Widok

skromne wesele

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy ktos z Was wyprawial skromne wesele?
Razem z moim Ukochanym chcemy, zeby wydarzenie to bylo kameralne i chcemy przezyc je z najblizszymi, a nie z ludzmi, ktorych wypada zaprosic...
Na co zwrocic uwage? Jak sprawic, zeby mimo wszystko wesele bylo niezapomnianym przezyciem takze dla samych gosci?

Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapraszamy całą rodzinę i kilku znajomych (około 70 osób), ale pewnie wiele osób nie dojedzie, bo ślub nie jest w Polsce. Liczymy, że przynajmniej 50 osób będzie. Rady, rady, sama jeszcze niewiele wymysliłam :)


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No wlasnie u mnie tez odpada kamerzysta, wole uwiecznic piekne chwile na fotografiach.
To samo z orkiestra - w tle bedzie sie saczyc delikatny podklad muzyczny.
Ile gosci zapraszasz?
Jakies rady? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez robie raczej skromna imprezę. Nie angażuje np. kamerzysty, orkiestry, za to wiele pomaga mi rodzina i znajomi, chcemy zeby to bylo ' wydarzenie' także w tym znaczeniu, ze rodzina ma udzial w przygotowaniach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry