Widok
Nikomu nie robię pod górkę tylko wyrażam swoja opinię i swoje zdanie, ale widać że tu inni mają problemy ze sobą, moja dziewczyna tak mi zachwalała ten zespół przed imprezą dlatego napisałem swoje zdanie po imprezie, ale widać że chyba komuś nie wygodne sa moje opinie. Może problem w tym że nie musieli mnie wynościć po imprezie wtedy bym nic nie pamiętał i byłbym zadowolony, ale cóż mam nadzieję że większości z Was się podobało, poza tym widac jedno że te forum to jest tylko do reklamy a nie do wyrażania swojego zdania, sam z ciekawości szukałem co inni piszą o tym zespole i trzymam się swojego zdania bo nie tylko ja się w taki sposób wypowiedziałem, poczytajcie starsze wątki.Prawda w oczy kole.Pozdro.
do Leszcza!
Pisząc takie rzeczy mam wrażenie że Ty drogi leszczu nie wiesz o czym piszesz i robisz wyraźnie temu zespołowi pod górkę!
masz jakies złe informacje bo nie wierzę w to że jesteś maturzystą? ja jako maturzysta byłem na studniówce w sobotę i zabawa była REWELACYJNA gdyż grali wspaniale i kazdemu rytm wpadał w ucho. a nie zauważyłem żeby spozywali jakiś napój alkoholowy!
zastanawia mnie jedno kto o takiej porze wchodzi na weselnik i dodaje takie komentarze! bo napewno nie żaden kolega i kolezanka z klasy...
bardzo zastanawiające?
personel? a może Pan kamerzysta!
do którego to mamy poważne zastrzezenia! szkoda gadać.. bo wraz z wychowawca i dyrekcją żałujemy wyboru takiego kamerzysty.!!!!!
natomiast w 100% wybór zespołu "Sami Swoi" i sali był bardzo trafny.
dziękuje wszystkim za niezapomnianą studniówkę.( a niektórych rzeczy nie warto wspominac , skupię sie na rzeczach milych):::::::::::::)
Pisząc takie rzeczy mam wrażenie że Ty drogi leszczu nie wiesz o czym piszesz i robisz wyraźnie temu zespołowi pod górkę!
masz jakies złe informacje bo nie wierzę w to że jesteś maturzystą? ja jako maturzysta byłem na studniówce w sobotę i zabawa była REWELACYJNA gdyż grali wspaniale i kazdemu rytm wpadał w ucho. a nie zauważyłem żeby spozywali jakiś napój alkoholowy!
zastanawia mnie jedno kto o takiej porze wchodzi na weselnik i dodaje takie komentarze! bo napewno nie żaden kolega i kolezanka z klasy...
bardzo zastanawiające?
personel? a może Pan kamerzysta!
do którego to mamy poważne zastrzezenia! szkoda gadać.. bo wraz z wychowawca i dyrekcją żałujemy wyboru takiego kamerzysty.!!!!!
natomiast w 100% wybór zespołu "Sami Swoi" i sali był bardzo trafny.
dziękuje wszystkim za niezapomnianą studniówkę.( a niektórych rzeczy nie warto wspominac , skupię sie na rzeczach milych):::::::::::::)
Sądząc po godzinie komentarza to dobrze się znamy. Myślę, że masz większy problem z wikku niż z zespołem sami swoi. Lepiej pokaż na forum twoje wypociny to się pośmiejemy.
Ten dym coś ci poprzestawiał w główce. Niestety muszę Cię zmartwić wszyscy wracaliśmy swoimi samochodami za kółkiem. Lubisz tak bardzo konflikty to ta informacja może być cenna dla policji (piany za kierownicą?). Hi Hi. Co do poziomu to znam takie zespoły, które najprostsze utwory takie jak „szła dzieweczka” potrafią zagrać na wysokim poziomie. Tylko osoba z kompleksami i z małą muzyczną wiedzą żyje w przekonaniu, że tak nie jest. Ale to jego problem. Na całe szczęście nie musi nas zamawiać, a my nie musimy u niego grać. Na weselniku każdy pisze to co mu się podoba i jest to problem dla tych, którzy mają poważną konkurencję. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających weselnik, z wyrazami szacunku Leszek Sami Swoi
Ten dym coś ci poprzestawiał w główce. Niestety muszę Cię zmartwić wszyscy wracaliśmy swoimi samochodami za kółkiem. Lubisz tak bardzo konflikty to ta informacja może być cenna dla policji (piany za kierownicą?). Hi Hi. Co do poziomu to znam takie zespoły, które najprostsze utwory takie jak „szła dzieweczka” potrafią zagrać na wysokim poziomie. Tylko osoba z kompleksami i z małą muzyczną wiedzą żyje w przekonaniu, że tak nie jest. Ale to jego problem. Na całe szczęście nie musi nas zamawiać, a my nie musimy u niego grać. Na weselniku każdy pisze to co mu się podoba i jest to problem dla tych, którzy mają poważną konkurencję. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających weselnik, z wyrazami szacunku Leszek Sami Swoi
reklamujemy ich dlatego ze 100% par było zadowolone z ich grania na weselach a to chyba mowi samo za siebie
Wiesz do nas pary przychodzą po film jakies 3-4 tygodnie po weselu wiec relacje co do nich są przemyslane i pozbierane od gosci weselnych
ale Studniowki to całkiem inna sprawa .....niestety
pozdrawiam
Wiesz do nas pary przychodzą po film jakies 3-4 tygodnie po weselu wiec relacje co do nich są przemyslane i pozbierane od gosci weselnych
ale Studniowki to całkiem inna sprawa .....niestety
pozdrawiam
Nie wiem co Wy widzicie takiego w tym zespole, wróciłem właśnie co ze studniówki gdzie grali i ten zespół to nic takiego rewelacyjnego, grają wszystko na jedne kopyto, dużo disco polo , trafiło się kilka nowszych utworów, pozatym całą noc prawie graja polską muzę, no może z 5 zachodnich utworów i nic więcej, najlepiej jednak im wychodzi picie, tego nie odmawiają co gorsza to przyjechali ze swoim zapasem procentowym, przereklamowni i tyle no chyba że w okolicach kartuz nie ma nic lepszego. Potrafią się dobrze zareklamować zresztą tak jak większość tutejszych pseudo rewelacyjnych zespołów.A wikku będzie ich reklamował bo zapewne napedzają się imprezami.