Widok

"staż związkowy"

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
nawiązując do średniej wieku - jestem ciekawa jaka wyjdzie nam średnia "stażu związkowego' przed slubem.
Nam niedawno stuknęły cztery lata, w dniu slubu będzie 4 lata i 8 miesięcy z kawałkiem, a jak to wygląda u Was??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja mysle ze nie ma na to zadnego przepisu....
czasmi pary z doozym stazem sie szybko rozwodza...
niestety na to nie ma reguly...
Trzeba po prostu dbac o swoja milosc...
ja tam wierze, ze KArolina znalazla tego jedynego na cale zycie...
Zreszta jak każda z nas...

Pozdrawiam...

> No to dziewczyny ja was chyba wszystkie pobije, MY w dniu ślubu
> będziemy się znali 11 miesięcy! już po miesięcu znajomości mój
> narzeczony stwierdził, że chciałby resztę życia spędzić już
> tylko ze mną. ja także miałam podobne odczucia i nie żałuję tak
> szybkiej decyzji (przynajmniej na chwilę obecną).

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a my 4 lata i 8 m-cy i 4 dni znajomości, narzeczeństwa 1 rok i 6 m-cy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
..........to ja może nie będę się wypowiadała ile jesteśmy ze sobą...............................................................................................................
............................................w dniu ślubu będzie 9 lat i 3 miesiące :))))))
nigdy w życiu bym nie powiedziała, że aż tyle bo to minęło tak szybko że nawet nie wiem kiedy :))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w dniu ślubu nasz staż wynosił: 2 lata i 7 miesięcy:)
A zaręczyliśmy się już po 3 m-cach bycia razem:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hehe
To ja też się dołączam, znamy się od 22 października 2005r., zaręczyny były w sylwestra, ślub chcieliśmy we wrześniu ale jednak przełożymy go chyba na czerwiec 2007r. więc też szybko mi poszło...ale nigdy nie byłam tak pewna tej decyzji jak teraz...po prostu znalazłam moja połówkę. Więc uściślając będziemy ze sobą 1 rok i 8 miesięcy!! :)

Pozdrawiam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A my w dzień ślubu będziemy dokładnie 4 lata 5 miesięcy i 11 dni :) Jak widzę, tutaj tez jestem statystyczną panna młodą ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a my w dniu ślubu będziemy razem równe 4 latka, a zaręczeni od 1 i 10 m-cy...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W dniu ślubu będzie 4 lata 8 m-cy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a my: razem od 2 lat i 2 tygodni :))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w dzien slubu beda 2 lata bez miesiaca:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie - na chwil obecną nie żałujesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w dniu ślubu bedziemy razem 4 lata 6 miesiecy i 10 dni, a zareczylismy sie po 2 latach i 5 miesiacah znajomosci (slub 16.09)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w dniu ślubu - razem 7 lat bez 2tyg, zaręczeni 2 lata i 7 miesięcy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapomniałam dodać , ze ślub mamy w 1 rocznice naszych zaręczyn !! (mój K. szczęśliwy, ze nie będzie musiał pamietac dwóch dat:)) W dzień slubu dokładnie, jak teraz obliczyłam bedziemy ze sobą: 4 lata, 8 miesięcy, 18 dni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a my w dniu slubu razem rowne 4 lata, a jako nerzeczenstwo 4 miesiace i 22 dni :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w dniu ślubu będziemy ze sobą 5 lat 9 miesięcy i 1 dzień, a po zaręczynach 1,5 roku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W dniu ślubu bedziemy razem 6 lat i prawie cztery miesiące. A zaręczeni bedziemy od ok 1,5roku (od grudnia 2004r) :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a zaręczeni od 18 października 2004
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o cholerka, gratuluje odwagi.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w dniu ślubu będzie 4 lata 2 miesiące
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry