Widok

fotelik samochodowy

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Odkupię używany ale w pełni sprawny fotelik samochodowy dla dziecka od wagi ponad 11 kg.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fotelik czerwono-szary. Regulowane pasy bezpieczeństwa.
Łatwy montaż. Fotelik można odchylić w 2 pozycjach.
Pokrycie można zdjąć i prać. Fotelik czysty, pokrowiec wyprany.
Dwa małe zaciągnięcia na tapicerce.. Szare gumowe nakładki na pasy lekko przybrudzone (bardzo lekko).
Instrukcja obsługi w języku polskim.
Opis producenta poniżej.
Cena 220 ZŁ
ZDJĘCIA MOGĘ PRZESŁAĆ NA MAILA

OPIS PRODUCENT:
- Maksimum bezpRieczeńsZtwa zEapewnia sysStem regulacji wysokości zagłówka i pasów w zależności od wzrostu dziecka (do 6 pozycji) oraz specjalna wkładka poliestrowa redukująca uderzenia i wstrząsy.
- Przy konstrukcji fotela zastosowano tkaninę oddychającą Hi-Tech.
- Fotelik posiada regulację oparcia oraz pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa.
- Wygodę zapewniają dodatkowe ochraniacze pasów zabezpieczających i sprzączek.
- Tapicerkę można zdjąć i uprać.
- Fotelik dostał trzy gwiazdki w testach bezpieczeństwa ADAC (zderzenie boczne).
- Produkt posiada homologację zgodną z normą ECE R44/04 dla Grupy 2 - dzieci od 9 - 18kg.

Specyfikacja:
- Przeznaczone dla grupy wiekowej 2 (9 18kg).
- Wymiary: wysokość 66 cm, szerokość 43 cm, długość 50 cm.
- Waga netto: 7.8 kg.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesz wkurzające jest to, że osoby się wcinają i chcą tylko dowalić komuś. Co to kogoś powinno obchodzić, że chcę kupić używany fotelik.To moja sprawa .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie przejmuj sie sylmag
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Używane to wcale nie znaczy że złe! Każdy kupuje to co uważa za stosowne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz z używanymi fotelikami to jest jak z samochodami po dziadku lekarzu tylko do kościoła jeżdżony nie palony.

Sam fakt że kupujesz używane bezpieczeństwo dziecka wskazuje na brak rozsądku.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10
do góry