Widok
Najlepiej wejdz na strone http://www.scholaris.pl i zobacz wyniki egzaminow koncowych - bedzie obiektywnie. Ja sie ciesze, ze moj syn juz konczy szkole podstawowa.
Witam. Bardzo żałowałam że przeniosłam swoje dzieci z Chylonii do Bojana. Po paru miesiącach dzieci znowu wróciły do Chylonii. To był tylko kłopot i stres dla dzieci. Mogę jeszcze powiedzieć że nie byłam jedyna z takim problemem. Jeżeli ma Pani dobrą sprawdzoną szkołę to po co eksperymentować. Ta szkoła nigdy nie cieszyła sie dobra opinią. Długo by rozmawiac na ten temat. Decyzja należy do Pani. Zyczę wszystkiego dobrego.