Widok

roztepy

Jestem po porodzie i zastanawiam sie czy sa jakies dobre kosmetyki na roztepy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dość dobra jest Mustella na rozstępy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale Mustella jest chyba przed roztępami czyli przeciw nim, a nie na zwalczanie juz obecnych? chyba ze sie myle..?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też jestem po ciąży,ale i przed nią miałam pełno rozstępów na plecach,udach i piersiach.Nie są aż tak widoczne,ale są.Urodziłam styczniu.Rozstępy zostały mi paskudne na brzuchu,ale już powoli bledną i robią się płytsze.Mój wieloletni wyprubowany sposób żeby były mniej widoczne?smarować jak najwięcej preparatami na rozstępy.One już niestety nigdy nie znikną,ale nie muszą być aż tak widoczne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mustela ma różne preparaty. I jest dokładnie tak, jak koleżanka wyżej napisała rozstępy nigdy nie znikają, dzięki preparatom bruzdy mogą się zrobić tylko mniej widoczne. Mustella w swojej ofercie ma środki, które warto było stosować podczas ciąży, ale są też takie, które warto stosować po porodzie - możesz rzucić okiem znalazłam na jednej z aukcji
http://allegro.pl/item1030137976_mustela_intensywny_krem_na_rozstepy_i_blizny.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja polece cos o niebo tańszego, co przynajmniej u mnie dośc fajnie działa... ziaja z czarnej serii tylko ze są tam kosmetyki celowane ja np. używałąm tego na biust na rozstępy, ale siostra używała na celulitis na uda i pośladki i też sobie chwali
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zna ktoś jakieś dobre kremy na rozstępy, a przede wszystkim skuteczne, do stosowania jeszcze przed rozwiązaniem? Konkretnie chodzi mi tu o firme i namiar na sklepy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozstępów nie da się już usunąć, można tylko spowodować, że będą mniej lub bardziej widoczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja stosowałam krem firmy Dax Cosmetics i mi jak najbardziej służył. Nie jest zbyt drogi, a jest skuteczny, polecam! Możesz porównać ceny i zamówić przez np. cenkowo.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Tabletki Perfect Bust na powiększanie piersi (14 odpowiedzi)

Dziewczyny początkowo zastanawiałam sie nad zabiegiem powiekszania piersi operacyjnym ale chyba...

Jaka suszarka do włosów? (36 odpowiedzi)

Czy możecie polecić suszarkę, która jak najmniej niszczy włosy i jednocześnie szybko suszy? Moja...

Tabletki perfect bust na powiekszenie biustu. Czy działają? (67 odpowiedzi)

Od razu piszę tutaj jedno. Nie jesem jakoś specjalnie napalona na tego typu specyfiki, bo nigdy...

do góry