prawda ze przepiekna jest ta suknia... dzisiaj ja mierzylam i jeszcze do konca nie jestem zdecydowana ale wyglada pieknie :) a jesli moge spytac kiedy masz slub? :)
00
~spinka
(20 lat temu) 18 grudnia 2005 o 17:24
Ja mam ślub 26 sierpnia 2006, ale jeśli chodzi o sukienkę to jeszcze nie jestem zdecydowana. Pozdrawiam :-)
tak przymierzyć tą suknię można w salonie na grunwaldzkiej..na wysepce..
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli.
00
~Olenka
(20 lat temu) 20 grudnia 2005 o 15:06
Ja zamowilam ten model sukienki, bede ja odbierala w lutym, bo wesele mam 04.03. Jak cos to bedzie do sprzedania. Sukienka jest w rozmiarze 36 i ma kolor ecry, pozdrawiam Ola