Widok

roczniak nie chce pić już Nutramigenu

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Moja roczna córa od kilku dni nie chce pić Nutramigenu 2, do tej pory rano i wieczorem wypijała po 200ml i raz kaszkę z tym mlekiem 150 ml. Od kilku dni kaszki w ogóle nie chce a rano i wieczorem zje co najwyżej po 100. Zastanawiam co się stało, czy przestało jej smakować (fakt nie jest najlepsze a poznaje dużo fajniejsze smaki), ma skazę białkową i nie wiem na jakie mleko można ewentualnie zmienić by było smaczniejsze, co zrobić by piła mleko jak dotychczas, boję się, że jak będzie mniej mleka pić to nie dostarczę jej odpowiedniej ilości witamin.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój 8 miesięczny synek porzucił Nutramigen na rzecz innych pysznosci. I musiałam kombinowac co mu podawac zamiast mleka a tez jest uczulony na wszystko co jest mozliwe. Nie było łatwo ale ja zastąpilam Nutramigen mlekiem o obniżonej zawartości laktozy. Lepsze to niz nic, chociaż musialam zrezygnowac z częstych mlecznych posiłków do 3 razy w tygodniu. Teraz ma 4 lata i nic mu nie jest. Nie przejmuj sie dzieci czasem nie mają ochoty na mleczne jedzonko, poniewaz zaczynają próbowac nowych smaków i wiedzą co dobre :))) Alergolog powiedziała ze wszystko jest w normie i niczego mu nie brakowało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakbys miala na zbyciu nutramigen 2, to chetnie odkupie :) altea1@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam nadzieję, że tak szybko nie będziemy się pozbywać, ale jakby coś to dam znać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja mała (1,5r.) też ma skazę ale ja daje Jej bebilon pepti.
Od paru dni, jest po prostu walka, żeby wypiła choć trochę,zmarnowałam już całą puszkę mleka i kaszkę... będę dalej próbować, bo przecież jest jeszcze za wcześnie żeby odstawić mleko!!!
A swoją drogą, idą kolejne zęby, więc myślę, że to jeden z powodów dla których mała nie chce jeść...
[url=http://www.maluchy.pl]image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ignaś odrzucił Nutramigen ok 10 mc - ale naszczęście chodziło chyba o formę (mleko), a nie o smak. Przeszliśmy na kaszę łyżką i rano i wieczorem i tylko tyle mleka dostawał.

Żadne dodawanie kaszki do mleka nie pomagało
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój synek kiedyś dostawał to mleko i pediatra nas ostrzegał,ze może odrzucić mleko jak pozna inne smaki bo akurat nutramigen jest strasznie gorzki :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
2? a ni ma 3? normalnie to dzieci juz 3 piją- poza tym możę zmień mleka- ja ieniłam na humane i sobie chwale
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na razie pediatra ciągle nam zapisywała 2, mieliśmy prowokację enfamilem o-lac ale policzki zrobiły się czerwone więc nadal Nutramigen.
A z ząbkami to też może jest coś na rzeczy, tylko że moja na gęsto kaszki na nutramigenie to już w ogóle nie zje. Zobaczę jeszcze przez kilka dni, jak się jej nie odmieni to spróbujemy innego mleka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My z bebilonu pepti przeszliśmy na rossmanoskie (babydream) to jest tak naprawdę niemiecka humana. Bardzo polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nutramigen jest tylko do 2, nie ma nutramigenu 3
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jest nutramigen 3 o smaku waniliowym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

szczepionka na HPV (29 odpowiedzi)

Wczoraj byłam z córką na obowiązkowym szczepieniu i przy okazji zapytałam o dodatkowe...

Szukam pediatry Oliwa/Żabianka (16 odpowiedzi)

Poszukuje dobrego pediatry na nfz w okolicy Oliwy, Żabianki.Nasza cudowna pani dr ogranicza swoja...

echo serca płodu-gdzie w Gdańsku? (30 odpowiedzi)

Czy orientujecie sie, gdzie poza Invictą, zrobię badanie echo serca płodu? Co prawda mam...

do góry