Widok

rigevidon

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Cześć mam pytanie czy są tu jakieś kobitki które zażywały lek rigevidon ?Jak samopoczucie ? Jakieś skutki uboczne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No są nowocześniejsze tabletki antykoncepcyjne na rynku, o mniejszych skutkach ubocznych .. ale nic nie wiemy z jakiego powodu takie a nie inne zaproponował Ci lekarz. Może miał ku temu powód.. może warto dopytać?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
To są nowocześniejsze tabletki antykoncepcyjne?
W Polsce na rynku były już w latach 90-tych i z tą nowoczesnością bym polemizowała.Jak dla mnie jedne z gorszych ,starych pigułek o dużej zawartości hormonów, ja się czułam po nich fatalnie i piszę to z doświadczenia osoby,która przyjmuje antykoncepcję hormonalną od ponad 20 lat.Na rynku masz dostępne teraz środki dwuskładnikowe o mniejszej zawartości hormonów od wspomnianych,do wyboru masz jeszcze tzw.pigułki mini jednoskładnikowe.Popytaj ,poczytaj albo zmień lekarza,może współpracuje akurat z tą firmą,której pigułki przepisuje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czytanie ze zrozumieniem się kłania .. napisałam właśnie , że są nowocześniejsze tabletki na rynku.. ehh
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak, kilka lat temu i brałam tak dwa trzy lata i nie było skutków ubocznych poza małym spadkiem libido ale to mi akurat nie przeszkadzało bo i tak nie miałam na nic czasu. Mi właśnie te nowoczesne mikropigulki nie działały dobrze, po większości mam mdłości. Z tabletkami jest tak że trzeba próbować i zmieniać aż trafi się na te swoje, bo niby wszystkie mają podobny skład ale jednak jest różnica
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Laserowa korekcja wzroku (45 odpowiedzi)

Czy któraś z Was poddała się temu zabiegowi? Możecie polecić jakąś klinikę, lekarza, koszt? Jak...

Jaki wózek polecacie (26 odpowiedzi)

Cześć niebawem rodzi i jeszcze zakup wózka jest przede mną, podobają mi się maxi cosi mura4,...

Gdzie mozna poogladać filmy online?? (36 odpowiedzi)

Znacie jakąś darmową stronke z fajnymi filmami online?

do góry