnie do każdego pacjenta oraz do każdej z dolegliwości. Nasze doświadczenie, zaangażowanie oraz specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny przekłada się na wysoce skuteczną pomoc przy walce z bólem oraz dolegliwościami.

fala uderzeniowa

Fala uderzeniowa to nowoczesna, bardzo skuteczna metoda leczenia (mechaniczna lecznicza fala o określonej częstotliwości). Aparat przekazuje w celowane miejsce energię poprzez uderzenia aparatu, co w następstwie powoduje tworzenie nowych naczyń krwionośnych oraz inicjuje wytwarzanie substancji leczniczych przez dane tkanki. Fala jest zabiegiem wysoce skutecznym zabiegiem regeneracyjnym, przeciwbólowym, przeciwzapalnym.

laseroterapia (wysokoenergetyczna)

Laseroterapia - zabieg terapeutyczny, wykorzystujący silne właściwości regeneracyjne światła lasera do rehabilitacji danego obszaru, zmienionego chorobowo. Za pomocą lasera powoduje stymulację naświetlanych tkanek powodując skuteczny proces regeneracji. Laseroterapia jest całkowicie bezbolesna.

krioterapia (miejscowa)

Krioterapia zabieg z zakresu fizykoterapii, który wykorzystuje ciekły dwutlenek węgla do ochłodzenia bolesnego obszaru ciała. Krioterapia oddziałuje na układ hormonalny i odpornościowy. Powoduje wzmożone wydzielanie endorfin hormonów odpowiadających za leczenie w naszym organizmie. Zabieg stymuluje komórki do silnej reakcji regeneracyjnej. Kuracja krioterpią jest wysoce przeciwbólowa i silnie przeciwzapalna.

elektroterapia (jonoforeza)

Jonoforeza elektroleczniczy zabieg rehabilitacyjny. Zasada leczniczego działania polega na wprowadzeniu substancji leczniczych(leków) w głąb tkanki za pomocą bezpiecznej stymulacji prądem z aparatu do elektroterapii. Dzięki procesowi jonoforezy wprowadzamy dany lek w zmieniony chorobowo obszar miejscowo, skracając czas regeneracji, zwiększając skuteczność leczenia oraz działając przeciwbólowo w określonym miejscu.

magentoterapia

Magnetoterapia leczenie, regeneracja tkanek za pomocą pola magnetycznego. W naszej placówce posiadamy nowoczesny aparat do magnetoterapii. Oddziaływanie pola magnetycznego powoduje pojawianie się jonów w błonach komórkowych co w następstwie przyśpiesza proces krwiotwórczy, znacznie poprawia się przekaźnictwo nerwowe, procesy metaboliczne a tkanki ulegają odżywieniu.
Całość powoduje iż magnetoterapia stała się wysoce regeneracyjnym narzędziem rehabilitacyjnym.

zastosowanie zabiegów

Wszystkie zabiegi z zakresu fizykoterapii, które proponujemy, są bardzo skuteczne, przeciwbólowe, silnie przeciwzapalnie oraz zwiększają zdolność regeneracyjną danego obszaru, na którym wykonywany jest zabieg. Każdą dolegliwość rozpatrujemy osobno, a następnie dobieramy odpowiednie zabiegi fizykoterapii bardzo często łącząc je, zwiększając szansę na skuteczne wyleczenie dolegliwości oraz zlikwidowanie bólu.

Zastosowanie naszych zabiegów rehabilitacyjnych:
- rehabilitacja po zabiegu na cieśń nadgarstka / rowek nerwu łokciowego
- cieśń nadgarstka
- rowek nerwu łokciowego (uszkodzenie nerwu łokciowego)
- leczenie blizn po zabiegach
- łokieć tenisisty, golfisty
- zespół bolesnego barku, bóle stawu kolanowego
- ostroga piętowa, hallux
- bóle stawów i kręgosłupa
- kolano skoczka
- zespół Sudecka
- przewlekłe stany zapalne
- przykurcz d*puytrena
- zespół mięśnia gruszkowatego
- zespół ciasnoty międzypowięziowej
- brak zrostu i opóźniony zrost kości
- mięśniobóle, nerwobóle
- wszystkie stany zapalne oraz obszary objęte bólem

Zachęcamy wszystkich do rejestracji na rehabilitację z użyciem nowoczesnego, profesjonalnego sprzętu medycznego:

tel: 570040055
tel: 585588139

Gdynia ul. Armii Krajowej 44
2 piętro, gab. Nr 204 Rehabilitacja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Czy wasze dzieci będą chodzić w zerówce na religię? (80 odpowiedzi)

Zastanawiam się czy moja córa ma na tę religię chodzić czy nie i czy gdyby nie, to byłaby...

ortopeda dzieciecy (8 odpowiedzi)

witam. czy ktoras z mam miala do czynienia z ortopeda dzieciecym godnym polecenia? chce sie...

leczo- proszę o pomoc (10 odpowiedzi)

dziewczyny czy możecie napisać jak przygotowuję się cukinię do leczo? czy obiera się ją ze skóry?...

do góry