Widok

sprawdzony sposób na zatrzymanie laktacji.

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Z przyczyn ode mnie niezależnych muszę zaprzestać ściągać mleko. Do tej pory przez 5m sciagalam co 2h i karmilam swoim i sztucznym. Powiem szczerze jestem tym umordowana. Laktator wyssal ie tylko mleko ale i życie ze mnie. Co 2h potrafiłam ściągnąć 0.5l mleka. W ostatnich miesiącach już wylewalam. Macie sprawdzony sposób na zatrzymanie laktacji. Do gina mam po świętach by przepis mi zastrzyk lub tabletki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szałwia. Możesz pić napar lub łykać tabletki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

po pierwsze gratuluje takiego czasu sciagania swojego mleka!
po drugie: nie bierz zadnych chemicznych specyfikow bo one maja bardzo duzo skutkow ubocznych. naturalnie mozna zatrzymac laktacje. pij duzo szalwi, sciagaj rzadziej tylko do uczucia ulgi. potrwa to killka dni zapewn ale jest to naturalna metoda, bez zadnych konsekwencji dla twojego ciala.
ps. mleko w piersi zanika nawet do 2 lat po zakonczonym karmieniu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi szaławiła nie pomagała, pomógł czas :) było ciężko bo piersi wybuchały ale odciągałam tylko do uczucia ulgi. Ja już karmiłam tylko nocą kiedy zaczęliśmy odstawianie ( dziecko rok i 7 miesięcy) mleko zanikło po jakiś dwóch tygodniach, znam dziewczynę co rok nie karmi a nadal ma pokarm ale ma proplemy z prolaktyną więc to indywidualna sprawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zdecydowałam się na tabletki i po 2 dniach było po mleku. Nie wyobrażam sobie 2 tyg czekać, aż pokarm zaniknie. W tym czasie i tak piersi puchną, są obolałe i nie ma życia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nie mogłam bo odstawiłam jak byłam już w ciąży. Przy drugim dziecku napewno wezmę tabletkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jakie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Decyzja o ciąży podjęta- co dalej :) (42 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, dawno mnie tu nie było (kiedyś funkcjonowałam pod innym nickiem :)), ale teraz...

7latek nie chce czytać (33 odpowiedzi)

Mój syn mimo znajomości wszystkich liter nie chce czytać. Nie umie,nie chce złożyć wyrazu w...

prezent na ślub - nie kasa? (112 odpowiedzi)

Witam, wiem że temat wałkowany tu i na weselniku milion razy, ale może ktoś ma jakiś super nowy...

do góry