Widok

skromne wesele

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy ktos z Was wyprawial skromne wesele?
Razem z moim Ukochanym chcemy, zeby wydarzenie to bylo kameralne i chcemy przezyc je z najblizszymi, a nie z ludzmi, ktorych wypada zaprosic...
Na co zwrocic uwage? Jak sprawic, zeby mimo wszystko wesele bylo niezapomnianym przezyciem takze dla samych gosci?

Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my nie planowaliśmy "tańców" a jedynie mieliśmy przygotowaną muzyczkę "do słuchania" -i cóż -płyta została w domu, z restauracji pożyczyliśmy dyżurną płytkę z prawdziwymi starymi hitami, i nie uwierzycie-ale beż zespołu ani dj'a goście sami się bawili- aż nie mogliśmy się nadziwić...-oczywiście gdzieś tak po 3 godzinach od rozpoczęcia imprezy -gdy już poziom pewnego trunku we krwi był odpowiedni ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie chcemy DJ'a, ani orkiestry. Będziemy mieli również przygotowaną płytkę z wybranymi piosenkami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok. ilu piosenek wypadaloby nagrac na plyte (lub jako mp3), zeby sie nie powtarzaly zbyt czesto. Ze 100 wystarczy? Jak myslicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak czytam sobie różne wypowiedzi i mam pytanie.
Czy wyznacznikiem udanego wesele musi być orkiestra lub dj? Jakby ludzie bez nich nie potrafili się dobrze bawić...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry