Widok

szuflady Amix i kosz magic corner - macie?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
szukam opinii na ich temat, może ktoś z Was ma w swojej kuchni te systemy i może podzielić się opinią na ich temat. Amix daje też dożywotnią gwarancję tak jak blum, jest jednak dużo tańszy więc zastanawiam się jak z jakością tych prowadnic. Magic corner to ciekawa propozycja dla szafki narożnej, ale czy się sprawdza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam magic cornera z Rejsu. Dla mnie super. Chodzi gładko, a jest naprawdę porządnie obciążony. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli jakość to tylko PEKA jest OK, pozostałe to chiński szajs, a co do dożywotniej gwarancji chińskiego szajsu, niech ktoś to spróbuje reklamować np. po 2latach. powodzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
4 komplety TB10 dwie sztuki prowadnic uszkodzone!!!raczej nie polecam nie dość że przysłali mi już uszkodzone siłowniki przytarte i z wyciekiem oleju to po roku nastepne dwie prowadnice
- plastikowe kółka się wyszczerbiły co nie pomaga w prawidłowej jeździe a w szufladzie same skarpetki nic ciężkiego.Bierzcie inne !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy wszystkie osoby, które tutaj polecają Bluma miały okazję porównać go z innymi producentami? Nie zaprzeczam ale warto chociaż podać w czym jest lepszy od innych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam w innych szufladach inne prowadnice ok 5lat i nic się nie dzieje. Ale stolarz nie chce robić na innych bo blum daje gwarancję i w razie czego to bierze i wymienia a reszta podobnie z tylko rok.

Jeśli jednak szukasz czegoś od innego producenta, skontaktuj się z nimi: https://uchwytymeblowe24.pl/prowadnice-meblowe Powinni dobrać odpowiednie prowadnice meblowe i doradzić na co zwrócić uwagę przy wyborze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

malejące piersi po porodzie? :) heh... (60 odpowiedzi)

hej dziewczęta... Temat może i banalny, ale dla mnie taki se :) Pytam z ciekawości-czy...

Wakacje na Mazurach - gdzie polecacie? (66 odpowiedzi)

Chcemy (z mężem i ponad rocznym dzieckiem) pojechać w czerwcu na 4-5 dni na Mazury. Nie wiem...

Dobry ortodonta (32 odpowiedzi)

dla osoby dorosłej, wada zgryzu, znacie kogoś?

do góry