Widok

szukam dobrego chirurga plastycznego- korekcja uszu

szukam dla znajomej dobrego chirurga plastyka-korekta odstających uszu. Jeśli macie kogoś sprawdzonego albo dobrze o kimś słyszeliście to po prosze o kontakty :))
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prof. Jaśkiewicz, pracuje w Akademii Medycznej oraz w Swissmedzie
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Dr Marek Muraszko z Klinika Medica w Gdyni. Miałam sama u niego dwa zabiegi i jestem absolutnie zachwycona.
Jeżeli masz pytania to wejdź na forum twojeciało,pl to forum o operacjach plastycznych i poczytaj opinii dziewczyn o nim i nie tylko o nim.
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziekuje, już zaglądam na forum :)
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmmm, a czy tylko trójmiasto wchodzi w grę? Bo widzisz, ja uważam, że powinno sie szukac nie lokalnie ale "uznaniowo" tzn patrząc na prestiż lekarza, rankingi itp. Przecież taki zabieg to decyzja, której skutki będziesz oglądac do końca życia...zastanów się jeszcze, popytaj, a ja ze swojej strony radzę Ci zastanowic się nad kliniką Sfera (W-wa). Znam 2 osoby, które miały tam operacje i są zadowolone.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesli nie tylko trujmiasto to bardzo dobry jest dr Pawel Szymanski z warszawy :) Poczytaj opinie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdzitowiecki poszukaj strony
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja bym tez zdecydowanie obstawiała Warszawie, bo jednak jest tam sporo dobrych chirurgów plastycznych, bardzo profesjonalne kliniki i nie oszukujmy się, tacy lekarze maja większą wprawę, bo robią więcej takich operacji. Bardzo dobra opinia cieszy się IQ Medica właśnie z Warszawy. Sporo informacji na temat zabiegów znajduje się na stronie, wiec jeżeli ktoś byłby chętny, to zawsze może sobie najpierw poczytać, jak miej więcej to wygląda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jaki jest koszt takiej operacji?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja robilam piersi u dr Muraszko-Kuzmy. przyjmuje w gdańsku w Perfect medica. Jestem bardzo zadowolona z efektu i nie bylo zadnych komplikacji. Moja znajoma robila w Gdyni uszy, ale niestety nie pamietam nazwy kliniki. ale chirurg kobieta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy taki zabieg jest bardzo bolesny i jak sprawa wygląda później z rekonwalescencją, długo trzeba do siebie dochodzić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też zastanawiam się nad korekcją uszu, wydaje mi się, że wiele osób ma z tego powodu kompleksy, ja radzę sobie zasłaniając uszy długimi włosami, ale ileż można… Chciałabym kiedyś wyjść w kucyku i się nie wstydzić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja robiłam w https://www.raczkowska.pl/ i na pewno nieco bólu jest po zabiegu, wiadomo, to jednak operacja, ale mega warto i o bólu się szybko zapomina jak można z uśmiechem spojrzeć w lustro :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To nawet nie operacja tylko zabieg w miejscowym znieczuleniu, trwa około 90 min i po sprawie. Po zabiegu szybko wszystko się zagoiło, jestem mega zadowolona, bo miałam duże kompleksy z powodu odstających uszu i to od dzieciaka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie robiłaś korekcję, jeżeli można spytać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U dr Zofii Bochen z Warszawie, fajna babka i dobry fachowiec.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadza się, ja też się tego bałam bo sądziłam że będzie coś jak operacja ale to tylko zabieg. A mi korektę wykonywała doktor Żukowska z Łodzi, bardzo fajna chirurg, a efekt taki jakiego chciałam więc jak ktoś szuka dobrego chirurga to polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też trafiłam do doktor Żukowskiej na zabieg ale akurat miałam robioną korektę nosa oraz uszu, ale potwierdzam że bardzo dobra chirurg, ma fach w ręku. I dobrze się mną opiekowała już po zabiegach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Białymstoku też dr Dorota Żukowska przyjmuje , w klinice Humana Medica Omeda na Fabrycznej . Polecam, rzeczywiście świetna chirurg plastyczna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Plastykę uszu wykonywałam sobie w Krakowie w gabinecie doktor Marty Raczkowskiej, przy ulicy Grzegórzeckiej. Serdecznie polecam ten gabinet!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chodzi o operację uszu śmiało polecam dr Dorotę Żukowską, przyjmuje w klinice Humana Medica Omeda w Białymstoku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tam nigdy nie patrzę gdzie tanio, bo można sobie krzywdę zrobić. Wybrałam sprawdzona klinike Humana Medica Omeda z Białegostoku i dr Dorotę Żukowska. Ma dobre opinie, z resztą siostra u niej była więc wiem że trafiłam w dobre rece
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uszy operuje w Gdańsku w Browarze w K2Medical chirurg plastyk dr Łukasz Banasiak,świetny fachowiec
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobre opinie ma dr Dorota Żukowska z kliniki łódzkiej Dermed, siostra sie też u niej operowała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jak po zabiegu, możesz napisać jak wrażenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oj tak, dr Dorota Żukowska jest dobrym chirurgiem plastycznym. Jezdze nawet do niej zmarszczki wypełniac, miałam operacje kilka lat do tyłu juz, bez najmniejszych komplikacji, dosy c szybko sie wszystko zagoiło. Zupełnie inne zycie teraz, bez kompleksów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chodzi o Trójmiasto, to sprawdź klinikę medycyny estetycznej Derm-Estetyka z Gdyni. Wykonują korekcję uszu (pary lub jednego, to zależy od Was). Zazwyczaj zabieg trwa maksymalnie 1,5 godziny i wykonywany jest ze znieczuleniem miejscowym. Cennik i szczegóły na temat korekty są na stronie https://derm-estetyka.pl/korekta-uszu-gdansk.html/ . Cena zawiera też koszt konsultacji i zdjęcie szwów, które następuje po 14 dniach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz właśnie dużą popularnością cieszy się dr Żukowska, więc moim zdaniem jak najbardziej warto do niej udać się na konsultację. Odległość do najbliższych nie należy, bo przyjmuje w Łodzi. Ale jest to efekt na resztę naszego życia, więc warto po ten odpowiedni efekt pojechać nieco dalej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepszy jest dr Maciej Kulicki. Perfekcyjnie wykonał mój zabieg. Jestem bardzo zadowolony z efektu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

ziaja-dla kobiet-co polecacie? (14 odpowiedzi)

nie mam zbytnio doświadczenia z kosmetykami tejże firmy-ale slyszałam wiele pozytywnych opinii,...

Dobra kosmetyczka w Gdańsku i okolicach (57 odpowiedzi)

Witam, poszukuje dobrego salonu kosmetycznego z przystępnymi cenami. Proszę o wasze typy.

Keratynowe prostowanie włosów - kto próbował? (28 odpowiedzi)

Jak w temacie :) Warto zainwestować? Jeśli tak, to czy możecie polecić jakiegoś konkretnego...

do góry