Widok

tatuaż

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam dziewczyny.
Od jakiś ja wiem, 10 lat chce zrobic tatuaż, już teraz zdecydowałam że będzie to kwiecien, bo czas upływa a ja ciągle nie mam czasu albo pomysłu.
Podoba mi się bardzo poniższy wzór, nie lubię kwitków, delifnków, rózyczek, gwiazdeczek itp. Mam prośbę i pytanie, czy któraś z was albo sama, albo zna kogoś, kto może mi narysowac wzór? taki jak na zdjęciu lub podobny(oczywiście odpłatnie!)Przyjade dopiero w wkeitniu do Gda i chce od razu zrobic, a trzeba wcześniej udac się do studia z projektem zeby mogli ocenic ile czasu, ile kasy i czy nei trzeba cos poprawic w projekcie.
Ja nikogo takiego nie znam.

Od razu uprzedzam wypowiedzi - jednym tatuaże się podobają, innym nie. To jak z kolczykami,krótkimi czy długimi włosami, paznokciami akrylowymi itp. więc komentarze w stylu "nigdy bym sobie nie zrobiła" są bezsensowne w tym wątku, chociaż pewnie i tak się ich nie uniknie.

Jakby któraś z was miała taki kontakt, będę wdzięczna ;)

image
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ale fajny :) Może w tym miejscu bym nie zrobiła ale projekt super :) Ja mam na nodze juz od 9 lat :)

I niestety nie pomogę, nie znam nikogo :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wydaje mi sie ze mozesz mailowo z salonami tatuazu sobie pokorespondowac, bedziesz miala przeglad sytuacji, w tych "renomowanych" na pewno na oko sa wstanie powiedziec.

tylko prosze CIE nioe zabieraj lasce jej tatuazu. owszem cos tego typu ale ten wzor jest jej i po to go chyba robila zeby był jedyny taki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może wysłac to zdjecie na maile salonów tatuaży, sprawdź sobie opinie, na pewno CI odpowiedzą, a może coś od razu wymyślą i prześlą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pieczulka- ale to tatuaż umieszczony był na stronie ze wzorami :) więc sama się zgodziłą go tam umieścic.
Wiadomo, na mnie nie będzie tak wyglądał, bo chce troszhę go "przekrecic, żeby był bardziej na boku i lekko na plecy, i możliwe, że ciut mniejszy, dlatego nie wiem czy będzie dobrze wyglądał.

Co do studia-na stronie mają napisane, ze nie odpowiadają na wszystkie maile itp. więc ta droga odpada, myślę, że mają dosyc ludzi którzy im tylko mailami zawracają głowę nie mając tak na prawdę ochoty na tatto. A nie chcę robic w innym, bo tam akurat 4 moje koleżanki robiły i wiem że nikt go nie spartoli.
Dlatego muszę miec gotowy projekt jak pojade w kwietniu...

A teraz najgłupsze pytanie do dziewczyn co mają-jak to w końcu jest z bólem? mój maż ma tatto, i mówi że może bolec bo to na żebrach i że to kilka godzin potrwa.Już przestałam o tym myślec w ten sposób, bo chce miec, no ale mam nadzieję ze nie przerwę w połowie...to by było głupie
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój kuzyn ma studio w Gda.
Tylko u niego miesiac wczesniej trzeba się umawiać,takie coś to dla niego pikuś,zebyscie widziały jakiego smoka zrobił koleżance na całych plecach,kolorowego,tzn przeważa stal i taka zielonkawa stal,jak rusza rękoma i łopatkami cały smok się rusza,dzieło sztuki. Sama mam dwa i myślę o trzecim.
Bolą kontury,lekko.Wypełnianie nie.Ja mam na karku więc wiadomo jak trafił na kość coś tam poczułam,z karku mi idzie na łopatki i w tym miejscu jak robił było trochę cięzko,ale da się przeżyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Z tym bólem to jest różnie Emenems,mam kumpla który teraz dziara w Angli i on opowiadał,że przyszła dziewczyna i w połowie mu uciekła,została z niedoończonym tatuażem,zadzwonił do niej że ma wrócić i da jej znieczulenie,wróciła a on posarowal wazeliną i powiedziała,ze smaruje znieczuleniem,dziewczyna tak się rozluźniła,ze sypała dowcipami,a zadnego znieczulenia nie było,to zalezy od psychiki,nie spinać się i wyluzować.
Opowiadał,ze przychodzili najwięksi twardziele z miesniami jak u
Pudziana i na widok igły mdlali hehe,a weż takiego kolosa ocuć.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
olaolenka24-a gdzie ma twój kuzym studio? można jakieś jego prace na necie obejrzeć?
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tatuaż n a zdjęciu eksponowany na całego, a lakier na pazurach zdrapany:0

