Widok

rolety

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
hej, macie jakies sprawdzone firmy do polecenia jesli chodzi rolety wewnetrzne??

a moze ktos kupowal w obi itp.?? i tez są godne polecenia??
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja brałam firmę z Pruszcza Gd, bo najbliżej. Pamiętaj tylko, by do sypialni brać takie z grubszego materiału, żeby latem słońce maluszka nie obudziło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok dzieki za rade :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam rolety z wojara
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój tata ma firmę zajmującą sie oknami oraz roletami i żaluzjami, wiec mogę ci napeno polecić, sama mam od niego :-)
To jest w Gdyni, jak chcesz dam ci namiar, napisz do mnie na maila.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gugis troche daleko bo by z gdanska, ale podaj namiary jak mozesz na nasojka@gmail.com

bo twojego meila nie widze :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na.cia moj tesciu kupowal chyba w obi i sa zadowoleni - sam je montowal, wygladaja ok. musisz tylko wymiary sprawdzic jakie potrzebujesz i sie przejsc po tych marketach bo na pewno wychodzi taniej niz od firm.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej,
ja zamawiałam niedawno w Gdyni na Morskiej, jak jedziesz i mijasz estakadę to w tym ciągu sklepów są rolety ANWIS tel. 58-623-51--75.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
JA ostatnio wymieniałam okna,drzwi i rolety i śmiałao mogę polecić pana Rysia.Tanio, sprawnie i fachowo zamontowane Miał duży wybór rolet do wyboru. My niestety nie mogliśmy szaleć bo czekamy na dzidzie , ale fachowiec godny polecenia tel502023376
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukam sprawdzonej firmy z Gdyni dla mamy. Żeby były dobrej jakości i najlepiej nie za drogie. Chodzi o rolety tekstylne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zamawialam na allegro, przysylaja gotowe do montazu, montaz zajmuje kilka minut. Sa naprawde spooko, nie roznia sie niczym od takich ktore zaklada fachowiec, a zaplacilismy 200zl za rolety na 4 okna o wymiarach 70x120
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
miesiąc temu zamawiałam tu http://www.omegarolety.pl/ z odbiorem w CH Oliwa (Liroy Merlin) :] szukałam czegoś taniego do kuchni ;) (mini żyłkowe)


u nas w pokoju mam rolety z http://www.trojmiasto.pl/Trik-o13069.html i jesteśmy zadowoleni :P (z prowadnicami) chociaż jedna prowadnica się odkleja - ale ciągle nie mam czasu żeby zadzwonić z reklamacją ;) (we wrześniu będą 2 lata jak mamy te rolety)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez mam rolety z firmy Wojar i polecam...
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam WAKO tel 609905822 mają rolety z firmy ANWIS naprawdę dobrej jakości mają punkt w Auchan i Gdyni na morskiej chyba ale robią w cąłym województwie pomorskim. Fajna i szybka obsługa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
odswiezam temat. Szukam firmy, która zrobi rolety na wymiar :) będę wdzięczna za polecenie kogoś :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja już drugi raz zamawiałam z roletomani i jestem zadowolona

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupowałam u firmy SEGA rolety. Mają chyba siedzibę w Gdyni. Polecam:) Przyjedzie do domku, wszystko wymierzy. Gwarancja jest na 24miesiące.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki. a może jeszcze propozycje firm z Gdansa? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam rolet z marketów. Kiedyś skusiłam się na zakup w Castoramie i żałuje do dziś :) jakość straszna.
Polecam sklepy internetowe z roletami, lub producentów lokalnych.
http://www.knall.uk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak rolety to te są bardzo fajne - https://www.karnix.pl/plisy-premium-435.html takie plisy bardzo ładnie się prezentują na oknach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Nie mam ochoty na seks przy tabletkach antykoncepcyjnych (19 odpowiedzi)

Witam. Czy ktoś również dostrzegł u siebie taki problem? Dodam,że z tabletek nie zrezygnuje bo...

Upominek dla Pani Przedszkolanki na zakończenie przedszkola (17 odpowiedzi)

Córka chodzi ostatni rok do przedszkola. Większość dzieci odchodzi do szkoły. Pani prowadziła...

Co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci? (36 odpowiedzi)

Ciekawi mnie co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci, mój synuś je tylko to co mu smakuje i co zna,...

do góry