Widok

rumia-jachtowa orlex

jak tam z ogrodkami sprawa wyglada? jakie duze sa? czy to prawda ze sa niby wspolne?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ogrodki sa dla mieszkancow mieszkan parterowych.

Pietrowe mieszkania maja poddasza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tego co mi wiadomo to Orlex zapewniał, że Ci co mają mieszkania na poddaszu będą mogli swobodnie korzystać z ogródków.. Tymczasem Ci z parterów ogrodzili się tak, że nie ma nawet kawałka trawki wolnej a Ci z góry co mają zrobić... podobno był niezły kwasik o to.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Idac tym tropem, to osoby z mieszkan parterowych, powinni moc korzystac z poddaszy.

Poddasza oraz ogrodki nie sa wliczone w cene ale odpowiednio parter i pietro opiekuja sie ogrodkiem , poddaszem.

Ci z gory, mogli kupic mieszkanie na parterze - nie mozna miec wszystkiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obstawim, że Pani/Pan z dołu i broni swojego ogródka ? Logicznym jest, że nikt nie wejdzie do mieszkania tych z góry i nie będzie przechowywał swoich rzeczy na poddaszu w ich mieszkaniu ale ja po prostu napisałam, że Orlex zapewniał, że Ci z góry będą mogli swobodnie korzystać z ogródków tymczasem wyszło inaczej .. nie wiem czy Ci z dołu dogadali się z tym z góry na temat ogrodzenia się ale gdybym to ja kupiła mieszkanie u góry z myślą, że będę mogła korzystać z ogródka a sąsiedzi z góry by się ogrodzili to ja nie odpuściłabym tematu i starała się doprowadzić do tego aby składali te swoje siatki i mi udostępnili to co rzekomo mi się należy, ogródki z tego co wiem nie są wpisane w akt notarialny więc na jakiej podstawie Ci z dołu w ogóle się zagrodzili ? I pytanie jak piętro ma się opiekować ogródkiem do którego nie ma wstępu ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Poddasze tez nie jest objete oferta - nie placi sie na to, wiec dziala na tej samej zasadzie, co ogrod.

Ktos, kto kupuje mieszkanie na parterze, robi to z mysla o ogrodzie. Tym samym, osoby, ktore kupily na pietrze, dostali poddasze i jeszcze chca dostep do ogrodu, to chyba lekka przesada?

Nie mam na mysli, ze ktos z pietra dostal dostep do ogrodu, a ktos inny z pietra nie.

Patrter - ogrod, pietro - poddasze
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rumia

Gdzie w Rumi można zjeść coś dobrego (4 odpowiedzi)

Od niedawna mieszkam w Rumi, chciałbym dowiedzieć się co polecacie za miejsce aby zjeść jakiś...

Formeli 17 (65 odpowiedzi)

Rumia jest integralną częścią małego Trójmiasta Kaszubskiego, od lat jednym z najważniejszych...

Rumia Centralna (5 odpowiedzi)

Rumia Centralna, zgodnie ze swoją nazwą, powstanie w centralnej części Rumi, blisko Urzędu...

do góry