Nie śmiem myśleć, co to za "przykład':)

Ja mam na kostce i na łopatce, w obu miejscach bolało jak cholera.'
\A tam , gdzie na zdjęciu przykładowym tutaj umieściłaś, musi jeszcze "lepiej" boleć!...cieniutka skóra, unerwiona, blisko piersi, grrr...
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
bałam się strasznie :] ogólnie mam fobię na tle wszelkich igieł ;P

myślałam, że padnę ze strachu ;) ale super miły Pan stwierdził, że zaczniemy od kreseczki - zapytałam której ;) (mam czarną różę z 2 listkami i wiadomo jak wyglądają listki róż - są takie poszarpane na brzegu, więc zaczął od takiej maleńkiej kreseczki długości 2mm)

jak zobaczyłam, że nie boli - to już był luz pełen :]

i też Pan opowiadał o facetach, którzy odjeżdżali na fotelu ;)

tatuaż robiłam prawie 13 lat temu :] kilka lat później mój (teraz już) ex też tam robił i był bardzo zadowolony ;] ale jego tatoo był ogromny(całe ramię) w porównaniu z moim :)

polecam http://www.tattoo.com.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Emenems, ja robiłam już 15 lat temu i byłam przy tym, jak wtedy też robili mojej koleżance. Ona miała na biodrze i darła się tak, że jej patyk w zęby wsadzili, ale to raczej dlatego, że w ten sposób rozładowywała stres, bo potem przyznała, że wcale źle nie było. Ja z kolei mam nad łopatką i nie było problemu, tylko partie bliżej kręgosłupa były bardziej bolesne. Ale i tak dałam spokojnie radę usiedzieć wyprostowana i bez napinania mięśni.

Generalna zasada jest taka, że im cieńsza skóra, albo im bliżej kości, tym bardziej to miejsce boli. Ale jak mnie bolało, to miałam cały czas wrażenie, że równocześnie powstaje coś fajnego, więc w ogóle na ten ból nie zwracałam uwagi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak jak dziewczyny piszą, boli przy kości, ale da się wytrzymać :) Bardziej mnie boli jak jestem u dentysty hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Matko :D moze jednak zrobię coś mniejszego nad pośladkiem, cos chyba to się mowi jeszcze "biodro" bo tam wiecej tłuszczu mniej kości :) bo tu to cały bok na żebrach...nie za bardzo chce gdzies gdzie jest widoczne miejsce, dlatego to mi się podoba, a dziewczyny-w tym miejscu gdzie to niby plecy ale duzo mięsa tam jest (shcabiki) a tam ?
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co do tego wzoru, chciałabym go przesunąc u siebie, tak ze ptak praktycznie na plecach i skrzydło i ogon na boku, jak się patrzy na zdjęcie to w lewo go przesunac
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uszczypnij sie w kilka miejsc, tak porządnie, i sprawdź najbardziej unerwione miejsca na swoim ciele;)
Ja raz tak zrobiłam, wtedy to kilka lat temu, bolało mnie może w 2...3 miejscach.
Po porodach stałam się tak wyczulona na ból,że nawet regulacja brwi to dla mnie męką, nie mam chyba już w ogóle progu bólu:)

Ten wzór fajny, ale ja bym go nie przesuwała na plecy, straci swoją magię.
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jesli chodzi o wielkosc to mysle ze takie proporcje sa bardzo fajne, i nawet tak jak ty chcesz to mysle ze cczapla bedzie wygladala kozystniej,
dasz rade "wytrzymac", a meila wyslij jak wiesz ze juz w konkretnym studio chcesz robic to razem z rezerwacja terminu jak sie bedziesz umawiac na wzor to Cie potraktuja powaznie, ew telefonicznie pogadaj i ze szczeguly wzoru mozesz mailowo dogadac bo jestes nieosiagalna narazie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Feniks :D ja myślałam że to koliber, a koleżanka mnie z błędu wyprowadziła.
troszkę bym pomniejszyła ale wiecie, może już dobrze nie wyglądac dlatego muszę sie skontaktować z studiem wcześniej
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do bolu to różnie: na lopatce nic a nic mnie nie bolało a na lędźwiach (nad pupą) makabra - no ale wytrzymac wytrzymałam :)
Co do salonów to polecam w Sopocie: http://www.seagulltattoo.pl/
Widziałam na zywo jego prace i sa niesamowite - kolejny tatuaż tylko u niego ! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sorha - znalazłam tego samego praktycznie feniksa, na stronie tego studia, i to miejsce mi chyba bardziej odpowiada, tylko nie w kolorze, czyli kolory z tego co wklepiłam a połozenie z tego :)
image
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
AgusiaGda - własnie w tat-studio mają napisane ze nie odpowiadają raczej na maile...a własnie tam chciałam...szkoda, muszę poszukac kogos innego kto będzie chciał się umówic przez maila
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam na grzbiecie stopy schodzacy do kostki. Bolalo...ale do wytrzymania. Mam kolege ktory tatuuje. Jak bedziesz chciala to dam Ci namiar, obecnie jest za granica,ale w niedlugim czasie wraca.A Twoj wzor super, ten pierwszy bardzo mi sie podoba, bardzo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No mi też ten pierwszy się podoba tylko boję się, że za bardzo będzie bolało...i próbuję coś zmienic z miejscem albo wielkością, zresztą próbuje znaleźc cos mniejszego ale póki co mi nie wychodzi,żeby mi się tak podobało...niestety...
Myślałam o udzie z boku i tyłu, ale sama nie wiem, czy to dobre miejsce dla kobiety, macie może jakieś takie wzory? w sensie, delikatne "esy f;oresy" nie tribale, nie kwiatki ani gwizdki tylko jakies delikatne linie?? co można później ew nabudowac??
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zawsze możesz najpierw zadzwonić, pogadać, umówić się na maila itp. :] a przynajmniej spróbować :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Emenems, ja robiłam w Seagullu u Wojtka. Lubię jego prace, jest dokładny.
Noszę od lat 9-ciu, na lędźwiach i miejsce które pokazałaś jest moim wymarzonym. Tylko ja cholera chyba czuła na ból jestem.

Wiesz, bolało. Wytrzymałam ale na koniec po zaklejeniu zemdlałam :/

No ale następny u Wojtka na 100% :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anka, też pazury zauważyłam hehe :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może zębami zdrapała lakier w czasie robienia tatuażu ;P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej :) też robiłam w seagullu w sopocie u Maćka :) polecam 100%najlepiej umówić się telefonicznie, wybór full dziarek, ja ze swoim szkicem się pojawiłam i nawet go ulepszył doradzi podpowie :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U Macka rzecz jasna :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pierwszy wzór super, pomimo, że nie jestem zwolenniczką tatuaży, to ten pierwszy jest super

Mi się wydaje, że właśnie magia tego tatuażu, to dokładnie takie położenie, wchodzące na pierś, ale nawet nie chcę myśleć, czy bolało, bo mam bardzo słaby próg bólu :)
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja sama nie wiem jaki mam szczerze Ci powiem...bo tak, u dentysty, bez znieczulenia borowanie odpada, natomiast jak mi rozgrzebala całe dziąsło i wpychala zęba to wytrzymałam bez znieczulenia chociaz ona cały chciala dac. Natomiast depilacja nie sprawia mi problemu, woskiem, ale to jest chwila...nie parę godzin, nawet biki mnie nei boli za bardzo. Nieprzyjemne to jest owszem ale nei bardzo bolesne dla mnie...wiec nie wiem jak z tatuażem będzie...

