Widok

sukienka na poprawiny

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
dziewczyny co zakładacie na poprawiny??? najbardziej cieszyłabym sie z konkretnych zdjęć.. pomyślcie..dzieki..

monia111
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja to,troche inaczej tu wyglada niz w realu,kolor bialy,plus biale szpilki
http://www.allegro.pl/item98404317_janza2_hit_garnitur_wiosenny_pastelowe_kolory_r_38.html

Nie przeprasam za bledy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

sylvi strój na poprawinki

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gosiksz , super ta kiecka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
będę szyła, mam nadzieje, ze wyjdzie tak jak na zdjęciu!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

znalazłam taka suknie na allegro i bardzo mi sie podoba - juz sie chyba zdecydowałam na nią ( na poprawiny i nie tylko)
co o niej myślicie dziewczyny?
tylko cena mnie troche dołuje bo prawie 900 pln

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ladniutka,ale cena powalajaca!nie boisz sie za taka cene kupowac w ciemno?to jaks dobra firma ze tak ja cenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem ze to troche przesada z ta ceną :)
tym bardziej ze moja suknia ślubna ( która juz wisi w szafie) kosztowała mnie TYLKO 700...
udalo mi sie fartem odkupic od babeczki, ktora sie rozmyśliła na sam koniec, tzn. zamówła inny model...
Ale ta suknia tak bardzo mi sie podoba że chyba zaczne na nia zbierac kaske

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej dziewczyny ja kupilam wlasnie ta kreacje i czekam na przesylke , rozm. 38 , jak dojdzie do mnie to dam wam znac czy warto.....;-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czekam na info :) Nie wiesz czy mają też 34?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dam znac po weekendzie, ponoc wtedy ma przyjsc do mnie przesylka...sama jestem ciekawa,, ja zamowilam w Otto.de
oto link:
http://www.otto.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/Otto-OttoDe-Site/de_DE/-/EUR/OV_DisplayProductInformation-Start;sid=OzpvemKl3gZreib037tbuDf1B8lzi_t4hGmWLkDaaSXKNDC6nnTEFm99SCiM4g==?BundlePage=0&CategoryName=sh781976&dynPageSize=11&ListSize=11&ls=0&ProductID=qaF_AAABJMMAAAEKZCRNPK_k&ProductPage=0

rozmiar 34. tez maja.........

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej tulla, wlasnie mierzylam swoja sukienke....nareszcie doszla do mnie z OTTO - jest OK, ladnie lezy....warta ceny uwazam, mi sie podoba, do opalonego cialka ladnie wyglada
papa

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no przepiekna ale cena mnie zniecheciła chyba przesadzona jednak; /mysle ze w takiej cenie mozna znaleźć conajmniej 2 równie ładne sukienki:)ale fakt jest piękna na zdjęciu, ale muszę cię ostrzec ze suknie apart mocno zdobione w rzeczywistosci bardzo sie róznia od zdjec!dostałam zdjecia na maila sukni z allegro i wygladaja zupełnie inaczej-moim zdaniem gorzej aczkolwiek nadal pozostaja piekne

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ktos kupił juz taką suknie na tej aukcji, napisałam do tej osoby zeby w miare możliwosci przysłała real foto ...
tak w ciemno to rzeczywiście strach kupowac
zobacze czy mi odpowie... a może do czasu naszego ślubu troszke stanieją:)?

Ale fakt, na zdjeciu BOSKA!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobry pomysl i popros o zdjecia "na osobie"ja za kazdym razem tak robie bo na modelkach to komputerowo rozślwietlaja itp wydłużaja im nogi,wyszczuplają...moja koleżanka pracuje w agencjii ktora zajmuje sie obróbka takich zdjąc znanych gwiaz zw niemczech wieć troszke o tym wiem...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
monia masz racje, narazie sie wstrzymam,
jak dostane zdjecie to je tutaj wkleje - sama jestem ciekawa jak wygląda w rzeczywistości

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jezu ale ta suknia jest super jeżeli wygląda tak w rzeczywistości to jest warta tych pieniędzy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
monia111 - podbiłam dla ciebie watek - tytuł taki sam jak ty utworzyłaś :) tam jest więcej zdjęć

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki, chodzi mi o sukienke nie az tak "balowa"... jakas prosat, moze byc krótka. dzieki

monia111
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
a to moja niestety jest za duża wiec szukam pilnie dobrego(nie obleganego )krawca który mi ja ładnie zmniejszy-dopasuje-moze macie jakiegos np rodzinnego dobrego krawca:)?poprosze o namiary-oczywiscie sprawdzony:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może wiecie gdzie w gdańsku kupię fajną sukienkę na poprawiny? na szycie już zbytnio nie mam czasu, a i tak ja wolę zawsze przymierzyc przed zakupem i zobaczyc jak dany fason mi pasuje. A byłam ostatnio na gildii po inne rzeczy i tak jak patrzałam na tamte sukienki to wszystkie takie same, a ja chciałabym coś oryginalnego.kiedyś w Orsayu były jakieś sukienki a teraz też nic nie widziałam :-( a czas goni...

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm a spróbuj w wielkim młynie na ostatnim pietrze..jedna mi sie tam podobała:)albo w manhattanie ale tam sa cholernie drogie-ta ktora ja wybrałam 1600 jak przymierzałam było cudnie ale jak siedowiedziałam ile kosztuje to myślałam ze sie przesłyszałam:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry