Widok

stomatolog dzieciecy

szukam dentysty dla 5 latki - były juz 2 próby ale koszmar -histeria straszna a mamy góre do zrobienia - dajcie jakies namiary -bardzo prosze !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
NFZ - lekarz Bugajewska na Obłużu (Sucharskiego) w przychodni. moja 3 letnia córcia jest po leczeniu i wręcz się chwali, że była u dentysty i nie ma już "robaczków" w ząbku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam w pruszczu gdański na ul. Okrzei
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Będzie ciężko.
Miałam kiedys podobny problem.Chodziłam do dentysty w ETC na Zaspie,tam podawano "Głupiego Jasia" aby dziecko było wolne od stresow,bólu i nie przerażało sie urządzeniami dentystycznymi.
Pomagało,zęby wyleczono.
Przed podaniem specyfiku,nie żądano żadnych badań lekarskich,tylko wymagana była zgoda rodziców.
Niestety nie ma przy zabiegu lekarza anestezjologa. To błąd i to wielki.

Wiem,że w Szpitalu na Zaspie mozna było kiedyś prywatnie i za niemałe pieniadze poddac sie podobnemu zabiegowi,ale juz z dobrą opieką medyczną i odpowiednim, w razie czego, zapleczem ratunkowym.
Niestety wszystko może się zdarzyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szczerze polecam panią Mariannę Siejkę, ma gabinet w Gdyni przy ul. Morskiej 157/2. Super podejście. Mój 6-letni syn był kilka razy i później jeszcze wypytywał kiedy znowu pójdziemy do dentysty ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam Eurodent na Przymorzu i pani dr Ewa Gazda. Gabinet dla dzieci kolorowo i telewizor, a wnim bajki dodatkowo mogą podać gaz rozweselający! Fakt drogo, bo wypełnienie ok 110zł gaz 80zł. Moja mała ząbki miała robione 3mc temu, wypełnienia jeszcze nie wypadły;). Natomiast nie polecam przychodni na ul Subisława plomby wypadły po 1 mc, a koleżanka dostała opryszczkę, a też sporo kasują!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Kontuzja kolana - poszukuję doświadczonego fizjoterapeuty. POMÓŻCIE!!! (28 odpowiedzi)

Witam, bardzo proszę o pomoc. Trzy mies. temu doznałam kontuzji kolana z uszkodzeniem...

Przedwczesny wytrysk (30 odpowiedzi)

Witam. Od zawsze miałem problem z przedwczesnym wytryskiem ale od jakiegoś czasu bardzo się to...

gdzie rezonans magnetyczny? (73 odpowiedzi)

Dziewczyny czy możecie mi powiezdieć gdzie w Gdansku można zrobić szybko rezonans magnetyczny...

do góry