Nie chcialabym uciec w połowie :D

Wczoraj pisałam do koleżanki, która jest po ASP(zapomniałam o niej wcześniej !)i zrobi mi projekt wg moich wskazówek, mam nadzieje ze nie zrozugnuje jak jej wysle 5 zdjęc i powiem "takie cos z takim czyms bez takiego czegos" :)
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to mój: image
Nie bolało za bardzo, tylko jak robił ogon to troszkę ale jakoś dałam radę.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wesołka -świetny :):) a ile czasu to zajęlo ? bo moj jest wiekszy co sobie upatrzyłam (chyba) to może taki wzór bym zrobiła, tylko ja jednak się upieram za innym miejscem...jakoś bok, biodro itp.

Ale jest sliczny twój - zazdroszcze że już po :):)
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi i wielu osobom, które znam robił Maorys z Sopotu. Moim zdaniem najlepszy koleś w Polsce, z resztą dziarały się u niego znane osobistości, robi też tatuaże do polskich filmów. Studio i stronę internetową ma średnie, ale pewnie dlatego że nie musi się już reklamować i nie dba o to. Maorys jest tatuażystą już prawie 20 lat i ma taką zasadę, że nigdy nie robi takiego samego tatuażu, ma jakieś tam wzory do pokazania ale zawsze zmienia chociaż jeden mały szczegół.
Mieści się w Sopocie na ul. Pułaskiego 31.
Możesz iść do niego z tym wydrukowanym zdjęciem, on Ci najpierw sam zrobi projekt i wyceni. A dodam, że wbrew pozorom wcale nie jest drogi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki bardzo. Mi właśnie robił Maorys. Zajeło mu to ok. 3,5godz., nie pamiętam ile płaciłam bo to było gdzieś z 13lat temu.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
E&m jak twój tattoo? Zrobiłas? Robisz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
umówiłam się na sierpien, na drugi urlop bo w 3 studiach nei było miesjc na kwiecien juz ! na sierpnien mam juz zaklpeane ;) znowu - czekam :)
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gdzie robisz i jaka wielkość/cena --> planuje na jesień zrobić kolejny i szukam świeżych info o cenach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No ja właśnie na poniedziałek się umowilam na kolejny tatuaz.. I tak sobie forum przeglądając znalazłam twój post.. Ja to akurat mam szczęście do terminów bo dzwonilam wczoraj a już w poniedziałek jadę robić., ale za pierwszym razem gdyby nie to, ze wyblagalam tez czekalabym ponad miesiąc na termin. A gdzie robisz? Ja jestem bardzo zadowolona z pracy Radziana z saveetatu w Sopocie i teraz tez on będzie mi robił .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To masz jeszcze czas ;)
Moze zagadaj na FB : https://www.facebook.com/#!/andrzej.l.lipczynski
albo przynajmniej przejrzyj sobie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zrobiłam - ale nic z tego co wkleiłam, bo balam sie ze bie dam rady takiego na raz zrobic dużego więc zrobiłam z tyłu na udzie, napis ze swiętych z bostonu ;) planowane juz 10 lat temu. oczywiście zrobię pod spodem drugi napis w aequitas w swoim czasie ;P

jakby co to robiłam w Pandemonium na szerokiej u Darka.

image
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
oo tez chce na udzie :) i tez napis w zasadzie tekst tylko dlosc dlugi i mysle wlasnie nad udem albo miedzy biodrem a pacha, jeszcze nie zdecydowalam sie ;)

teraz za mna chodzi moj 3, a jeszcze z 10 czeka w kolejce :P

podoba mi sie za uchem... w sumie i tak nosze rozpuszczone wlosy do ramion to nie bedzie przeszkoda... tylko troche sie boje ze bedzie baardzo bolalo ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no za uchem to musi bolec...ja tez planuje na boku cały czas :D ale najszybciej w grudniu dołoze sobie drugą częśc napisu :) aequitas

a masz jakis projekt ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny a ja mam inne troszkę pytanie, może się orientujecie. Czy można zrobić sobie tatuaż w okresie karmienia piersią?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fiolka nie wiem... ale chyba nie. no ele znajda sie takie co w ciazy wlosow nie pofarbuja :P

image

image

te dwa mi sie podobaja w kazdym badz razie zdecydowalam ze jak juz to z prawej strony bedzie :P chyba... bo mam tam 6 kolczykow i w sumie nie wiem czy nie za duzo tego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja też mam sporo w uchu dokładnie 9 ;) ale nie wszsytkie dziury aktywne, bo to większosc samoróbki z liceum i nie sa równe, mam zamiar je odświeżyc w grudniu sobie w studio już teraz pomontuje kolczyki:)

fajne sa te tatuaze ja jednak jestem zwolennikiem tatuazy nie do ekspozycji - wiec w takim miejscu bym nie robiła.

Co do tatto podczas karmienia - zapytaj lekarza - jak on powie co i jak to ci każde studio zrobi
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tatuaże nie do ekspozycji- jak najbardziej za. Sama mam jeden, tylko że w dość niefortunnym miejscu- tuż nad wzgórkiem łonowym. Wyobraźnia nie była moją mocną stroną za g*wniarza, w związku z tym to, co kiedyś było motylem, po ciązy przypomina nietoperza, heh.

Jeśli miałabym robić ponownie, to w miejscu, w którym skóra się nie rozciąga aż tak, np. na łopatce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karmienie piersią wyklucza zrobienie tatuazu. To było pierwsze pytanie w salonie, czy karmią piersią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
M&ms -padłam :D nietoperz ahahahha - jak mrocznie :P moj napis jest na udzie pod samym pośladkiem więc jest szansa ze za kilka lat zmieni znaczenie :D
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm ja robilam tatuaz w czasie karmiena piersią, mi powiedzieli ze nie ma przeciwwskazan... w kazdym razie razem z corka zyjemy ;p

Emenems tez kiedys chorowalam na feniksa ale nie znalazlam idealnego wzoru :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chodzi o to, ze jest ryzyko,ze stracisz pokarm poprzez stres związany z indywidualnym odczuwaniem bólu.

Z tatuazem jest ryzyko uzależnienia

Raz zrobisz... I chcesz wiecej :) ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.pudelek.pl/artykul/43419/kwasniewska_i_badach_juz_po_slubie_zdjecia__wideo/

Piękny prawda?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobre :)
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja sie umowilam za tydzien na tatoo :D chyba stanie na tym za uchem, ale nastawiona jestem tez na spontan :D mam teraz taka tradycje zeby robic tatoo z okzji swoich i pauliny urodzin ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gdzie robisz??
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak robiłam tatuaż w https://dirtylust.pl/, i tam w oparciu o moje sugestie sami narysowali projekt, który mi się mega spodobał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Aborcja w przypadku wady dziecka (322 odpowiedzi)

Zakładam wątek bo chciałabym poznać wasze opinie na ten temat. Nurtuje mnie to i nie do końca...

Wyrwanie zęba 8 dolna- gdzie najlepiej? (7 odpowiedzi)

Witam. Gdzie w Gdańsku lub okolicach wyrwać 8 dolną. Niestety nie opłaca się jej leczyć. Jestem...

jak się przygotować do testów na prawo jazdy? (25 odpowiedzi)

Witam Za 10 dni mam egzamin na prawo jazdy. Mam pytanie odnośnie testów. Jak sie uczyłyście? Jak...

do góry