Widok

suknia z elementami czerwieni

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
witam :) drogie Panie jesli amcie jakies fotki badz linki na suknie slubne z element. czerwieni to bardzo prosze o wklejenie ich tu :) pozdrawiam wszystkie przyszle Żony i obecne tez:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapytaj dori
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę bardzo :)Mam troszkę
A nawet moja znajoma chce takową ( z bordowym gorsetem) sprzedac jak zechcesz to dam ci namiar
Klikając na foto powiększy się
Wszystkie fotki poniżej sa znalezione jako suknie slubne :)

Taką sama chciałam kupic, ale nikt mojego rozmiaru nie miał :(
image
image
image
image
image
image
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dorzuce tez swoje

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i jeszcze jedna
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
image



popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i jeszcze jedna propozycja tym razem od papilio
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
iiiiiiiiiiiiiiii :)
Oferta sprzedaży/zdjęcia mojej znajomej
http://www.album.astral.pl/album/index.php?action=show&gall_id=2&ap_ex=17&alb_id=1227&off=0&search_exp=&order=created&user_albums=&last_action=browse
oto jej suknia image

dość popularną suknią jest model scarlet - ta z bordowym fartuszkiem Można ją znależć w ogłoszeniach w necie
image

image
image
image
image
image
image
scarlet tył image
image
etnaimage
image

Ta suknia tez była popularna w 2005, ale nei wienm jak się nazywa :(
image
image
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ta moja oststnia - z koronką rybka to może z papilio????????

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziekuje sa sliczne :)) jakbyscie mialy jakies inne modele to wklejajcie:) dzieki z góry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dorzucam swoją propozycję, troche oryginalna, ale może o to właśńie chodzi? :-)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uważam, że suknie z połaczeniem czerwieni sa śłiczne - ale takie z czystą czerwienią, taką jasną i 'krwistą": bo bordo, jako wszechobecne już mi się nieco "przejadło".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To własnie ta suknia fotka katalogowa - ja wkleiłam w realu - druga i trzecia od końca :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Piekne te suknie z elementami czerwieni!!! To mój ulubiony kolor.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wejdż jeszce na stronkę
http://www.kouzaburou.jp - sa tam kolorowe suknie, ale uprzedzam - mocno udziwnione :)
wejdż tez na:
http://sophia.com.pl
http://www.nightmovesprom.com/dresses




no i wklejam inne
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki!!sa sliczne!!!:)))) wow!!!!!!!!! a jak mamy suknie z elem czerwieni to jaiego kloru powinien byc garnitur pana mlodego??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moim zdaniem zawsze popiel lub czarny najlepiej sie prezentuje :-) ale to tylko moje skromne zdanie :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moim zdaniem tez - czarny, popiel, ciemny grafit i krawat/musznik bordo no i kamizelka w kolorze garnituru lub sukni

i oczywiście wklejam przykłady :)
image
image
image
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze znalazłam:
image
image


A te poniżej - z PAPILIO można zastąpić kolor pomarańcz/róż czerwienią
image
image
image
image
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry