Widok

targi ślubne

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
CZY KTOŚ ORIENTUJE SIĘ CZY WJAZD NA TARGI W OPERZE JEST OGÓLNODOSTĘPNY?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej niki Ci się nie pomyliły????

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć. Wiem że wjazd na targi jest ogólnie dostępny - targi są dla młodych par w szczególności właśnie i się tam wybieram. Do zobaczenia. Magda M.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie pomylily sie jej widocznie, przeciez ma inne cyferki...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hym sabotaż mały albo zbieg okoliczności Nefretete... :) Nie ważne witaj koleżanko...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale to tak dla sprostowania :)Niektórzy nie zauwazaja po prostu cyferek obok.Na szczęscie mój nik jest zawsze podświetlony :) Ufffff....

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Targi ogólnie dostepne, bilet wstepu w W-wie był 15 zł, więc pewnie w spocie tez około tego...

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam rok temu. Beznadzieja.

Mila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Sopocie nie ma Targów. Wiesz Opera Bałtycka jest w innym miejscu. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aaa, dzieki maj za sprostowanie :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wyszukiwanie na Forum Weselnika szukaj –Nefretete23 = 642 wpisy na forum –
naszym zdaniem ? _ bez komentarza .
I nie życzymy sobie jakichkolwiek ingerencji Pani o niku Nefretete 23. na forum.

To skandal aby osoba będąca Moderatorem angażowała się publicznie na tym forum , i uważamy aby administrator portalu Trójmiasto.pl zainteresował się tą sprawą . Pozdrawiamy - zainteresowani.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o co Ci chodzi? to fakt, ze Nefretete 23 angazuje sie bardzo, ale przeciez to chyba nam wszystkim na dobre wychodzi!! juz kiedys pytalem sie Nefretete kim jest, ze tak tyle wie i sie zna i nic nie napisala, ale moze teraz na maila cos powiesz Nefretete23?? jestem Ciekaw skad bierzesz te wszystkie wiadomosci? pozdrawiam Ci i rob Swoje nadal nie patrzac na innych!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ej, skoro nefretete jako pierwsza w tym roku wychodzi za mąż, to chyba ma prawo się tu udzielać, pomimo że jest moderatroem, prawda ??
ja nie widzę w tym nic złego ;))
pozdrawiam Nefretete ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dostałam odpowiedz od organizatorów targów:
wstęp 8 zł
czas trwania 10.00-18.00
Listy z informacją co i o której brak :-((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki za info ;) faktycznie, szkoda, że nie wiadomo kiedy co będzie, bo i tak nie mam zamiaru spędzić tam 8 godzin ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witajcie. Byłam w zeszłym roku na Targach ze znajomymi i widziałam, że praktycznie co chwile były jakieś atrakcje - konkursy dla młodych prawie non stop, pokaz wizażu i makijażu, para taneczna itp. A byłam jakieś 45 minut. Także myslę , że po prostu każda godzina jest dobra i w każdej można się na coś ciekawego "załapać". Ja juz nie mogę się doczekać tej fajnej atmosfery targowej. Mam nadzieję, że tym razem znajdę już dla siebie ciekawą ofertę czego i Wam życzę. Do zobaczenia wszystkim forumowiczkom. Grazyna W.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witajcie!
Chciałam zaznaczyć że ta "gula"powyżej to nie ja! Ja jestem zalogowana.
Co do Nefretete to miałyśmy po moim ślubie małe "spięcie" bo podałam na forum telefon do zespołu,który sprawdził się u mnie, i zostałam posądzona o odpłatną reklamę,ale to już przeszłość. Nefretete super że wprowadzasz wątki o ślubnych obyczajach,przesądach etc.Szkoda tylko że dopiero teraz :( -jestem już 6 msc. po ślubie!
Trzymaj się cieplutko i powodzenia!!
pozdrawiam gula
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki.....
no tak się złozyło,że wczoraj wprowadziłam,ale jakoś zainteresowania ze strony forumowiczów nie było,więc spadły.Ale do poczytania to chyba są spoko :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wybaczcie, ze dopiero teraz wysylam te wiadomosc, ale wczesniej nie wiedzialam, ze jest takie fajowe formu dyskusyjne :))).Mam nadzieje, ze komus przydadza sie te informacje.
Pozdrawiam goraco.

II Targi- Ślub i Wesele
Państwowa Opera Bałtycka

29 Stycznia 2005 (sobota)
Godzina: 10:00-18:00

Bilety w cenie: 8 zł

W programie targów:


Pokazy

Występy zespołów muzycznych

Pokazy tańca towarzyskiego

Wizaż i makijaż okolicznościowy

Liczne konkursy z nagrodami

Ramowy pragram imprezy:

11.00 Makijaż i fryzury okolicznościowe
12.30 Występ zespołu muzycznego
13.30 Muzyka kameralna
15.00 Pokaz mody w tańcu w wykonaniu Mistrzowskich Par Tanecznych
16.30 Makijaż okolicznościowy
17.30 Muzyka kameralna


Cel: promowanie dobrego stylu i smaku oraz służenie informacją młodym parom, rodzicom i gościom.

LICZNE KONKURSY Z NAGRODAMI!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Będziemy całą rodzinką :) tzn, ja mój luby i nasi rodzice :) trzymankooo !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry