Widok

renusz uwaga znowu makabra

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
No to posłuchajcie jak bawiłam się ja, gość, na weselu w hotelu renusz.

Było miło i uroczyście, połowa towarzystwa to zdeklarowani abstynenci, wujkowie i ciocie w wieku dojrzałym, bez szaleństw.

Aż tu nad ranem pijana dyrektorka obiektu wyzwała obelżywie mamę panny młodej.
Przyjechała policja. Przyjęła zgłoszenie.
Wesele się skończyło burzliwie. I z pewnością należy do niezapomnianych.
Następnego dnia nikt oficjalnie nie przeprosił ani nie wyraził ubolewania z zaistniałej sytuacji.

Ja to ja, ale młodzi?
I to raz w życiu.

Co robić dalej? Jak uzyskać odszkodowanie za szkody moralne? Boli za bardzo żeby zostawić tą sprawę jakby nic się nie wydarzyło.

Co radzicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najpierw na spokojnie zażądaj od właścicieli ugodowego odszkodowania w wysokości co najmniej kosztów samego wesela. Oczywiście posiadasz fakturę za usługę. Jeżeli będą chcieli się wykpić to weź adwokata i zawnioskuj kwote powiedzmy 3xkoszty + wszystkie koszty adwokata + koszty sadowe. Świadków masz więc nie powinno być żadnych kłopotów.

A tak na marginesie to fajny ten hotel - ciekawe jak tam goście hotelowi spali podczas awantury?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję za radę
brzmi zdecydowanie i profesjonalnie

trochę mam pietra przed dalszymi kontaktami z tą'mafią'
niemniej wszystkie możliwe izby i zrzeszenia hotelowe dostaną skargę i zażalenie na 3* standard hotelu gdzie jak głosi reklama internetowa na stronie renusza:

żadne życzenie nie jest dla nas ani zbyt duże ani zbyt małe, a domowa atmosfera jest naszą specjalnością...

pozdrawiam
satarsa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zrób tak jak wiesiek a zobaczysz ze z kosztami sie niepołapiesz. ta osoba nigdy w sądzie nie była i nie ma pojecia na jakich to zasadach działa... Zapomnijcie o incydencie i zyjcie sobie dalej spokojnie jak do tej pory w Polsce nic nie zyskasz przez takie stawianie sprawy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba kretynie nie wiesz co to jest umowa, a organizacja wesela to także umowa. Za zerwanie umowy grozi kara. Jeżeli ktoś jeszcze obraża mnie i moich gości - a na dowód tego jest protokół policji to wybacz ale twoja obrona jest o kant dupy, sprawa jest na 100% wygrana o czym każdy adwokat Ci powie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wesele sie odbyło wiec nie ma mowy o zerwaniu umowy, ja wyraziłem swoje zdanie nie znaczy ze to popieram... Przez takich ludzi jak ty i podobne słowinctwo te fotum to jeden wielki śmietnik.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ty nadal z uporem równym jedynie chyba uporowi osła nie chcesz się dowiedzieć co oznacza umowa - nawet umowa ustna jezt wiążąca. Jeżeli młodym najpierw powiedziano że moga przystroić salę a później kazano im ściągać dekoracje to jest to zerwanie części umowy i jej niedotrzymania a już to jest powodem do żądania odszkodowania. To tak samo jakbys kupował kompletny nowy samochód, ale sprzedawca by stwierdził że pedał hamulca jest zbędny i go wymontował.
To że impreza się odbyła nie oznacza automatycznie że umowa została dotrzymana, a dopóki się chce robic komus prezenty za swoje pieniądze to proszę bardzo - w końcu to Wasza kasa i jak dla mnie to ją sobie wyrzucajcie gdzie chcecie, ale nie płaczcie że tak a tak Was naciągnięto. Należy być konsekwentnym do końca bo same płacze i lamenty nic nie wnoszą do żadnej sprawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ty figo - chyba nie jesteś związany z renuszem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie jestem zwiazany z renuszem nawet nie wiem gdzie to jest. Ale mam obecnie kilka spraw sądowych nie mówiąc o sądzie grockim i wiem co mówie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
toś sobie widać nieźle naskrobał:)

a mimo wszystko czas na serfowanie po forum weselnika
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie,
wesele się nie odbyło w całości
zostało przerwane,
usługa była niepełna, a więc niezgodna z umową,
czas imprezy został wbrew umowie przez organizatorów i z ich winy zmieniony
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

do góry